Dodaj do ulubionych

Gdzie są prawdziwe przeceny?

12.09.22, 17:49
Kupiłam dzisiaj płaszczyk, piękny granatowy, zapłaciłam zamiast 300 zł tylko 240 zł.
Bo w danym sklepie mam kartę klienta. Ja wiem, że to żadna przecena bo w rzeczywistości płaszczyk był warty tych 240 zł. Po prostu cena wyjściowa była zawyżona.
Czy są w ogóle sieciówki z prawdziwymi przecenami?
Czy wszędzie ściema?
Obserwuj wątek
    • bene_gesserit Re: Gdzie są prawdziwe przeceny? 12.09.22, 17:54
      Płaszczyk kupowany jesienią będzie miał tylko nieprawdziwe przeceny.
      Prawdziwe przeceny płaszczyków zaczynają się gdzieś tak w lutym.
      • jesien.za.mgla Re: Gdzie są prawdziwe przeceny? 12.09.22, 18:04
        Ten płaszczyk rzekomo z letniej kolekcji jest i to jego ostatnie chwile na sklepie, przed sezonem zimowym.
        • bene_gesserit Re: Gdzie są prawdziwe przeceny? 12.09.22, 18:12
          Noale 'płaszczyk' sugeruje coś jesiennego.
          I go kupiłaś. Jeśli coś się sprzedaje, i to w odpowiednim tempie, przeceny są nieprawdziwe. Zgodnie z prawami gospodarki rynkowej, największe przeceny są wtedy, kiedy towar staje się mało chodliwy.
    • heca7 Re: Gdzie są prawdziwe przeceny? 12.09.22, 18:22
      Prawdziwe przeceny są za granicą. U nas to jakaś mizeria. Jak coś jest przecenione to najczęściej jest zwyczajnie brzydkie lub nie ma pełnej rozmiarówki tylko XXS i XXL dla kobiet tongue_out
      • bene_gesserit Re: Gdzie są prawdziwe przeceny? 12.09.22, 18:24
        E tam, nie zauważyłam za granicą dramatycznych przecen sezonowych ciuchów na początku sezonu. Pod koniec, albo tym bardziej po sezonie - owszem. Chociaż fakt, niespecjalnie się rozglądałam.
      • jesien.za.mgla Re: Gdzie są prawdziwe przeceny? 12.09.22, 18:39
        Np.szorty ze 100zł na 80 zł.
        Dla mnie 20zł to praktycznie żadna przecena.
        • nenia1 Re: Gdzie są prawdziwe przeceny? 12.09.22, 18:54
          To kup nieprzecenione szorty za 30 zł. skoro tak ważna jest dla ciebie niska cena.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka