Dodaj do ulubionych

Ślub od pierwszego wejrzenia 8

06.09.22, 21:45
No to zaczynamysmile Kto ogląda? suspicious

big_grin
Obserwuj wątek
    • gama2003 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 21:48
      Mła.
      Ale muszę trochę zezować na pracę.
      Laska z dzieckiem jest. Fajny mały.
      • borsuczyca.klusek Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:10
        OJP jeszcze dzieci w to bagno mieszają 🤦‍♀️
        Jak widać TVN nie ma najmniejszych skrupułów by wykręcać słupki oglądalności a psycholog seksista to wcale nie był wypadek przy pracy 🙄
        • mid.week Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 14:46
          Podobno zwolnili tego psychola. Dobrze, bo on mi Breivika przypominał z lica
          • borsuczyca.klusek Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 14:52
            Właśnie zastanawiałam się kogo mi koleś z facjaty przypomina. I chyba Breivik to rzeczywiście dobry trop.
        • chebellacosa92 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 18:09
          borsuczyca.klusek napisała:

> OJP jeszcze dzieci w to bagno mieszają 🤦‍♀️
          > Jak widać TVN nie ma najmniejszych skrupułów by wykręcać słupki oglądalności a
          > psycholog seksista to wcale nie był wypadek przy pracy 🙄
          >
          Jesteś naprawdę super
    • kachaa17 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 21:49
      Ja
    • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 21:56
      Pańcia z jamniczkiem smile 38latka! smile i mama z synkiem- też fajniesmile
      przełamują tabu (i wieku, i samotnego rodzicielstwa)
      • taniax Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:14
        Wreszcie zwykli ludzie którzy są dobrą reprezentacją tego jak wygląda Polska, rozwodnicy i samotne matki oraz nikt nie jest super atrakcyjny.
        • taniax Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:22
          Nawet tło, rodzina jest dobrze dobrana, ciałopozytywna siostra lesbijka i jej partnerka, podoba mi się.
          • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:27
            No właśnie smile
      • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:15
        I rozwodniksmile

Ferszlus trzeba rojztrajbować. Bo droselklapa tandetnie zblindowana i ryksztosuje

big_grin
        Wybaczcie, ale brzmi światowo! big_grin
        • wredna_dziewucha_ze_wsi Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:36
          pepsi.only napisała:

> I rozwodniksmile
          >
          > Ferszlus trzeba rojztrajbować. Bo droselklapa tandetnie zblindowana i ryksztosu
          > je
          >
          > big_grin
          > Wybaczcie, ale brzmi światowo! big_grin
          >
          >

To cytat przecież. Z Tuwima. Tekst linku
          • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:43
            Pierwsze słyszę, pierwsze widzę surprised
            Dzięki! nie znałam. smile smile smile Choć Tuwim, bliski mi.
            • wredna_dziewucha_ze_wsi Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 16:42
              pepsi.only napisała:

> Pierwsze słyszę, pierwsze widzę surprised
              > Dzięki! nie znałam. smile smile smile Choć Tuwim, bliski mi.
              >

A bardzo proszę smile Tuwim ma tego więcej, poza wierszami pisał wspaniałe skecze/dykteryjki/krótkie opowiadania, bardzo polecam!
      • kachaa17 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 06.09.22, 22:17
        A ja pomyślałam: jeszcze dziecko w to wciąga. To dziecko jest całkiem małe a pary najpierw jadą w podróż poślubną a potem mają zamieszkać razem. To będzie mieszkanie dziecku w głowie. Nawet jeśli druga opcja i ktoś się dzieckiem zaopiekuje na ten czas to jest kawał czasu dla małego dziecka. Wg mnie to zły pomysł.
        • kafana Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 08:59
          Dla mnie tez masakra. Samo to skreśla program i tych ekspertów.
          • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 13:55
            Mieszanie dziecku w głowie. taaa...A jak ematka samotnie wychowująca dziecko/dzieci kogoś spotyka, to też miesza w głowie?! Mało tu pachworków i dzieci z poprzednich związków?

Tu chodzi o nią. A to, że ma dziecko, to nie może jej tak od razu skreślać.
            I wyraźnie mówiła że szuka partnera, że jest samotna.. Nie powiedziała, że szuka ojca dla dziecka, słowem nie powiedziała, że ma trudno, bo jest samotną mamą.

Dajcie jej szansę. Może jest normalną, ogarniętą dziewczyną i razem z rodziną zadba o dobrostan malucha, i rzeczywiście coś fajnego wyjdzie przez udział w programie. ?

Moim zdaniem to dobrze, że rozszerzyli zasady programu, o rozwodników, o samodzielnych rodziców. Dobrze dla uczestników.
            Ale i dla oglądających- od początku są emocje (poprzednia seria była nudnaaa) tongue_out
            • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 14:15
              Wożenie rosołu to nuda??!!!
              • gama2003 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:42
                Rosól miał rozrywkę !
            • kachaa17 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 17:12
              Ale tu chodzi o całą formułę programu a nie, że kobieta z dzieckiem nei ma prawa do szczęścia. Program o tak jest kontrowersyjny dla dorosłych.
              Jeśli dziecko będzie uczestniczyć w tym eksperymencie to uważam, że to przesada.
              • bene_gesserit Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:35
                Dziecko w tym programie??

Zgroza. Świadomy udział matki - ok, ale kto się pytał dziecka? Jak maluch (ile ma lat?) ma zrozumieć sytuację, w której matka hajta się z nieznanym wujkiem? I co, jeśli nie będzie chemii między kandydatem na tatę a dzieckiem?

TVN przekroczyło bardzo brzydką granicę. Wcześniej szukali niezrównoważonych, neurotycznych kandydatek i kandydatów, żeby coś nakręcało oglądalność, teraz polecieli po bezbronnym dzieciaku. Niesmak.
                • hanusinamama Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 11:01
                  I dodajmy do tego pokazywanie tego dziecka z TV w tym programie. To powinno byc zabronione
                • trampki_w_kwiatki Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 15:44
                  Co wy z tymi wujkami? Kto się za wujka wydaje??
              • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 21.09.22, 08:36
                kachaa17 napisała:

> Jeśli dziecko będzie uczestniczyć w tym eksperymencie to uważam, że to przesada
                > .

Już uczestniczy - chłopiec był na weselu i został przedstawiony Maciejowi.
            • borsuczyca.klusek Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 20:14
              Znane mi samotne matki są niezwykle ostrożne we wprowadzaniu nowych panów w życie swoich dzieci. Przede wszystkim chcą najpierw same dobrze poznać delikwenta zanim w ogóle przedstawią go dziecku i wprowadzą na stałe w jego życie.
              I może napiszę coś niepopularnego, ale dla matki dwulatka to ten mały dzieciak powinien być priorytetem a nie szukanie na siłę nowych portek.

> Moim zdaniem to dobrze, że rozszerzyli zasady programu, o rozwodników, o samodzielnych rodziców. Dobrze dla uczestników.

A co według ciebie dobrego wynikło z tego programu? Ile par przetrwało na ile edycji?
              • iberka Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 20:33
                Ależ ta pani w programie liczy na rozwiązanie wszystkich problemów dzięki temu, że będzie mieć męża....No takie podejście, to może mieć 12 latka a nie dorosła kobieta, matka.
              • trampki_w_kwiatki Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 15:46

> I może napiszę coś niepopularnego, ale dla matki dwulatka to ten mały dzieciak
                > powinien być priorytetem a nie szukanie na siłę nowych portek.

A jedno drugiemu nie przeszkadza. Moje dziecko nie miało roku, gdy sobie "nowe portki" znalazłam. I zupełnie na tym nie ucierpiało, bo w tym czasie zwyczajnie spało.
                • kk345 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 05.10.22, 00:48
                  Ale może znałaś wczesniej te portki, zanim je wpuściłaś do swojego domu i zycia dziecka?
            • fifiriffi Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 16:39
              Najbardziej to mi się podobal ojciec tej babki z dzieckiem.
              Mega pozytywny gościu smile
    • smoczy_plomien Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 00:51
      Nie oglądałam, ale obiecuję sobie, że tym razem będę.

Kurczę, z dzieckiem to kiepsko to widzę. Z jednej strony po co dziecku sprowadzać jakiegoś randoma. Z drugiej strony facet poszedł po żonę, a dostał gratis cudze dziecko. Tu w tym miejscu piszę oficjalnie, że ta para się rozpadnie.
    • ukulele129 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 11:46
      Dziecka szkoda. Faceta, ktory ma pelnic rolę ojca tez. Bedzie chciał isc na randkę do knajpy, kina a zostanie mu jedynie kulkoland. Oglonie uczestnicy po przejsciach, wciaganie dziecka - spodziewam się dram - zatem moze byc ciekawie ale zastanawiam się czy chcę to wspierac podbijaniem ogladalnosci.
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 12:27
        Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w Rolniku szukającym żony: on rolnik kawaler, ona samotna matka 4 letniego dziecka. Do dzisiaj są razem, mają wspólne dziecko.

Myślę, że faceci w tej edycji byli pytani wprost czy są gotowi na związek z rozwódką, samotną matką itd.

Mam nadzieję, że poza tymi pierwszymi odcinkami dziecko nie będzie wciągnięte do programu i spędzi ten miesiąc pod opieką dziadków.

Podejrzewam, że tę samotną matkę mogą połączyć z tym rozwodnikiem, który przez lata starał się o dziecko z ex i im nie wychodziło.
        • borsuczyca.klusek Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 12:41
          W rolniku nikt nikogo nie wiązał ślubem na dzień dobry. Ludzie mieli okazję się poznać i zdecydować czy chcą kontynuować znajomość. Owszem były dramy i bolesne rozstania, ale to co robi na swojej antenie TVN jest nieporównywalnie bardziej szkodliwe.
          • pani_tau Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:17
            W sensie, że jak bardziej szkodliwe?
            • pani_tau Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:36
              W SOPW też nikt nikogo nie zmusza do pozostawania w małżeństwie. Tak samo ludzie się poznają i decydują czy kontynuują związek.Trzeba trochę poczekać na rozwód, ale to nikomu nie przeszkodziło w tzw. międzyczasie wejść w nową relację.
              Przecież małżeństwa aranżowane nie tylko nie są nowym wynalazkiem, ale przez wieki były jedyną opcją. Pobieranie się z miłości było uznawane za szkodliwą fanaberię, o ile w ogóle ktoś o czymś takim pomyślał na serio. Jedyna różnica to ta, że teraz można taki związek bez problemu zakończyć.
              Od początku tego programu nie potrafię zrozumieć co tu może bulwersować oprócz jawnego doboru par tak, żeby odchodziły możliwie jak największe dymy. Tyle, że "eksperci" trochę się przeliczyli, bo myśleli, że będą jak bogowie sterujący śmiertelnikami, a widać bardziej niż wyraźnie smile, iż zdecydowanej większości uczestników zależy na tym, aby się pokazać w TV, przekuć to na zasięgi na IG i, ewentualnie, znaleźć partnera poza programem albo przy okazji, vide gość, który związał się z kuzynką niechętnej mu żony oraz Laura i Karol, między którymi zaiskrzyło po programie i na kilometr widać, że stanowią zgrany zespół.
              • borsuczyca.klusek Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 20:07
                SOPW nie ma nic wspólnego z aranżowanymi małżeństwami. To eksperyment telewizyjny obliczony na tanią rozrywką kosztem uczestników. I dopóki ci uczestnicy są dorośli to jeszcze OK, nie ma ofiar, ale gdy na scenę wprowadzamy małe, zupełnie bezbronne dziecko to robi się bardzo niefajnie.

A sam ślub to nie zabawa tylko zobowiązanie wobec drugiego człowieka, bardzo poważne i mogące mieć bardzo niefajne konsekwencje w przypadku popełnionego błędu. A w przypadku SOPW to błędy podkręcają oglądalność, więc nikomu nie zależy by ich unikać.
                • milva24 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 21:56

> A sam ślub to nie zabawa tylko zobowiązanie wobec drugiego człowieka, bardzo po
                  > ważne i mogące mieć bardzo niefajne konsekwencje w przypadku popełnionego błędu
                  > . A w przypadku SOPW to błędy podkręcają oglądalność, więc nikomu nie zależy by
                  > ich unikać.
                  >
                  Zgadzam się.
                • bene_gesserit Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 15:31
                  Z jednej strony nie sądzę, aby nawet teraz decydujący się na udział w programie wiedzieli na 100%, na co się decydują, z drugiej - liczą na poprogramową popularnośc w necie po programie, bo można przy sprzyjających wiatrach zbić na tym mały kapitalik.

Najbardziej dziwi mnie uczestnictwo profesjonalistów, którzy niby to obsługują program od strony merytorycznej.
                  • ruscello Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 18:06
                    Specjaliści jakoś stopniowo odpadają i pojawiają się nowi. Ciekawe, kto w przyszłości zastąpi tego psycho z konfy.
        • kachaa17 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 13:05
          Miesiąc pod opieką dziadków dal rąk małego dziecka to dużo.
          Ten program bardzo wpływa na ludzi, często potrzebują czasu, żeby uporać się z emocjami.
          A Tu będzie jeszcze dziecko.
          • pani_tau Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:48
            No ale z tego by wynikało, że samotna matka nie może mieć żadnych znajomych płci męskiej. Nawet o złożenie mebla nie może poprosić kumpla, bo wypadałoby chłopu chociaż kawę zrobić zamiast wyganiać od razu za drzwi, bo pięcioletni Jasio zacznie nazywać go tatą już po dziesięciu minutach przy wspólnym stole.

Program wpływa, ale nie jestem przekonana co do tego, czy zostawia aż takie zgliszcza, że ani listek na nich się nie pojawi przez następną dekadę.
            Nie kojarzę nikogo, kto by się zatrzasnął w pokoju i pogrążył w długiej depresji. Ludzie żyją dalej, zmieniają pracę, rodzą im się dzieci z zupełnie innymi partnerami. Chłopaka z chyba drugiej edycji tak ogarnęła musztrujaca żona, że aż zaczął lepiej zarabiac i jeszcze mieszkanie kupił, a było widać, że nie bierze ani jednego ani drugiego pod uwagę. Moim zdaniem powinien tej żonie być wdzięczny do końca życia, bo przez miesiąc dokonała cudu terapeutycznego 😄.

• bene_gesserit Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:53
              Nieprawda, zupełnie nie o to chodzi.
              Ale nowego mężczyznę, a już tym bardziej kandydata na męża, powinno się w życie dzieci wprowadzać ostrożnie i rozważnie. Czyli np selekcjonując kandydatów (tu selekcjonuje komisja, która - to wiemy - popełniła już kilka jakże telewizyjnych błędów, więc ufać im nie można). Wprowadzać powolutku, a nie na zasadzie 'to teraz po tygodniu miesiąca miodowego zamieszkamy razem, chociaż się kompletnie nie znamy'. Ona sprzeda tego dzieciaka na miesiąc 'eksperymentu' rodzicom, czy jak?
              Bardzo to wszystko dziwne i niepokojące, ciekawe jak TVN z tego wybrnie.
              A, jeśli matce z dzieckiem się nie powiedzie, cały Internet będzie na niej wieszał psy przez długie miesiące. Nikt normalny sobie z taką ilością hejtu nie poradzi.
            • kachaa17 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 19:00
              Tylko, że tu jest wszystko pod obstrzałem kamer przez miesiąc. Jeśli dziecko będzie wtedy pod jej opieką to słabo, jak ktoś na ten czas przejmie opiekę to też jest to dużo dla tak małego dziecka.
              Poza tym to wydaje mi się że ta dziewczyna ma zbyt duże oczekiwania i jest jakaś dziwna.
              • pani_tau Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 20:06
                Dziewczyna robi tak złe pierwsze wrażenie jak chyba nikt z poprzednich uczestników. I mam jakieś takie niefajne wrażenie, że jeśli dziecko spędzi z nią trochę mniej czasu to źle na tym nie wyjdzie.
                Natomiast nie mam pojęcia jaki wplyw może mieć na dziecko, a na to dziecko w szczególności, obecność ekipy telewizyjnej. Z mojego wczesnego dzieciństwa pamiętam, że uwielbiałam gdy do domu przychodzili nowi ludzie, ale możliwe, że nie jest to typowa reakcja kilkulatka.
            • hanusinamama Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 11:04
              Jak sie ma dzieci to się im przedstawia nowego partnera jak juz facet rokuje, jak wiadomo, ze coś z tego będzie. A nie co miesiac nowy wujek.
        • krolewska.asma Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:40
          Dokładnie
          Tez mi sue wydaje ze to było dokładnie przepytane i raczej by nie dawali tej kobiety komuś kto nie chce stanowczo wychowywać cudzych dzieci
          Może dlatego ten kierowca się dostał bo zakreślił ze może być z dzieckiem i dostał taka a tabun innych powiedział ze absolutnie nie i nie wystąpią w programie
          • bene_gesserit Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 19:42
            Sęk w tym, że - właśnie obejrzałam wczorajszy odcinek - dzieciak został określony przez matkę jako 'mający charakterek' i 'rozpuszczony'. Czyli można domniemywać, że w ich małym duecie to młody stawia na swoim i w dodatku jest jedynym mężczyzną mamusi. Nie ma w tym nic złego, skoro obydwojgu jest w takim związku dobrze, ale to raczej fatalnie wrózy dla przyszłości związku i dla rywala, pardon - nowego taty. I zapewne dobiorą jej kogoś, komu obecność dziecka nie przeszkadza, ale żaden z trzech kandydatów nie ma dziecka więc to jest 'nieprzeszkadzanie' cokolwiek teoretyczne. Fatalnie to wróży historii tej kobiety, jej dziecka i przyszłego, bardzo się obawiam, teraz już przeszłego męża.

TVN biorąc do programu kobietę z dzieckiem, zrobił jej dziecku krzywdę. Kamera wkracza w prywatność i prywatne emocje dzieciaka bez jego zgody. A ta historia będzie się za nim ciągnąc jak smród za wojskiem jeszcze dlugo. I choćby z tych powodów on, ten mały, nie powinien być częścią żadnego ekspertymentu. Po prostu nie. Nie można eksperymentować z życiem bezbronnego.
            • borsuczyca.klusek Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 20:10
              bene_gesserit napisała:
              >
              > TVN biorąc do programu kobietę z dzieckiem, zrobił jej dziecku krzywdę. Kamera
              > wkracza w prywatność i prywatne emocje dzieciaka bez jego zgody. A ta historia
              > będzie się za nim ciągnąc jak smród za wojskiem jeszcze dlugo. I choćby z tyc
              > h powodów on, ten mały, nie powinien być częścią żadnego ekspertymentu. Po pro
              > stu nie. Nie można eksperymentować z życiem bezbronnego.

Otóż to. Jeszcze niedawno prawie wszystkie się tu oburzałyśmy na program Superniania, który z kamerami wkraczał w życie dziecka i odzierał je z prywatności. A teraz co, niby udział dwulatka w eksperymencie telewizyjnym jest w porządku i nie powinniśmy się bulwersować? Dla mnie cały ten program jest bulwersujący a udział dziecka to kolejne przegięcie.

• lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 14:41
                Zanim zaczniemy piać z oburzenia na razie poobserwujmy w jakim zakresie ten program będzie ingerować w życie dwulatka. Póki co to był na ekranie może 30 sekund i to w bardzo neutralnej, rodzinnej scenerii. Porównanie z Supernianią nieadekwatne.
                • borsuczyca.klusek Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 14:54
                  Samo to, że mamusia weźmie ślub z obcym typem, którego sama nie zna jest sporą ingerencją.
                  • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 20:56
                    Większość pań biorących udział w eksperymencie swojego męża widzi po programie dopiero na sali sądowej.
                • mid.week Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 07:15
                  lauren6 napisała:

> Zanim zaczniemy piać z oburzenia na razie poobserwujmy w jakim zakresie ten pro
                  > gram będzie ingerować w życie dwulatka. Póki co to był na ekranie może 30 sekun
                  > d i to w bardzo neutralnej, rodzinnej scenerii. Porównanie z Supernianią nieade
                  > kwatne.

2 sekundy na ekranie to nie są 2 sekundy z ekipą w domu. To 2 sekundy wycięte z materiał kręconego znacznie dłużej. Ekipa w domu, sprzęt, rozgardiasz, rozwalone pory i rytualy dnia, nie to nie jest świat dla dwolatkow
                  • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 07:35
                    Dwulatek to nie niemowlę. Dla niego ekipa w domu pewnie była ciekawą atrakcją.
                    • bene_gesserit Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 10:53
                      Zapewne. Zapewne ten dzieciak za kilkanaście lat wejdzie w wiek dojrzewania i zapewne wielu życzliwych kolegów przypomni mu wtedy, że jego matka była w tym programie, żeby mu znaleźć tatusia. Zapewne wpłynie to na jego samoocenę.
                      • iberka Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 14:21
                        A może powiedzą, że ma matkę wporzo 😂czy jakoś tak smile. Skąd taki pesymizm.
                      • trampki_w_kwiatki Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 15:51
                        Skąd założenie o szukaniu tatusia?? To dziecko chyba ma jakiegoś ojca.
                        Matka szuka sobie faceta a nie rodzica, którego dziecko już ma.
                        • awf-33 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 18:05
                          trampki_w_kwiatki napisała:

> Skąd założenie o szukaniu tatusia?? To dziecko chyba ma jakiegoś ojca.
                          > Matka szuka sobie faceta a nie rodzica, którego dziecko już ma.

Z jej wypowiedzi w programie?
      • iberka Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 16:48
        Tylko u nas dziecko budzi emocje, bo w edycjach z krajów cywilizowanych są ludzie z dziećmi i po rozwodach.
        • krolewska.asma Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 18:38
          Oglądam tez zagraniczne i dzieci nie uswiadczylam
          A nawet rozwodników
          • iberka Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 20:03
            Zerknij chociażby do serii 6 MAFS Australia
        • meginpap22 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 21:33
          Co to są kraje cywilizowane? U nich dzieci nie budzą emocji, czy cóś ? A jak budzą emocje to dzicz?
    • tanebo001 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 11:54
      Dla mnie to było zaskoczenie. Otworzyłem drzwi, patrzę, wchodzi Marta, za nią telewizja. Ona przeważnie przychodzi do nas bez telewizji
    • iberka Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 16:45
      Cała 6 ło jesssooo
    • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 07.09.22, 21:22
      Już wiadomo dlaczego nie ma na Player prapremiery. Teraz, na gorąco cały materiał przerabiają.

teleshow.wp.pl/prapremiery-slubu-nie-bedzie-player-opublikowal-komunikat-dotyczacy-programu-6809362873973248a
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 14:42
        No tak, wycinają szurniętego PSYCHOloga i nie wyrobili się z dwoma odcinkami przed premierą programu.
        • bene_gesserit Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 10:54
          Ja b akurat z chęcią poogladala szurnietego. Tak ciekawie się różni.
        • mid.week Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:02
          przy okazji wycięli wszystkich psychologów. Nie było etapu wybierania fotek i rozmów z kandydatami big_grin
          • krolewska.asma Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:10
            Kurczę no porażka dla tych rozmów oglądam ten program bo coś fajnego zawsze powiedzą
    • tanebo001 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 08.09.22, 13:50
      teleshow.wp.pl/chorzewska-ze-slubu-od-pierwszego-wejrzenia-zawsze-bylismy-otwarci-na-samotne-mamy-czy-samotnych-ojcow-6810077413759616a
    • zuzanna_a Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 00:48
      Emocje jak na grzyboraniu.
      Nie wiem czy cokolwiek przebije rosołowe podróże przez miasto, tomka aspargera co nie chciał grubej żony, kłótni w markecie o handlowe niedziele z tym psycholem co miłował tą zamulającą psią mamę lub tą introwertyczke nie lubiącą okazywania emocji, której dali eksptrawertyka lubiącego okazywać emocje.
      no jak!?
      Nie wiem, nie wiem.
      Ten co wygląda jak Sobel bez dziar, to jeszcze jakos rokuje.
      A reszta? Babki po przejsciach, faceci rzuceni przez partnerki i żony, one ze śląska, jakis jeden z pomorza, no jak to sie ma zgrac?

Jak ma byc ciekawie to tej od chałupniczej roboty, co dzierga te kolczyki tymi nożami, iglami i klejami na cieplo bez zabezpieczen na biurku - dalabym tego behapowca żądnego głów za łamanie przepisow i czekala na jakąś awanturke porządną behapowską awanturkę tongue_out
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 07:01
        > Nie wiem czy cokolwiek przebije rosołowe podróże przez miasto, tomka aspargera co nie chciał grubej żony, kłótni w markecie o handlowe niedziele z tym psycholem

Zapomniałaś o borderce, która robiła mężowi awantury o jakieś problemy z dupy.

Ja to oglądam tylko dlatego, że w każdej edycji jest coś, co człowieka zaskakuje.

> dalabym tego behapowca żądnego głów za łamanie przepisow i czekala na jakąś awanturke porządną behapowską awanturkę

👍
      • zabrakloliter92 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 11:22
        Wiedziałam że ten z wielkimi uszami kogoś mi przypomina!! I tak, rzeczywiście jak Sobel bez dziary 😂
    • ruscello Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 18:00
      Mam nadzieję, że uczestnicy tej serii okażą się tak normalni, jak wydają się w pierwszym odcinku big_grin
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 20:09
        Ci najbardziej normalni z reguły najbardziej zaskakują. Patrz: Niedźwiedzki z poprzedniej edycji, czy recepcjonistka Iga.
        • ruscello Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 09.09.22, 20:43
          True. Przekonamy się za 6-9 odcinków 🙈
    • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 13.09.22, 23:55
      Szykują się niezłe dramy.
      Mnie Maciek zniesmaczył, aż mi było żal Marty. Chociaż moze to taka reakcja na stres. Oby.
      • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 00:20
        Straszne to było...
        • tanebo001 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 00:25
          Ale co?
          • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 06:59
            Stres stresem.
            Facet kompletnie nie zapanował nad sobą.
            Bez sensu gadał, do tego nerwowy i głupkowaty śmiech, za który miałam ochotę pacnac go w łeb. Tak się rechotał, że w sumie to nie wiem- to jakieś tiki były? może zespół touretta ...?
            Dla mnie straszne to było
            • dni_minione Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 10:42
              Boże mój, Jaś Fasola położył całkowicie ten ślub. Co za pajac.
              A pani burmistrz od kilku sezonów nie umie się nauczyć deklinacji męskich nazwisk.
              Jednym słowem: dno.
      • smoczy_plomien Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 00:53
        Znowu nie obejrzałam... kiedy są powtórki?
        • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 10:27
          Na playerze są odcinki dostępne cały czas.
    • zabrakloliter92 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 14.09.22, 11:11
      Młodego Niedźwiedzkiego z poprzedniego sezonu i tak nie przebija.
    • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 10:26
      Zaskoczył mnie dobór par. Myślałam, że Marty będą miały odwrotnie dobranych partnerów - śmieszek do Marty bez dziecka, Patryk do Marty z dzieckiem.
      A Wy jak oceniacie dobór?
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 10:35
        Obstawiam 3 rozwody, chyba że w Martę i Patryka walnie niespodziewany piorun sycylijski.
        • mid.week Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 10:47
          lauren6 napisała:

> Obstawiam 3 rozwody, chyba że w Martę i Patryka walnie niespodziewany piorun sy
          > cylijski.

jak walnie to może wyrówna ich wzrostem przy okazji...
    • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 15:32
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 16:06
        big_grin
      • dni_minione Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 16:35
        I dali mu żonę z wielką czachą na ramieniu, logiczne uncertain
        • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 16:41
          Ona jest chyba równie imprezowa co on.
        • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 17:28
          A on to ma prezencje supermodela i doktorat obroniony na Harwardzie?
          Pani to zdecydowanie jego pólka. A moze nawet kilka półek wyzej, zwazywszy, ze gosc nie potrafi się zachować.
          • dni_minione Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 19:14
            Raczej miałam na myśli zestawienie miłośnika disco polo z potencjalną przedstawicielką nurtu gotyckiego, może fanką metalu.
            • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:10
              No tak. On ma wytatulowane Smurfy big_grin
      • awf-33 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 18:03
        yenna_m napisała:

> Widzialyscie to? big_grin

To on??

O ja...
        • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:12
          Prawda? big_grin
      • mid.week Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:00
        To ten Pan Śmieszek...?
        • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:12
          We wlasnej osobie smile
      • ruscello Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:30
        Nie wiem, co powiedzieć. Zatkało mnie z wrażenia 😅
        • pepsi.only Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:36
          Mnie też zatkało... ale rzeczywiście jak sie wpisze jego imię i nazwisko to od razu wyskakuje ksywka Erdol.
          www.rmf.fm/magazyn/news,51203,slub-od-pierwszego-wejrzenia-8-kim-jest-maciej-erdol-ze-szczecina-nazwisko-wiek-instagram-youtube.html
        • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 22:27
          Na yt mozna posłuchać innych piosenek big_grin
      • tanebo001 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 15.09.22, 20:38
        Moje uszy! Mój mózg! Tego nie da się odsłyszeć...
      • iberka Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 16.09.22, 11:29
        To jest on? Ja bym się załamała, bo taki pajac byłby dla mnie wyrokiem samotności.
        • gama2003 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 16.09.22, 12:00
          Czyli co ? Gostek chce mieć lepszą frekwencję na ,, koncertach,, ?
          • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 16.09.22, 13:10
            Podobno w tym sezonie starali się odsiać ludzi, którzy idą do programu dla sławy i zasięgów big_grin

A tak poza tym połączyli kierowcę ciężarówki-discopolowca z dziewczyną po anglistyce, która pracuje w korporacji. Widocznie jakiś ekspert uznał, że bycie samotną matką oznacza obniżenie poprzeczki do minimum.
            • ruscello Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 16.09.22, 14:56
              A to nie druga Marta pracuje w korpo? Już mi się miesza 🙈

Gdzieś przeczytałam, że jego kariera to już przeszłość, więc może nie chce sławy wink
              • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 16.09.22, 15:26
                Marta od syna Rysia ma napisane na insta, że jest managerem w korpo. Fakt, że przedstawili ją w programie jakby była rozmemłaną kurą domową.

Ta druga Marta nie pamiętam kim jest z zawodu.
                • iberka Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 16.09.22, 18:42
                  Ta druga powinna mieć fabrykę pantofli 😂
                • zuzanna_a Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 17.09.22, 14:30
                  I fote z netu to ma taką gdzie sobie odjela ze 25 kilo, a 4 to tylko z twarzy.
                  Plus filtry.
                  A tak to sympatyczna dziewczyna. Wiadomo, ze szukanie meza to rowniez szukanie potencjalnego wujka dla dziecka ktory z biegiem czasu bedzie troche ojcem, tym bardziej nie rozumiem, dlaczego dali jej takiego idiotę. Przeciez pan Plastuś to calkowite przeciwienstwo tego czego szuka ta dziewczyna.
                  Sobel bez dziar - wyglada na typa ktory ma na wszystko wywalone, plus juz mowi ze nie lubi gatki o uczuciach i nigdy sie nie angażował. Dali mu wiec delikatną i żądną uczuc dziewczynę. Fantastycznie.
                  Z tych wszystkich wydaje sie ze najlepiej dobrali behapowca z małżonką, choc widac ze ona jest typem ktory rozkręci jeszcze jakąś dramę, on nic nie zrozumie i sie wycofa. Obstawiam trzy rozwody jak nic.
            • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 16.09.22, 18:09
              Eksperci wyraźnie się nie spisali.
              Jak zwykle.
    • tanebo001 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 20.09.22, 22:30
      I co sądzicie o sparowaniu?
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 20.09.22, 22:35
        O sparowaniu pisałam wyżej.

Czy tylko mi Justyna tak działa na nerwy?
        • tanebo001 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 20.09.22, 22:51
          Gorszy jest jej mąż...
    • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 21.09.22, 00:05
      Marta i Maciek. Na weselu Maciek wypadł mimo wszystko lepiej niż na ślubie (bo na ślubie to już gorzej sie nie dało zbłaźnić), ale typ jest mega irytujący. Marta nie wypadla dobrze, wygląda na mega zmęczoną i chyba trochę przytloczoną sytuacją.

Justyna i Przemek. O żesz, nie, nie, nie. Czulam się bardzo niekomfortowo oglądając Justynę. I chyba mama Przemka również. Nie widzę tego. Komoletnie. Jak widać, bycie corką wojskowego zobowiązuje wink

Marta i Patryk. Moim zdaniem mają szansę. No i bardzo fajnie wypadli. Chociaż na tle pozostałych par to nawet niespecjalnie trzeba się było starać, by wypaść najlepiej.
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 21.09.22, 08:54
        Justyna i Przemek. Tu widzę 2 scenariusze: albo związek przetrwa, bo Przemek lubi gdy kobieta trzyma go krótko, albo będzie drama na miarę Igi i Karola (z teściową, siostrą i dziewczyną siostry w tle). Daję im 50% szans 😉

Marta i Maciek. Ona go nie pociąga. Imo pozamiatane.

Marta i Patryk. Może się mylę, ale Patryk wygląda na takiego, który nie pozbierał się po rozwodzie i może mieć problemy ze stworzeniem więzi z nową żoną. Widać, że się sobie spodobali, ale tu czynnik psychologiczny może położyć sprawę.
        • taniax Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 21.09.22, 21:59
          Tam są spoko ludzie w tle, ojciec Marty, matka Patryka, siostra lesbijka, a bohaterowie no cóż, Marta już zgasła bo się nie spodobała plastusiowi co wyczuwa, Justyna cwaniakuje bo się spodobała mężowi więc czuje się komfortowo i pewnie, z tej trzeciej pary nic nie będzie pani jest całkiem ładna i ułożona i on to wie ale da się wyczuć że nie w jego typie.
          • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 08:20
            Dzieciatej Marty mi żal. Tak jak powiedział Przemek pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Tymczasem Marta w dniu ślubu była ubrana fatalnie: wybrała suknię ślubną, która podkreślała wszystkie mankamenty jej urody.

Wielka szkoda, że nie było w jej otoczeniu nikogo bliskiego, kto pomógłby jej w wyborze kiecki. Na ematce mogła napisać big_grin
            • taniax Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 08:45
              Ta Marta w każdym wydaniu to dla takiego plastusia jak modelka bo on jest tragiczny, oczywiście ma ego i uważa że zasługuje na królewnę jak większość takich placków.
              • taniax Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 08:50
                Marta nie jest brzydka, ma ładniejszą twarz niż Justyna, z nią jest chyba taki problem że wygląda na wymemłaną, zmęczoną, patrząc na nią w tv czuje te fajki, nawet w dniu ślubu wyglądała nie świeżo.
                • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 09:35
                  Zgadza się, że Marta ma potencjał, ale ta sukienka rozwaliła jej figurę i proporcje. Fryzurę też miała słabą, w stylu Igi. Jak się nie ma włosów podatnych na falowanie to się robi prostego koka, bo potem wychodzą takie żałośnie zwisające strąki.

Pan discopolowiec pewnie liczył na dzieciatą modelkę 20+.
    • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 09:16
      A na insta taka sytuacja smile
      • gama2003 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 11:06
        Nie mam playera i nadal trwam w stuporze po występie tego pana na ślubie.
        Nie mam pojęcia czemu Marta nie uciekła.
        Obstawiam kary finansowe, ale nie wiem czy by mnie to zatrzymało.

Facet nierokujący na nic.
        • mid.week Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 12:16
          Ale wyglądał na najbardziej uradowanego tym całym zamieszaniem 😁
          • gama2003 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 22.09.22, 13:00
            On gra w większą frekwencję na koncertach. Czy jak się nazywa stanie na scenie i śpiewanie disco- polo ?

A żonę sam sobie znajdzie, wcześniej zadowoli się fankami.

• lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 07:51
      Ten program da się oglądać tylko dla Marty i Patryka aka Januszy gór.
      Patrzenie na dwie pozostałe pary jest bolesne.
      • tanebo001 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 08:02
        To oglądaj Love Island. W ostatnim odcinku podobno była jatka...
      • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 09:20
        Uważam podobnie.
    • trampki_w_kwiatki Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 08:37
      No to nadrobiłam. Dziewczyna behapowca to sucz.
      I to z tych paskudnych. A taka niby dojrzała i ponad to wszystko.
      Uszatek, niestety, nie zakochał się. W sumie trudno się dziwić. Najlepiej wróżę tym trampkom w zimie.
      • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 09:52
        To było piękne, gdy tłumaczyła, że tatuś ją wychował na kobietę niezależną, która ma liczyć tylko na siebie, a w innym materiale wypaliła, że szuka męża na etacie, żeby jej pomógł opłacać ZUS big_grin Zakała feminizmu.

Zachodzę w głowę jakim cudem Maćkowi, który na początku zaznaczał, że lubi się dobrze ubrać, mogli dobrać takiego kocmołucha. Bo ona ma dziecko, a on chce mieć dziecko? To tak nie działa. Strasznie mi żal tej Marty, gdy wypytuje Maćka czy mu się podoba, a on próbuje wybrnąć z tego pytania, żeby jej nie urazić.
        • sophia.87 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 09:59
          Moim zdaniem Marta jest ze dwa poziomy wyżej od Maćka. On to taki plastusiowaty chlopek- roztropek.

Choć, fakt, w tej suknii wygląda jak w ciąży, wyjątkowo źle dobrana do jej sylwetki
          • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 11:07
            Nie widzę tych poziomów.
            • yenna_m Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 11:37
              Ewidentnie jest od niego nizej.
              On mimo wszystko ma zdecydowanie wyższe kompetencje społeczne. I też lepiej/ładniej formułuje swoje wypowiedzi.
            • sophia.87 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 13:04
              Trudno, ale wiem , ze gdyby moj ewentualny mąż tak się zachowywał jak on podczas ślubu i gdy ona spiewala, to jak uniknam alkoholu, tak w tej sytuacji na weselu bym była nieprzytomna ☺
              • lauren6 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 13:10
                Póki co kupuję wytłumaczenie, że facetowi w dniu ślubu odwaliło ze stresu. Zobaczymy jak będzie się zachowywać dalej. Póki co jest ok. I w przeciwieństwie do żony wygląda czysto i schludnie.

• sophia.87 Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 13:17
                  A ja, że to typowe zachowanie dla discopolowca 😁
              • joyce_byers Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 28.09.22, 14:37
                Ja bym uciekła gdyby moja żona (będąc facetem oczywiście) nie będąc w ciąży/ podczas choroby/ depresji itp chodziła w tłustych włosach i totalnie odpychająco wyglądającą sugerując, że nie dba o higienę (vide kolejny odcinek i Martusia w tlusciochach na głowie w mocno flejowatym wygladzie) i to w zasadzie przecież tuż po ślubie. A nie znają się jak łyse konie naście lat. Wialabym bo to oznaczałoby, że im dalej w las wiekowo w związku tym będzie jeszcze gorzej z nią pod względem higienicznym. A nic mnie tak nie odpycha jak higieniczna fleja.
                • taniax Re: Ślub od pierwszego wejrzenia 8 29.09.22, 10:43
                  Chyba jest taki typ ludzi którzy wyglądają ciągle na zmęczonych i niedomytych. Przecież ona w dniu ślubu gdzie miała profesjonalny makijaż i pewnie z kilka godzin przygotowań i tak nie wyglądała świeżo. A jej partner to jest typowy obraz polskiego placka, sam jest tragiczny klimat diso polo nieatrakcyjny ani fizycznie ani mentalnie ale oczekuje laski 9/10 a tym poniżej skali okazuje niechęć i wyższość. Szkoda tej laski bo pewnie będzie na nią krzywij ryja bo on zasłużył na coś lepszego.