Dodaj do ulubionych

Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄

08.09.22, 17:51
Idris Elba i Tilda Swinton😄
Zapowiada się cuuudnie👍
Obserwuj wątek
    • kk345 Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 18:00
      Czytałam recenzję Wysokich obcasów i też mam ochotę go obejrzeć. Napisz reckę po seansie, ok?
      • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 18:05
        👍
        • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 21:29
          Uwielbiam. Tego mi było trzeba. I chyba nam wszystkim tego trzeba.
          ❤️
          • kk345 Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 21:48
            Ok, to też się wybiorę
            • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 22:23
              Mogę nie być obiektywna😄.

Zresztą, najpiękniejszy ever wg mnie film o miłości też jest z Tilda Swinton 😄
              "Trzy tysiace lat tęsknoty" to historia, która ma z nim wiele wspólnego, a jednocześnie jest zupełnie inna.

Trochę tam receencenci misucza, ale co tam...
              • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 22:24
                Matko, recenzenci miauczą miało być. Czemu słownik jest guupi?
                Pytanie retoryczne 😄
                • kk345 Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 23:12
                  Recenzentów rozszyfrowałam, na "misucza" poległam big_grin
              • eglantine Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 10.09.22, 13:46
                ladymercury napisał(a):

> Mogę nie być obiektywna😄.
                >
                > Zresztą, najpiękniejszy ever wg mnie film o miłości też jest z Tilda Swinton ?
                > ?

Czyżby Tylko kochankowie przeżyją? 😉
                Chociaz po zastanowieniu Tilda w wielu filmach o miłości grała. Ale ja akurat Kochanków uwielbiam.
                • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 10.09.22, 15:30
                  Taaaaak.
                  Tilda i Tom Hiddleston.
                  Co jakiś czas do niego wracam.
                  Kocham.
                • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 10.09.22, 15:32
                  Nie pytaj, ile kosztowało DVD 😄😄😍
    • szmytka1 Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 23:16
      Też będę to oglądać ale u siebie w małym Kunie, więc muszę jeszcze poczekać ma premierę
    • biala_ladecka Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 08.09.22, 23:22
      I jak?
      Ludzie piszą, że nuuuda.
      • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 09.09.22, 06:05
        Mnie się bardzo podobało. Powiem tak: trzeba się orientować w kulturze, żeby wiedzieć OCB.
        Dla niezorientowanych to baśń zdecydowanie nie w stylu Marvela😄
        Ale i tak piękna.
        • extereso Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 09.09.22, 07:34
          Jak nie zrozumiem, to sobie na irisa pogapię, też czas nie będzie stracony.
          • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 09.09.22, 11:53
            A jest na co, tors au naturel, potem kobaltowe łuski 😄 i elfie uszka, w tym jedno z felerem 😉 oraz gustowny szlafroczek.
            A w powiększeniu.... Cudny 😄
          • ladymercury Re: Jadę sobie na Trzy tysiące lat tęsknoty 😄 09.09.22, 11:54
            Myślę, że spoko zrozumiesz😉

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka