Dodaj do ulubionych

pokazecie swoje brwi?

10.09.22, 19:38
wlasnie wrocilam z knajpy i takie moje obserwacje, że prawie każda ma permanentne i do tego takie bardzo "od linijki" a ja własnie, po miesiacach wreszcie wyhodowałam takie swojskie, konkretne smile

ciekawa jestem jakie maja ematki, pokazecie?
Obserwuj wątek
    • kk345 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:40
      Moze zacznij?
      • ms.piggy Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:46
        hehe, nie wiem czy to dobry pomysł big_grin
        • arabelax Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:48
          Dobry, pokaz, zobacze, czy ladniejsze od moich 😋
          • ms.piggy Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:49
            och, jak okaza sie brzydsze to przeciez szlag mnie trafi wink
            • arabelax Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:53
              Nogi masz lepsze, wiec jak cos, to jest balance smile
        • kk345 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:49
          Jak zaczynasz od "pokażecie swoje", to nie ma opcji, ze nie zaczynasz od własnego zdjęcia.
          • ms.piggy Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:51
            no wlasnie....pokazecie....a nie pokazuje wam wink
        • znowu.to.samo Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 21:36
          ms.piggy napisała:

> hehe, nie wiem czy to dobry pomysł big_grin

no co ty powiesz
    • bruy-ere Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:49
      Nie rozumiem obsesji na temat brwi, jaka miejsce od paru lat (2-3? - nie pamiętam kiedy to się zaczęło, że trzeba sobie "robić" brwi, bo wyregulowanie pęsetką w domu to za mało).
      • laluna82 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:31
        Absolutnie nie trzeba, nie pomyślałaś, że po prostu takie podobają się wielu kobietom i dlatego to robią?
        Ja krytykę permanentnych brwi w realu, usłyszałam od kobiety z najbrzydszymi brwiami na świecie. Rzadkie, nieregularne, opadający kształt, no ale ona się szczyciła że NATURALNE big_grin
        Nie lubię takich wyrysowanych na ostro, zbyt ciemnych. Jednak teraz można naprawdę ładne brwi zrobić i wiele kobiet zyskuje na tym urodowo. Co kto lubi, pierwszy raz słyszę, że "trzeba".
        • aandzia43 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:52
          Natura w niektórych przypadkach jest mocno przreklamowana wink
          • laluna82 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 21:38
            Uważam podobnie.
          • znowu.to.samo Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 21:38
            aandzia43 napisała:

> Natura w niektórych przypadkach jest mocno przreklamowana wink
            >
            >

W 99% przypadków
            Ja bardzo rzadko widuje 100% naturalnie piękne osoby
    • woman_in_love Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:51
      od linijki, bo może kosmetyczka wynitkowała
      • kk345 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:24
        Zawsze nitkuję, nigdy nie mam od linijki
        • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:25
          Potrafisz???😳
          • woman_in_love Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 21:00
            a co to za problem? wsiadasz w swojego Ford Mustanga, jedziesz do kosmetyczki i masz
          • kk345 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 21:38
            Kosmetyczką nitkuję big_grin
    • semihora Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:52
      Swoje smile W sumie takie poczochrane smile
    • wapaha Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:54
      proszę, lubię swoje brwi - bo nie musze nic przy nich robić. tzn wg profesjonalnej makijażystki czy jak to się tam nazywa-powinnam wyregulować tongue_out
      • ms.piggy Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:57
        przepiekny kolor oczu
        • wapaha Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:00
          thx
          chyba tylko na foto jest taki efekt, wink
      • bei Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:33
        Piękne oczy, brwi bardzo ładne! Śliczna jesteś!
        • wapaha Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:38
          dziękuję wink
          ale z tą sliczną to nieprawda- i wcale się nie kryguję wink brwi spoko, oczy też ale mam ciało fajniejsze niż twarz i super osobowosc suspicious ale śliczna nie jestem.
          • extereso Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 21:50
            To dziwne, bo wyglądasz jakbyś była.
            • wapaha Re: pokazecie swoje brwi? 12.09.22, 12:12
              to tylko oczy i brwi wink
              wczoraj tak sobie myślałam, -ameryki nie odkrywając przecież- jak bardzo na wygląd ( odbiór) wpływa kolor i fryzura a u facetów zarost. Mam przystojnego kolegę, małolat więc w to co młodość ma najlepszego pięknie wyposażony - jędrność, rzeźba, energia, tzw pozytywny vibe i dla jaj zrobił sobie zdjęcie w wersji z wąsami...jprdl....rzyg to za mało wink
              • m_incubo Re: pokazecie swoje brwi? 12.09.22, 12:17
                Cóż, z wąsem to chyba jako jedyny na całym świecie tylko Freddie wyglądał lepiej, niż bez. wink
                • wapaha Re: pokazecie swoje brwi? 12.09.22, 12:38
                  big_grin

to samo przychodziło mi na myśl, gdy dziewczyny pisały, że dobrze że nie mają monobrwi wink
                  p.s. uwielbiam Fridę
                  p.s. 2 ( ups, czy za dużo o sobie nie zdradzam ? suspicious )
                • annaboleyn Re: pokazecie swoje brwi? 12.09.22, 12:40
                  Tom Selleck smile
                  • wapaha Re: pokazecie swoje brwi? 12.09.22, 13:03
                    big_grin

( musiałam sie wpisać bo było 666 wpisów ! suspicious )
      • rosie Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 07:05
        Super, jeśli tak wyglądają bez regulacji. Moje zrastają się jak u Fridy smile
      • lily_evans011 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 08:16
        A myślałam, że regulowane! Bardzo ładny łuk brwiowy i oczy też!
      • dominika9933 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:31
        Masz piękne oczy.
      • bywalec.hoteli Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:39
        wapaha, fajne brwi
      • klaramara33 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:56
        wapaha napisała:

> proszę, lubię swoje brwi - bo nie musze nic przy nich robić. tzn wg profesjonal
        > nej makijażystki czy jak to się tam nazywa-powinnam wyregulować tongue_out

No a le henne to robisz choć to przyznaj wink
        • wapaha Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 18:19
          Robię ciemny brąz - co ok 2 mce
    • zaspasniegowa Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 19:56
      No to pokaże moje. Reguluje co jakiś czas ale naturalnie mam dość delikatne.
      • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 22:47
        No to ja mam podobne brwi
        • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 22:56
          Lazienkowo
          • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:59
            Niebieski cień widziałam ostatnio w takim wydaniu w okolicy 92 roku…
            • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 12:40
              Oo to ja mam niebieski cień do niebieskich oczu? 🤣

Ah te kompleksy cię męczą....
              • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 12:45
                www.patmcgrath.com/products/mothership-vii-divine-rose?variant=31480902123589

Mam jej wszystkie mothership palety. To jest ta.
                • black_magic_women Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 13:43
                  princesswhitewolf napisała:

>
                  > Mam jej wszystkie mothership palety.

A masz jakieś jej złota?
                  Cenię jej prace od lat, także dlatego, że łączy nas umiłowanie do złota w makijażu. Ale to kompletnie nie moja półka cenowa, stad moje pytanie do ciebie jako użytkowniczki.
                  • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 14:21
                    No mam wszystkie Mothership duże i tam są też zlote. Małych nie kupuje z wyjątkiem może dwóch. Uważam że są warte swojej ceny. Ja kupuję je jak ma wyprzedaże, a ma np teraz 30 proc. Są momenty kiedy wysyła kody ludziom.prenumerujacym ( czy jakie słowo użyć po pl na to) jej e-maile. I dostaje no 20 proc zniżki. Więc jak kupuje to mam 40-50 proc zniżki

Ja też bardzo lubię Natasha Denona i mam jej Gold Palette I tam złotoa są oszalamiajace.
                    Lubię też Chantecaille, i tego też mam więcej no i mam po jednej sztuce tylko tego i owego w cieniach Toma Forda, Viseart, Bobbi Brown, Tilbury i LimeCrime.

Ale tak namiętnie to PatMcGrath, Natasha Denona i Chantecaille tylko kupuje z cieni.
                    Z innych elementów makijażu zupełnie inne marki.

Na zdjęciu Pat szuflada

Jeśli lubisz złoto i chciałabyś zainwestować w jedną paletę to polecam Natasha Denona Gold bo tam jest masa odcieni złota w jednej palecie od delikatnych do mocnych, przez złoto zielonkawe, brzoskwiniowate, fioletowa te i Bóg wie co. Jakość rewelacyjna. W Pat paletach to złoto występuje tu i tam ale nie ma jednej.

Natasha też robi wyprzedaże

• krolewska.asma Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 15:17
                      Pokaz chantecaille uwielbiam ich obrazki wytłoczone na różach i pudrach
                      • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 15:23
                        No ale moje zdjęcia nie są lepsze niż te na ich stronach

Najbardziej lubię Polar Bear paletkę ich. Ale też i pojedyncze cienie że zwierzątkami. Używam też ich pudrów i rozswietlaczy. Chodzi o to ze oni mają te kosmetyki wszystko delikatne i piękne z klasa i jakością ( już pomijając same opakowania)
                        • krolewska.asma Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 15:32
                          O nie widziałam tej serii ja miałam kilka rzeczy od nich ale cena jest Zaporowa i te opakowanie rzeczywiście śliczne ale u mnie działania jakiegoś wow nie było porównaniu z innymi kosmetykami więc dawno nic nie kupowałam od nich ale te opakowania i wytłoczona zwierzątek na pudrach to po prostu można godzinami patrzeć Eh
                          • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:02
                            Ja na wyprzedażach ich kupuje. Jak przeceniają o 30 proc. Nie wszystkie opakowania są odlotowe, ten róż nie
                            • krolewska.asma Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:05
                              Mi się te ze zwierzętami podobają to właśnie o niedźwiedziu
                              • krolewska.asma Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:07
                                O takie
                                No jak tu przejść obojętnie
                                I zgroza w ogole zamoczyć w tym pędzel

weheartit.com/entry/335365107
                          • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:03
                            Ale to już tak
                            • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:04
                              Albo te
                          • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:07
                            Albo to

Zapisz się na ich newsletter i czekaj aż zrobią przeceny i potem przeceny przecen
                            • krolewska.asma Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:07
                              Cudo
                              • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:10
                                Ja w życiu nie kupuje nic za 100 proc ceny. Zawsze minimum 30 proc przeceny a najczęściej więcej. Tyle że to zależy od kraju bo w UK te przeceny są spore i bywają czesto
                                • krolewska.asma Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:17
                                  Bo ja tez „ nie umiem” kupować za pełna kwotę
                                  Tylko na wyprzedażach i promocjach , wiem już co używam i kupuje na zapas co mi się sprawdza
              • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:23
                Na zdjęciu masz niebieskie. Kompleksy? Co ma stwierdzenie faktu do moich kompleksów. Wygladasz świeżo (okolica na fotce), ale taki sposób kładzenia cienia kojarzy się z wczesnymi latami 90tymi. Bys go chociaż zblendowala i wycieniowala.
                • taje Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:34
                  No ale jakie ma znaczenie, że styl z lat 90. (skoro tak mówisz) skoro się w tym dobrze wygląda?
                  • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:36
                    W niebieskim cieniu?
                    • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:39
                      Sama nie potrafię, ale mnie się bardzo podoba, kiedy ktoś ma kolorowe cienie. Mnie się makijaż P podoba i nie kojarzy mi się z latami 90, zresztą nawet gdyby, to 90’s są na topie.
                      • m_incubo Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:43
                        Mnie się kojarzy, ale jest mi z tego powodu wszystko jedno. Mam koleżankę, która też tak oczy maluje, do tego ma niebieskie tęczówki, więc widywałam już gorsze makijaże wink
                      • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:45
                        Prawda, lata 90. są na topie, poza tym przesadnie staranny makijaż, te wszystkie cieniowania i blendowania na oku są trochę niemodne (choć i tak uważam że jak komuś pasuje, to zawsze będzie modne! Tylko może nie jest w trendach). Jest taka makijażystka Euforii, Donni Davy, jej makijaże to często taki jednolity maz koloru właśnie 🙂
                        • black_magic_women Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:34
                          nuclearwinter napisała:

> Jest ta
                          > ka makijażystka Euforii, Donni Davy,

Widziałam na YT jej kolekcje kosmetyków, takie jakby zabawki dla dziewczyn.
                          • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 18:05
                            black_magic_women napisała:

> nuclearwinter napisała:
                            >
                            > > Jest ta
                            > > ka makijażystka Euforii, Donni Davy,
                            >
                            > Widziałam na YT jej kolekcje kosmetyków, takie jakby zabawki dla dziewczyn.

To prawda, wyglądają trochę zabawkowo i kolory są w większości totalnie szalone. Ale chciałabym te zestawy do malowania ust, brokaty i gwiazdę do robienia kresek - moje są zawsze jakieś krzywe wink
                            • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 18:07
                              Co to jest gwiazda do kresek?
                              • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 18:22
                                shellyanna napisała:

> Co to jest gwiazda do kresek?

Takie coś: halfmagicbeauty.com/products/wing-magician

Gwiazda czy jak to tak zwał wink Ponoć jest z takiego mięciutkiego tworzywa że dopasowuje się do twarzy i łatwo namalować równą kreskę na oku. Chętnie bym wypróbowała jakby było dostępne w Polsce, u mnie zwykle jedna kreska niepodobna do drugiej 🙈
                                • primula.alpicola Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 18:24
                                  Już widzę, jak sobie tym wydłubuję oczy podczas próby zrobienia kreski.
                                  • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 18:26
                                    Haha chyba nie, to jest raczej takie mięciutkie i giętkie.
                            • black_magic_women Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 21:59
                              Ja brokaty i takie coś fioletowo-rózowego
                  • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:37
                    Poza tym na tym zdjęciu niewiele widać, jak można stwierdzić czy te cienie są zblendowane, czy nie?
                    • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:04
                      No dokładnie Magdalena, to zdjęcie to nie niebieski cień tylko zdjęcie wychodzi. W ogóle oczy wyszły mi tam jakieś małe... W realu mam wypukłe i wręcz muszę malować by je pomniejszyć.
                • g.r.uuu Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:50
                  Przecież styl lat 90. to obecnie najgorętszy trend
                  • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 16:55
                    Macie rację. Jutro wypróbuje.
                • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:02
                  >Na zdjęciu masz niebieskie.

Na zdjęciu to mam ciemne oczy 🤣. Nie wierz zdjęciom.
                  Tam są jasne cienie i jak najbardziej zblendowane i tam dobre 6 kolorów z Palety Lat, w większości jasne pomarańczowo zielonkawo terakotowoe..i nie ma niebieskiego. W ogóle nie noszę niebieskiego bo mam jasnoniebiesko szare oczy i to nie wygląda ciekawie . Ja mam 50 lat kobieto, jakie świeżo... Owszem wyglądam z 10 lat młodziej ale i tak 40cha a nie 20tka.
                  Nie wierz zdjęciom.
                  • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:04
                    Ojtamojtam
                  • taje Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:37
                    Nawet na 40 nie wyglądasz na tym zdjęciu. Bardzo ładne oczy i kolor brwi.
          • dvdva Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:02
            Przez chwilę myślałam, że to różowe za tobą to fascynator
            • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:05
              Hahaha . To ręcznik bo to łazienka. Tak rzuciłam podczas składania by fotę zrobić. To by dopiero był kontrowersyjny recznik
            • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:07
              Ja tez 😁
              • princesswhitewolf Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:42
                Boże przez tamten wątek będę teraz się kojarzyć jako princess w fascynatorze 🤦🤣
    • ms.piggy [...] 10.09.22, 19:56
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • kot_filemon88 Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:01
        Przepiękne, mój ideał brwi.
      • ms.piggy [...] 10.09.22, 20:02
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:04
          Nie podoba mi się to zaczesywanie do góry, ale rozumiem, że teraz jest taki trend.
          • ms.piggy Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:05
            zaczeszesz na żelu i od razu masz lifting powiek
        • black_magic_women Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:13
          Chciałabym mieć takie długie włoski, niestety moje rosną w "kłosek" i nie da się ich tak max wyczesać.
          • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:17
            U mnie tak. Jestem po prawej.
            • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:18
              Kurczę kiepsko widać, a teraz mam makijaż i bez sensu robić zdjęcie.🤷🏻‍♀️
            • gaga-sie Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:16
              Masz spojrzenie Agnieszki Chylińskiej.
            • primula.alpicola Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:13
              magdallenac
              Jestem po prawej.

😁
              • lily_evans011 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 12:57
                Dobre big_grin
        • marion.marion Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 22:25
          Jaka jesteś piękna!
      • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:03
        Moja młoda ma takie😊
        • ms.piggy Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:05
          a w mlodosci depilowalam do takich:
          • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:07
            Ja też.🤦🏻‍♀️
          • black_magic_women Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:13
            Uwaga, powracają!
            • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:14
              Nigdy więcej!
            • georgia.guidestones Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:19
              black_magic_women napisała:

> Uwaga, powracają!
              Skad wiesz? To byl koszmar sprzed kilkunastu lat.
              • black_magic_women Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:27
                Pierwszy z brzegu link
            • ms.piggy Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:20
              nie dla mnie smile
      • piataziuta Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:09
        Bardzo ładne.
        Nie zaczesuj ich do góry.
      • arabelax Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 20:09
        Bardzo ladne smile
      • anuntala Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 22:40
        To Twoje niby?
        Przeciez to influencerka horkruks
        • gaskama Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 22:59
          O kurcze .... faktycznie. Dokładnie te zdjęcia! Z pojedynczym błyszczącym włosem.
          Kolejny wymyślony byt?
          • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:03
            Z jakim włosem pojedynczym?? Które to zdjęcie horkruks?
            • gaskama Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:04
              Proszę.
              • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:06
                Osz…😳😳😳
                • taje Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:14
                  Faktycznie identyczne. Może ms.piggy to po prostu horkruks??www.instagram.com/p/CaGGE3OIXKB/?hl=pl
                  • primula.alpicola Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:16
                    Raczej nie, horkruks ma ogromny zrobiony tyłek i takież piersi. I jest młodsza od piggy.
                    Zawsze można zapytać, czy wstawiła swoją fotkę na emamie.
                    • taje Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:19
                      Ale podobne brwi (i tak samo zaczesane w górę) były na poprzednich zdjęciach publikowanych już jakiś czas temu przez piggy. Nie tylko dziś wieczorem (ktoś w sąsiednim wątku piggy zapytał wprost, czy ktoś się jej włamał na konto). Więc jeśli piggy jest prawdziwa i nie jest horkruks to nie umiem wytłumaczyć poprzednich zdjęć z brwiami horkruks.
                      • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:23
                        Wydaje mi się, że wtedy to były inne brwi. Dziś są faktycznie Horkruksowe, od razu jak zobaczyłam zdjęcia to pomyślałam - Horkruks! Obstawiam, że ktoś się dziś Piggy włamał na konto po prostu.
                        • magdallenac Re: pokazecie swoje brwi? 10.09.22, 23:25
                          Ja też🫤.
                      • zielone.pole Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 07:20
                        taje napisała:

> Ale podobne brwi (i tak samo zaczesane w górę) były na poprzednich zdjęciach pu
                        > blikowanych

Piggy ma stalkera na forum. Mógł zhakować jej konto na emamie.
                        • is-laura Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 07:26
                          Albo ktoś się dorwał do jej komputera lub telefonu, na którym jest zalogowana na ematce
                          • piataziuta Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 08:34
                            is-laura napisała:

> Albo ktoś się dorwał do jej komputera lub telefonu, na którym jest zalogowana n
                            > a ematce

Taaak...ktoś się włamał biednej piggy.
                            Ależ jesteście frajerkami.
                            • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 08:41
                              Ale co myślisz Ziuta, że Piggy nagle zaczęła sama siebie obrażać? Wczoraj był tu wysyp naprawdę porytych wątków założonych rzekomo przez Piggy, jakoś nie chce mi się wierzyć, by to ona sama pisała. Styl był raczej taki jak tego trola od wieży w karmie, który tu za nią łazi często i wyzywa.
                              • taje Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 08:48
                                Ja nie wiem, co tu się podziało ale piggy wkleiła zdjęcie horkruksowych brwi przed godz. 20 i jeszcze przez chwilę prowadziła z forumkami konwersację w zwykłym tonie. Zmasowany wysyp dziwnych wątków i postów nastąpił dopiero po tym, jak ktoś zdemaskował zdjęcie brwi. Wcześniej - a już po wklejeniu nie swoich brwi - nic nie wskazywało, że to stalker.
                                • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 08:58
                                  Tak, to też prawda że tu była jakaś dziwna chronologia wydarzeń, jakby wątek zaczęła zwykła Piggy a potem nagle ktoś przejął konto. Bardzo bardzo creepy, zwłaszcza że te wątki wczoraj były naprawdę dziwne, jakby jakaś ostro zaburzona osoba je tworzyła. Mimo wszystko mam nadzieję że u Piggy wszystko w porządku...
                                  • chatgris01 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:01
                                    nuclearwinter napisała:

> jakby wątek zaczęła zwykła Piggy a potem nagle ktoś przejął konto.

Wlasnie nie jak zwykla, zwykla by zaczela watek zdjeciem swoich brwi, sama z siebie (od razu mnie to zdziwilo, choc na poczatku niczego nie podejrzewalam).
                                    • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:06
                                      W sumie to masz rację 🤔 Piggy raczej by wrzuciła od razu zdjęcie. Ale na początku pisała w stylu Piggy, potem nastąpiło tąpnięcie. Może w takim razie od początku to nie była Piggy.
                                      • daniela34 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:13
                                        Piggy wrzucała kilka razy zdjęcia całej sylwetki. Nadal można je znaleźć na forum. Ta influencerka jest całkiem inaczej zbudowana (zrobiona). Więc albo Piggy wkleiła od początku nie swoje brwi, albo jednak ktoś się podszył i nakręcał z czasem. Ten troll od cudzych zdjęć też się tak nakręcał.
                                        • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:20
                                          Tak, Piggy wklejała dużo zdjęć, na których widać, że wygląda zupełnie inaczej niż Horkruks. Moim zdaniem ktoś przejął konto, pytanie tylko w którym miejscu - czy może nawet sam troll założył ten wątek jak sugeruje Chatgris.

Ktokolwiek to wypisuje, czy Piggy troluje (wątpię), czy ten trol-stalker, jest to jakaś strasznie zaburzona osoba i bardzo nie chciałabym spotkać jej na swojej drodze uncertain
                                        • borsuczyca.klusek Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:20
                                          Albo te wcześniejsze zdjęcia też są z jakiegoś mniej znanego konta. To zdjęcie na flamingu to taki typowy insta style.
                                          A tak by the way to mnie zdziwiło, że aż tyle ematek kojarzy tę influ. Może piggy też się na tym przejechała?
                                          • daniela34 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:24
                                            Ale budowy ciała sobie nie zmieniła w ostatnim czasie. Ja nie wątpię, że flaming był instagramowy, podobnie jak inne zdjecia Piggy, ale sylwetka nie ta.
                                          • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:40
                                            Tego niestety też nie możemy wykluczyć, że wcześniejsze zdjęcia były kradzione od kogoś jeszcze innego. Piggy pisała że nie ma Insta a one były takie mocno instagramowe, nie wyglądały jak zwyczajne selfie strzelone na poczekaniu. Z drugiej strony mógł jej ktoś przecież trzaskać takie ładne foty. Niezły kryminał, potrzebujemy detektywa na ematce wink
                                            • borsuczyca.klusek Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:45
                                              Zastanówmy się jeszcze po co osoba wyglądająca jak piggy i z jej potrzebą atencji wrzucała foty akurat na forum dla mamusiek w średnim wieku. I to w dobie insta który został stworzony właśnie do takich celów. Tam miałabym serduszka, zachwyty i może nawet po czasie propozycje współprac. Tutaj za to co jakiś czas tylko zyebke zebrała 🙄
                                        • runny.babbit Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:34
                                          Lub zdjęcia od początku były cudze.
                                          • daniela34 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:38
                                            Możliwe oczywiście. Ale wtedy sądzę że te tez są cudze, w sensie, ze Piggy to nie ta influencerka.
                                            • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:42
                                              daniela34 napisała:

> Możliwe oczywiście. Ale wtedy sądzę że te tez są cudze, w sensie, ze Piggy to n
                                              > ie ta influencerka.

A nie, Piggy to nie Horkruks, na 99%. Nic się nie zgadza, inna twarz, figura, styl, wiek.
                                              • daniela34 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:43
                                                No o tym właśnie piszę. Nic się nie zgadza.
                                          • zielone.pole Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:39
                                            runny.babbit napisał(a):

> Lub zdjęcia od początku były cudze.

Też tam myślę. Tutaj nigdy nie było prawdziwej Piggy. Stalker lub troll wyciągał zdjęcia jednej i tej samej osoby albo kilku osób (twarze były raz dokładnie zamazane a raz prawie wcale).
                                            • zielone.pole Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:40
                                              To pewnie ten troll "damawkapeluszu".
                                              • borsuczyca.klusek Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:47
                                                zielone.pole napisała:

> To pewnie ten troll "damawkapeluszu".

Wczoraj też mi przyszło to do głowy. Nie zapominajmy, że przez dłuższy czas ten osobnik wrzucał zdjęcia kobiety, które ściągnął z fejsa.
                                                • daniela34 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:51
                                                  Moim zdaniem mechanizm był tu taki sam. Ten troll też czasem najpierw zakładał wątek, w którym forumki się wypowiadały w miarę normalnie, potem wrzucał zdjęcie, a potem dostawał piany i tworzył kilka kolejnych wątków, które leciały.
                                                  • nuclearwinter Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 09:55
                                                    Pozostaje jeszcze kwestia stalkera "Wieżę w Karmę", który pojawiał się często w wątkach zakładanych przez Piggy 🤔 Choć na upartego da się i to jakoś obejść. Chyba że trol kradnący cudze zdjęcia miał swojego trola-stalkera 😱
                                                • majenkir Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 13:10
                                                  Ms.Piggy to byla jednak o wiele bardziej misterna robota.
                                            • manon.lescaut4 Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 14:31
                                              Myśle, ze zdjęcia mogły być i cudze i jej. Przecież oprócz tych flamingów i tylka na tle gór i zatoki, piggy wrzucała tez bardziej normalne fotki, na potrzeby chwili (wątku): kawałek buta, torebki, włosów, zdjęcia, które raczej nie nadają się na instagram, ani nikt by się na nich nie lansował. To chyba niedawno zaczęła się ta pokazówka?
                                              • taje Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:33
                                                Jeszcze jest taka możliwość, że prawdziwą piggy porwał ten stalker spod supermarketu i przejął jej tożsamość w sieci, stąd te flamingi i inne dziwne fotki aaa 😱😱😱
                                                • annaboleyn Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:44
                                                  taje napisała:

> Jeszcze jest taka możliwość, że prawdziwą piggy porwał ten stalker spod superma
                                                  > rketu i przejął jej tożsamość w sieci, stąd te flamingi i inne dziwne fotki aaa
                                                  > 😱😱😱

Brzmi jak "dokument" na Netflixie big_grin
                                                  • shellyanna Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 17:59
                                                    Tttudum 🙃
                                                  • taje Re: pokazecie swoje brwi? 11.09.22, 19:21
                                                    Wy tu chichy śmichy a biedna Piggy może siedzi w ciemnej piwnicy i umiera na zapalenie płuc a stalker szaleje z flamingami. Może trafiła jak nieszczęsna Miranda na Fryderyka?