Dodaj do ulubionych

Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifornia.

08.09.22, 16:24
oko.press/zrobmy-chinski-cyrk-z-kopernika-czyli-czarnek-w-karpaczu/ to pokazuje mentalność PiSlamu
Obserwuj wątek
    • engine8t Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 08.09.22, 19:01
      No i zwroc uwage na to

"W tym kontekście chcę powiedzieć, że naprawdę nie powinniśmy mieć kompleksów, jeśli chodzi o nasze nauki, zwłaszcza humanistyczne, teologiczne, filozoficzne, czy również prawnicze”.

"Czarnek nawiązał tutaj do antyzachodnich i antyoświeceniowych wątków coraz popularniejszych w środowiskach intelektualnych związanych z PiS. To „światło, które zgasło”, to Zachód, skażony ich zdaniem przez „lewactwo”, multikulturalizm, zdemoralizowany, rozwiązły i antychrześcijański."

I mial racje poniewaz to co tu lewactwo robi ze spolecznsgtwem i dziecmi szkolach, wola o pomste do Nieba.
      • angazetka Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 08.09.22, 19:04
        > "W tym kontekście chcę powiedzieć, że naprawdę nie powinniśmy mieć kompleksów, jeśli chodzi o nasze nauki, zwłaszcza humanistyczne, teologiczne, filozoficzne, czy również prawnicze”.

Piękna polszczyzna.
        • piesfafik Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 08.09.22, 19:44
          Chyba z masochizmu obejrzalam calosc. Brak mi slow. Te biedne szczatki Kopernika przewracaja sie w grobie
    • woman_in_love Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 08.09.22, 19:48
      Jezu, ależ mi się to marzy:

Prześladowania chrześcijan w Chinach. Przedstawiciele rządu nie dość, że podżegają do ataków na świątynie chrześcijańskie, to jeszcze zamykają kościoły, palą Biblie, niszczą krzyże oraz zmuszają wiernych do podpisywania deklaracji, w których oficjalnie wyrzekają się wyznawanej wiary. Na temat trudnej sytuacjach chrześcijan w Chinach informują różne organizacje oraz duchowni. Kampania rządowa ma na celu wymuszenie całkowitej lojalności wobec ateistycznej partii komunistycznej. W ostatnim czasie zamknięto kościoły w centralnej prowincji Henan oraz popularny kościół domowy w Pekinie.
      • niemcyy Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 09.09.22, 01:58
        I "O obrotach sfer niebieskich" jako przykład dzieła, które dopiero po jakimś czasie zostało docenione tak jak wspaniałe i liczne, acz niedocenione na świecie dzieła polskich naukowców na miarę słownika gwary orawskiej.
        Tylko im się zapomniało, że to głównie kk blokował "O obrotach...", ale nieważne, suweren nie musi tego wiedzieć.
        • woman_in_love Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 09.09.22, 07:54
          Na katolickim Indeksie Ksiąg Zakazanych to byli (ze znanych) też jeszcze:
          1) Andrzej Frycz Modrzewski
          2) Adam Mickiewicz (idee mesjanistyczne)
          3) Jan Ostroróg "Memoriał w sprawie uporządkowania Rzeczypospolitej"
          4) Mikołaj Rej
      • dramatika Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 09.09.22, 12:03
        woman_in_love napisała:

> Jezu, ależ mi się to marzy:
        >
        > Prześladowania chrześcijan w Chinach. Przedstawiciele rządu nie dość, że podżeg
        > ają do ataków na świątynie chrześcijańskie, to jeszcze zamykają kościoły, palą
        > Biblie

Łomasiek, ale w takiej Kanadzie to już realizują. Wystarczyło puścić fejka o "masowych grobach" dzieci i już poszło z dymem parę kościołów, powinieneś być zadowolony smile
        • woman_in_love Re: Żeby w Polsce były Chiny, a nie zgniła Kalifo 09.09.22, 17:58
          Super dramatisuak. No i to nie fejk.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka