Dodaj do ulubionych

A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!!

09.09.22, 00:01
Cudowni chłopacy!
Obserwuj wątek
    • czarnatenisowka Re: A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!! 09.09.22, 03:37
      Siatkarze są wielcy, ale to o kopaczach się mówi. Polska siatka jest na najwyższym poziomie, jesteśmy w ścisłej czołówce, potęga, ale mało kto o tym wie i się tym interesuje. W sobotę półfinał, bronimy tytułu mistrza świata, chłopaki do boju 👍👍👍
      • taniarada Re: A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!! 09.09.22, 05:24
        Co za bzdury .Na tym forum raczej nie wzbudza euforii . twitter.com/i/status/1567953068293238784
        • klaramara33 Re: A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!! 09.09.22, 06:34
          taniarada napisał:

> Co za bzdury .Na tym forum raczej nie wzbudza euforii . twitter.com/i/status/1567953068293238784
          Tutaj po raz 126578 o urodzie Lewej a ja wolę podziwiać urodę siatkarzy 😀
      • klaramara33 Re: A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!! 09.09.22, 06:32
        czarnatenisowka napisał(a):

> Siatkarze są wielcy, ale to o kopaczach się mówi. Polska siatka jest na najwyżs
        > zym poziomie, jesteśmy w ścisłej czołówce, potęga, ale mało kto o tym wie i się
        > tym interesuje. W sobotę półfinał, bronimy tytułu mistrza świata, chłopaki do
        > boju 👍👍👍

W porównaniu do innych krajów, to w Polsce jest jedno z największych zainteresowań siatkówka. Ja jestem ich kibicką od dawna. Przy nożnej się nudzę.
        • eliszka25 Re: A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!! 09.09.22, 07:08
          Bo w porównaniu do nożnej, to na boisku siarkowym mnóstwo się dzieje. Jest szybka akcja i fajnie się ogląda, a nie, że przez 90 minut biegają po trawie i nawet jednego gola nie mogą strzelić 🙄
    • nangaparbat3 Re: A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!! 09.09.22, 07:36
      Świetni, i w ogóle mecz był znakomity, a na sam
      Koniec zachwycił mnie wywiad z Kurkiem, nie dość że wspaniały sportowiec, to jeszcze mądry.
      • klaramara33 Re: A siatkarze znowu powalczą o medal MŚ!! 09.09.22, 07:51
        Emocji nie było końca.
        IOni często się mądrze wypowiadają, wielu z nich coś studiowało zaocznie lub jeszcze studiuje , gdyż wiedzą , że za kilka lat może się ich kariera zakończyć w siatkówce. Nie wszyscy zostaną trenerami

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka