Dodaj do ulubionych

Prostownica - która jest najmocniejsza?

09.09.22, 07:32
?
Cena nie gra roli smile
Na nanoplastię nie mam czasu bo to średnio 5 godzin siedzenia. Polecicie coś skutecznego?
Obserwuj wątek
    • dougie_johnes Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 08:00
      Najmocniejsza? Większość nagrzewa się do ponad 200 stopni. Jeśli prostuję włosy to maksymalnie na 180.
      Ważne jest raczej to z jakiego materiału wykonane są płytki.
      • wiosennie Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 08:03
        A które płytki są ok, ceramiczne?
        • fibi00 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 13:57
          Bardzo polecam Remington shine therapy z olejkiem arganowym. Płytki są (niby) nasączone olejkiem arganowym. Podchodziłam do niej bardzo sceptycznie (bo jak długo te płytki będą nasączone olejkiem arganowym) ale muszę przyznać że przynajmniej przez kilka miesięcy użytkowania włosy były gładkie i lśniące jakby faktycznie po jakimś olejku.
          • fibi00 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 14:00
            O tę mi chodzi
            m.ceneo.pl/17999614#reviews
            • wiosennie Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 16:44
              Dziéki.
              A radzi sobie z dużą ilością włosów?
              • fibi00 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 16:51
                Tak, jak najbardziej.
    • wiosennie Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 08:03
      Czy ma ktoś prostownicę Dysona? Podobna dobra ale... nie wydam prawie 2 tys zł ...
      • amsterdama Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 20:22
        Ona jest ciężka. Nie korzystam z prostownicy, ale kiedyś fryzjerka dala mi do potrzymania, trudno by mi było nią manewrować.
        • ritual2019 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 22:26
          Mam, jest swietna, nigdy lepszej nie mialam. Nie jest ciezka, choc lekk tez nie. Jednak efekty sa super, wlosy lsniace i zdrowe. Prostuje ale tez super skreca. Jest bezprzewodowa, laduje sie bardzo szybko.
    • klaramara33 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 16:41
      Kup se parową Babyliss. Ja mam lokówkę parową, i jest dużo delikatniejsza dla włosow od zwykłej.
    • 35wcieniu Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 16:48
      Najmocniejsza w jakim sensie? Osiągają najwyższą temperaturę? To nie jest tożsame z najlepszym prostowaniem.
      • 35wcieniu Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 16:48
        Osiągająca*
      • wiosennie Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 16:51
        Taka, która poradzi sobie (w miarę szybko) z dużą ilością falujących włosów. Taka, która wyprostuje je skutecznie.
        Włosy są cienkie ale jest ich bardzo, bardzo dużo.
        • danka88 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 19:55
          Włosy trudne do wyprostowania prostuje się w maksymalnej temperaturze , zazwyczaj teraz każda prostownica ma max temp. 230 stopni . Kupiłam sobie ostatnio prostownicę za 110 zł z Remington , uważam że nie ma sensu wydawać więcej . Ceramiczno turmalinowa powłoka bo chodziło mi żeby była jonizacja i włosy się nie puszyły i jestem zadowolona
          • fibi00 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 22:25
            danka88 napisał(a):

> Włosy trudne do wyprostowania prostuje się w maksymalnej temperaturze ,

Pod warunkiem że nie są naturalne , nierozjaśnione.
            • fibi00 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 22:28
              fibi00 napisała:

> danka88 napisał(a):
              >
              > > Włosy trudne do wyprostowania prostuje się w maksymalnej temperaturze ,
              >
              >
              > Pod warunkiem że nie są naturalne , nierozjaśnione.

Tfu! Pod warunkiem że SĄ naturalne. W pierwszym zamyśle chciałam napisać że pod warunkiem że nie są rozjaśnione a potem zmieniłam kolejność i wyszło co wyszło 😉
    • astomi25 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 20:18
      Mam remingtona za ok 40 euro i jest super, idalna wrecz.
      Nie oplaca sie wydawac wiecej kasy. mam porownanie z prostownica pyt ( za x razy wiecej). Bez sensu wydane pieniadze. Ta pyt mozna o kant d.upy obic.
    • amsterdama Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 20:25
      Przepraszam, że nie na temat, ale czy prostownice nie niszczą Wam włosów? Ja unikam, fryzjerkę z prostownicą w ręku przepędzam. Może niesłusznie?
      • fibi00 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 09.09.22, 22:23
        Oczywiście że niszczą, podobnie jak suszenie suszarką lub tarcie włosów ręcznikiem po umyciu. Dlatego przed prostowaniem koniecznie trzeba nałożyć coś termoochronnego na włosy aby zabezpieczyć je przed gorącą prostownicą.
      • ritual2019 Re: Prostownica - która jest najmocniejsza? 10.09.22, 09:46
        amsterdama napisała:

> Przepraszam, że nie na temat, ale czy prostownice nie niszczą Wam włosów? Ja un
        > ikam, fryzjerkę z prostownicą w ręku przepędzam. Może niesłusznie?

Mam Dyson Corrale i to pierwsza prostownica po ktorej wlosy sa lsniace i zdrowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka