Dodaj do ulubionych

Czy to nie fair?

10.09.22, 12:52
Czy uważacie za tak bardzo niemoralne i nie fair odpuszczenie małżeństwa uczuciowo ale wykorzystanie faceta w ramach zadośćuczynienia za zdradę, nielojalność i kłamstwa?
Jest facet który ma duże wyrzuty sumienia że zdradza i jest widzę gotowy wynagrodzic to partnerce staraniami w życiu, chodzi o kasę ale też opiekę nad dziećmi, ogólne starania dla niej w każdej sferze życia a ona tego nie chce, chce z to dumnie odejść. Doradzam by wykorzystała faceta to robi na mnie wielkie oczy bo ona chce odejść z klasą, nic od niego nie chcąc.Wstyd się przyznać że ja bym skorzystała z jego starań?A wy?
Obserwuj wątek
    • extereso Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 12:55
      A ja nie, szkoda byłoby mi czasu.
    • ilewazy.cie Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:06
      Tak, jak facet się stara i żałuje, to bym skorzystała.
      • lidiaxx Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:13
        No właśnie ja widzę że każdy patrzy żeby się dobrze ustawić, tamten mąż miał i rozrywkę oraz sex odmianę w postaci kochanki oraz żonę która tworzyła fajny dom, ładną rodzinkę żeby się pokazać. A tu kobiety dumne chcą być w takich sytuacjach. Może to lepiej wygląda na zewnątrz takie odejście ale co ona z tego ma, wystarczy jej duma?
        • extereso Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:16
          Nie, po prostu szkoda czasu.
      • m_incubo Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 14:09
        To znaczy że niby wcześniej nie był wierny, nie zajmował się dziećmi, nie starał się i na rękach jej nie nosił, ale teraz ŻAŁUJE i twierdzi, że teraz już będzie? big_grin
        Tak, tak, koniecznie trzeba skorzystać z takiej szansy big_grin
        Z szansy na ewakuację.
        • lidiaxx Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 14:50
          Nie no było ok, zawsze stwarzał pozory.
          • m_incubo Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 15:11
            Nie rozumiem.
            Stwarzał pozory zajmowania się dziećmi? Jak?
            Bo że pozory wierności, to oczywiste, ale zaangażowania w rodzinę nie da się pozorować, bo albo się pewne rzeczy robi, wykonuje, pokazuje, albo nie.
    • malia Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:35
      Ona nie chce z nim dalej żyć, bo uważa że nie da rady i nie będzie się poniżać, czy chce odejść i nic od niego niego nie chce, ani kasy ani opieki nad dziećmi ani pomocy?
      Jak to pierwsze, to dobrze, że odchodzi, a jak to drugie to jest idiotką
      • arthwen Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:39
        Może nie chcieć kasy ani pomocy, ale na litość, to chyba też jego dzieci? One nie mają nic do powiedzenia?
        • lidiaxx Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:49
          Tak tyle że w praktyce wiemy jak to wygląda jak tam z dumą odchodzisz to pan po jakimś czasie te dzieci ma gdzieś najczęściej.
      • lidiaxx Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:50
        I jedno i drugie głownie dlatego żeby się nie poniżać nic nie chce i z nim żyć.
    • ritual2019 Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:50
      To sa bardzo indywidualne decyzje i rozne czynniki je powoduja. Ona nie chce zyc z kims kto ja zdradzil bo nie toleruje tego rodzaju nielojalnosci, braku szacunku. Inna kobieta w takiej sytuacji podjelaby decyzje ze wykorzysta, uzyje faceta do swoich celow np finansowych. Kazda decyzja bylaby ok choc sa rozne.
      • lidiaxx Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 13:55
        I dlatego ja bym go użyła, czemu facet ma mieć zawsze lepiej? Kobiety twierdzą że to je poniża, nie rozumiem dlaczego.Większość robi takim zdradzaczom wygodnie i się dumnie usuwa
        • ritual2019 Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 14:02
          Idywidualne uczucia nie do rozumiemia, kazdy czuje co czuje i inni nie musza tego rozumiec. Powody takich decyzji (ktorych ty nie rozumiesz) sa czesto bardzo proste, zdradzil raz, zdradzi kolejny i kolejny. Bycie zdradzanym powoduje bardzo nieprzyjemne doznania a wiec chca sie przed nimi bronic a zeby to zrobic skutecznie to trzeba odejsc. Czesto takze zerwac lub maksymalnie zminimalizowac kontakty. Stad powody takich decyzji.
    • m_incubo Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 15:14
      A co do pytania ze startera, nie uważam tego za niemoralne, uważam to za zbędne, niewarta skórka wyprawki.
      Ewentualnie mąż niech przepisze całą swoją część majątku na żonę, a żona wtedy niech się perfidnie rozwiedzie wink
      • ladymercury Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 15:45
        Tzn chce ją zatrzymać czy dać na otarcie łez?
        Zatrzymanie odpada, rizwod6z podziałem majątku albo opisana opcja perfidna.
        Otarcie łez- z mojej strony najwyżej łzy wściekłości, ale biorę wszystko, wykorzystując sytuację. Przyda się jak znalazł dla dzieci, jak wyrzuty sumienia ucichną i tatuś będzie miał je w odwłoku, jak zwykle w takich razach. Zawsze lepiej mieć na start w dorosłość niż nie mieć.
        • ladymercury Re: Czy to nie fair? 10.09.22, 15:45
          Rozwód 😄

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka