Dodaj do ulubionych

Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który jadł pu

10.09.22, 12:39
Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który jadł purizon.
Obserwuj wątek
    • rb_111222333 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 12:44
      Może suchy purizon? Moje go lubią
      • rb_111222333 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 12:46
        Tzn zrozumiałam, że twój kot wcześniej jadł mokry purizon, stąd moja propozycja. Jeśli chcesz mu zmienić suchy purizon na coś innego, to nie pomogę, moim kotom nie podchodzi nic innego
        • kropkacom Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 12:53
          Jadł suchy ale mu już nie smakuje. Mokrego nie rusza.
          • mamtrzykotyidwato5 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 13:03
            Skąd wiesz, że mu nie smakuje?
            • kropkacom Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 13:08
              Bo dostawał?
              • majenkir Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 15:36
                Co tu doradzic? za kotem nie trafisz big_grin
                • kropkacom Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 15:39
                  Widzę kilka błędów swoich, ale jasne big_grin
              • mamtrzykotyidwato5 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 12.09.22, 03:24
                No i co jak dostawał?
                • mysiulek08 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 12.09.22, 03:53
                  chyba proste, dstawal mokre, nie chcial jesc, czy to tak trudno zrozumiec, ze sa koty, ktore NIE rusza mokrego chocby to byla poledwica z Kobe i najlepsze puszki swiata ?
                  • mamtrzykotyidwato5 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 14.09.22, 17:36
                    Ale przecież chodziło o suche, które jadł, a potem przestał, a nie o żadne mokre.
                    Skąd wniosek, że mu już nie smakuje?
                    Może nie je, bo chory, może nie je, bo go ząb boli, może....
    • aankaa Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 13:15
      ja kupuję tzw zestawy próbne, opakowania po 400 gr w różnych smakach i mieszam. W ten sposób nie przyzwyczajają się do jednego rodzaju chrupów. Ostatnio odkryłam carnilove - chętnie żrą smile
      • berdebul Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 13:17
        Jak już robisz takie rzeczy, to chociaż nie polecaj.
        • aankaa Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 13:20
          robię futrom krzywdę, że w jednej misce ląduje kilka różnych karm?
          • berdebul Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 17:25
            Tak, bo każda karma ma inny procent wilgotności, skład, dodatki etc.
            • arwena_11 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 15:41
              Swego czasu weterynarz polecał mi przy zmianie karmy mieszanie. Najpierw 10% nowego i 90% starego, po kilku dniach zmiana proporcji. Chyba ze 2 tygodnie takie przestawienie trwało.
            • yenna_m Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 15:41
              W ten sposob niedobory moga sie rownowazyc a kot nie jest zafiksowany na 1 rodzaj karmy. I to jest dobre, bo karmy czasem znikają z rynku.
    • jola_ep Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 13:52
      Moje z suchych gustują w Purizonie i Wild Freedom. Te drugie jakby bardziej im podchodzą.
    • chatgris01 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 15:31
      Sprobuj TOTW (Taste Of The Wild) Rocky Mountain, wiekszosc kotow lubi.
    • mysiulek08 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 10.09.22, 15:44
      Acana, Orijen - o ile jeszcze w PL dostepna
      bezbozowa Leonardo
      i hit nad hity Virbac Adult, szczegolnie wersja z lososiem
    • pioter7778 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 12:30
      Szwedzka Bozita ma duży wybór. Mają suche i mokre karmy, wszystkie ze świetnym składem i mój kot się zajada 🙂
    • asu1981waw Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 15:36
      Wild freedom.
      Choć mojej chyba ostatnio bardziej smakuje purizon, może być to jednak efekt nowości wink
      Mysiulek poleca Vibraca - co prawda moja go olewa dokładnie, ale myślę Mysiulek ma większe doświadczenie i próbę badawczą. Skład Vibraca bardzo dobry, więc spróbuj.
      • mysiulek08 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 15:48
        Mysiulek poleca virbaca i owszem ale glownie karmy specjalistyczne typu gastro, urology, alegry, bo tym akurat virbac uratowal nie tylko jelita Grubsona i Mimi

bytowe virbaca ferajna je tez i lubi a lubie hurtowe ceny importera i darmowa dostawe 😎
        • asu1981waw Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 19:51
          Ależ ja rozumiem. Pisałam, że polecasz bo dla mnie jesteś ekspertką kocią.
          Niestety tak jak pisałam, moja urology kompletnie zlała. Wybierała każdą inną chrupkę spomiędzy vibraka, a je już jadła jak żołądek prawie do kręgosłupa przyrastał wink
          • mysiulek08 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 19:55
            na kocie fochy nie znam rozwiazania smile

Chester je urology WiB, nie grymasi, Kicia.Yoda renal virbaca nosem wciaga, hillsa jadla polgebkiem, gastro jakby mogli to wszyscy by jedli tongue_out

jakie urology dajesz?
            • asu1981waw Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 20:12
              Urology 3 WIB (Zwiększone pobieranie wody, ograniczenie stresu)

Teraz przez długi okres czasu nie dawałam, bo widziałam wielkiego focha.
              Ale natchniona wątkiem dałam. 3 chrupki jak rzuciłam, to w formie zabawy zjadła. Do miski już jednak nie podeszła tongue_out
              • mysiulek08 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 20:29
                a widzisz, Chester tylko wib je, nie nadazysz tongue_out
              • mysiulek08 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 20:31
                jak grymasnica jest struwitowa, to jest jeszcze wyjscie: ulubione zarlo plus pigulka urinodolu i Lmetioniny do chrupek
                • asu1981waw Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 21:34
                  Niestety nie odkryłam przez 4 lata czegoś, co mój kot naprawdę lubi jeść tongue_out
                  Oczywiście żartuję, bo do zabiedzonych kotełka nie należy, ale każda puszka, saszetka jest bleee. Suche w większość też żadne nowe nie wchodzi w rachubę - głównie wcina to Wild Freedom i to nie wszystkie smaki. A jak dosypuję algi do wołowiny, to tak potrafi jeść, że ten kawałek jakoś zawsze wypada z paszczy.
                  Na razie leków brać nie musi, nawet ostatnio siusia więcej, badanie w normie, więc mogę odpuścić wszelkie tabletki czy tam inne wyciągi z pietruszki wink
                  • mysiulek08 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 21:50
                    urinodol czyli pietruszkatongue_out dobrze robi na pecherz a Lmetionina jest w karmie urinary
    • arwena_11 Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 15:45
      A sanabelle próbowałaś? Mój tylko to chce.
    • magia Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 20:32
      gdy mialam koty na suchym to zarly Porta21. To byla ich ulubiona, na plus ma wysoką zawartość mięsa w karmie.
    • zamiokulka Re: Jaka sucha karma dla kota? Dla kota, który ja 21.09.22, 20:33
      Applaws

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka