Dodaj do ulubionych

czy ludzie mają za dużo

07.09.22, 18:20
... czasu, że tak wszystko rozkminiają i analizują?

Czy to ja jestem nienormalna?

Po ostatnich wątkach typu: mamusia się wtrąca (żeby to chociaż teściowa) i boi się o mnie, ja boję się o duże dziecko, koleżanka śmie się nie odzywać pół roku, bzykam się i nie wiem co robić itd.
Boje się już z ukosa na kogoś popatrzeć bo nie wiem jak to będzie zinterpretowane 😉
Obserwuj wątek
    • miss_fahrenheit Re: czy ludzie mają za dużo 07.09.22, 18:30
      Nie szkoda Ci czasu na analizowanie, dlaczego inni analizują? wink
    • jammer1974 Re: czy ludzie mają za dużo 07.09.22, 18:35
      Po to jest ematka. W realu nikt tego rozkminiac nie bedzie.
      • motyllica Re: czy ludzie mają za dużo 07.09.22, 18:37
        Skoro zachodzą w głowę na ematce to muszą przecież wcześniej się tym martwić
    • majenkir Re: czy ludzie mają za dużo 07.09.22, 18:38
      Kiedyś takie pierdy to można było tylko przy kawce z koleżankami, a teraz mamy do tego internety wink
    • pani_tau Re: czy ludzie mają za dużo 07.09.22, 18:52
      Dokładnie tak samo analizują i rozkminiaja w realu smile.
    • jeziorowa Re: czy ludzie mają za dużo 07.09.22, 19:07
      Tak, niektórzy mają bardzo dużo czasu, mało obowiązków i bardzo mało chcą od życia, więc muszą czymś wypełnić pustkę. Niektórzy mają taki charakter, że zawsze i wszędzie „dzielą włos na czworo” i „szukają dziury w całym”. Dopóki „trzymają się razem” i z dała ode mnie to niech roztrząsają każdą bzdurkę godzinami. Na zdrowie!
    • generacja.y Re: czy ludzie mają za dużo 08.09.22, 07:59
      Są osoby, które z każdej pierdoły zrobią telenowelę. Staram się takich unikać.
      • motyllica Re: czy ludzie mają za dużo 08.09.22, 08:30
        no tak, ale nie wiedziałam, że tych osób jest aż tak dużo!

analizują i roztrząsają zamiast wprost porozmawiać, zapytać czy też od razu zadziałać

niepokojące jest również to, ile dojrzałych! kobiet ma problemy ze swoimi matkami - przez tyle lat nie nauczyły się z nimi postępować i rozmawiać
        • lily_evans011 Re: czy ludzie mają za dużo 08.09.22, 08:34
          Nie nauczyły się traktować tych matek s pozycji drugiej osoby dorosłej, czyli olewać rzeczy szkodliwe lub głupie, zastanowić się nad mądrymi, ogólnie wiedzieć, kiedy się przejmować opinią rodzica, a kiedy własną.
    • arthwen Re: czy ludzie mają za dużo 08.09.22, 09:09
      I dlatego założyłaś wątek, żeby rozkminić i analizować dlaczego ludzie zakładają wątki i analizują sprawę dla ciebie błahą, a ich jednak nurtującą?
      Okeeeej...
    • alpepe Re: czy ludzie mają za dużo 08.09.22, 09:34
      Dla mnie to jeszcze jest niegroźne, natomiast spotkałam osoby, które przeżuwają byłego męża, który nie żyje od 20 lat, i mówią, że on im zniszczył życie, co owszem, pod pewnym kątem się zdarza, ale co one zrobiły w ciągu następnych dwudziestu lat, by stać się szczęśliwymi? Ano nic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka