Dodaj do ulubionych

OC - kiedy kupić?

12.09.22, 19:55
Macie jakieś patenty na tańsze OC? Czy kupno kilka tygodni przed wygaśnięciem polisy może być korzystniejsze niż czekanie do ostatniej chwili??
Obserwuj wątek
  • krejzi.agusia.lajtova.gerek Re: OC - kiedy kupić? 12.09.22, 20:01
   Nie.
  • marta.graca Re: OC - kiedy kupić? 12.09.22, 20:03
   Zawsze korzystam z porównywarek.
   • krejzi.agusia.lajtova.gerek Re: OC - kiedy kupić? 12.09.22, 20:16
    Porównywarka porównuje tylko ceny. Nie mówi nic o jakości obsługi. Kiedyś zadrapano mi auto, bo bachor z rozmachem otworzył drzwi sąsiedniego samochodu. Firma, w której to auto miało OC kazała mi dochodzić roszczeń z OC w życiu prywatnym, bo nie zrobił tego kierowca tylko jego dziecko. Kretyni. Zgłosiłam regres przez swojego ubezpieczyciela i dostałam odszkodowanie.
    • marta.graca Re: OC - kiedy kupić? 12.09.22, 20:30
     Ubezpieczyciele działają przecież mniej więcej tak jak ZUS- najpierw robią wszystko, by nie wypłacić, a jak już muszą, to żeby wypłacić jak najmniej.
     • krejzi.agusia.lajtova.gerek Re: OC - kiedy kupić? 12.09.22, 20:39
      Nie interesuje mnie ile wynosi wypłata, bo rozliczam takie szkody bezgotówkowo w ASO. Problem polega na kretyńskiej argumentacji przy odmowie uznania szkody i pzeciąganiu wypłaty kasy, która należy się jak psu buda.

      Nie będę reklamować firmy, ale mój "domowy" ubezpieczyciel jest bez zarzutu. W przypadku awarii agd odszkodowanie za naprawę dostaję max. 3 dni po zgłoszeniu szkody przez ich portal.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka