Dodaj do ulubionych

Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji.

09.09.22, 16:55
Rieker, Maciejka, Artiker...
Kupiłam już 5 par smile i zaraz wychodzę obejrzeć inne...
Korzystacie z promocji na obuwie?
Obserwuj wątek
    • bene_gesserit Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 16:58
      Korzystamy, o tej porze i jakoś tak w lutym. Ale nie po to, zeby kupić pięć par.
      • lauren6 Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 17:01
        W zeszłym roku kupiłam we wrześniu 6 par czułenek w promocyjnych cenach, żeby mieć do pracy buty w różnych fajnych kolorach.

A potem przeszłam na pracę zdalną 😔
        • ms.piggy Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 17:49
          ....a te czUłenka, to się na czole nosi?wink....tongue_out
          • ursydia Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 18:10
            Czule się je traktuje.
          • la_felicja Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 10.09.22, 15:32
            Na czole to też by były czółenka.
    • 35wcieniu Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 16:58
      Jak potrzebuje i są akurat w promocji to korzystam.
      Rzucać się nie rzucam.
    • lauren6 Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 16:58
      U mnie skromnie. W tym tygodniu przyszła jedna para kupiona w promocji. Więcej zakupów póki co nie planuję.
    • zielone.pole Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 16:58
      Ps Brakowało mi butów. Od roku nic nie kupiłam, za wyjątkiem 2 par adidasów.
      • nothingelsemattersnow Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 11.09.22, 19:16
        Od roku?! To znaczy, od poprzedniego sezonu?😄
        Nic, czyli dwie pary adidasów😄
        • zielone.pole Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 11.09.22, 20:50
          Ja nie kupuję butów na jeden sezon tylko średnio na 4 - 5 lat.
    • jammer1974 Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 17:22
      Tak tak. Kupilam juz dwie pary. Przecenione z 40euro na 8euro.
    • agniesia331 Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 17:31
      Nie. Mam sporo butów i nie chce by wyszły z mody. Teraz mam 4 dni w tyg zdalnej,a ok listopada może być decyzją znowu o zdanej do kwietnia np. Nie mam kiedy niszczyć butów.
      • sol_13 Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 10.09.22, 13:15
        To samo, szkoda mi kasy, wszystkie "bardziej wyjsciowe" buty stoją, a ja naokragło w najkach.
    • ga-ti Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 17:57
      O, a ja potrzebuję Riekerów, bo mi się rozpadły i d.pa, jeśli już wypatrzę fason jako taki (a nie jest to łatwe) to nie ma mojego rozmiaru, zastało 36 uncertain
      Nie potrafię szukać.
      Kupiłam stacjonarnie w Deichmanie sandałki 50% taniej, ale właśnie lato się skończyło wink
    • borsuczyca.klusek Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 18:36
      Butów akurat nie. Nic ciekawego nie rzuciło mi się w oczy a szukałam fajnych sandałów na koturnie.
      Za to kupiłam sobie prześliczną sukienunie 🙄
      • mysz1978 Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 09.09.22, 18:44
        zamówiłam na eobuwie kilka par - poprzymierzam i pewnie niewygodną lub za dużą część odeślę.
    • pure_cashmere Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 10.09.22, 22:27
      Ja kupiłam sandały tamaris
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 11.09.22, 19:21
      Tak, te co chce sa przecenione 20%, o 30 za malo.
    • forumologin Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 11.09.22, 19:25
      5 par butow i 2 nogi. Bedziezz uzywac jedna pare, reszte oddasz. Czyli srogo przeplacilas.
      • iwoniaw Re: Rzuciłam się na letnie obuwie po promocji. 11.09.22, 21:05
        forumologin napisała:

> 5 par butow i 2 nogi. Bedziezz uzywac jedna pare, reszte oddasz. Czyli srogo pr
        > zeplacilas.
        >

Dlaczego mialaby używać tylko jednej pary? To byłoby nieekonomiczne - buty na zmianę "odpoczywajace" i noszone znacznie dłużej dają się utrzymać w stanie używalności, noszone "na okrągło" to można co najwyżej szybko dobić i - jesli ma sie tylko te jedna parę - zostać w dodatku boso. O tym, że nie każdy but pasuje do każdego stroju to juz nawet nie mówię.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka