Dodaj do ulubionych

Prezent na rozpoczęcie pracy

13.09.22, 18:05
Co kupić młodej osobie po studiach, która właśnie rozpoczyna swoją pierwszą poważną pracę w dużej korpo? Co się w takiej pracy przydaje?
Obserwuj wątek
    • ewka.n Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:11
      wazelina
    • borsuczyca.klusek Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:16
      Karnet do psychiatry 🙄
      • wredna_dziewucha_ze_wsi Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 20:25
        borsuczyca.klusek napisała:

> Karnet do psychiatry 🙄
        >

Dla mnie to też praca z kategorii "koszmar", ale niektórzy się nadają.
    • tojaba Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:19
      Jakiś ładny kubek o pojemności 250 - 300 ml.
      • tojaba Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:44
        albo takie coś
        • beata985 Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 21:33
          Ale to jest świetne..I do tego z ładowarką
    • raphidophora_tetrasperma Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:21
      Gorzałe
    • mama-ola Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:23
      Co się przydaje, to dostanie z sekretariatu.
      Ale własny kubek, własne pióro czy inny gadżet moglaby mieć.
    • swinka-morska Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:29
      Ładny kubek
      Torebka termoizolacyjna na lunch
      Wypaśny notes
      • mikawi Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:39
        Jak to duża korpo, to nowy pracownik zapewne dostanie taki welcome pack z firmowym kubkiem/bidonem/notesem/długopisem.
        Może jakiś karnet do spa, na masaż jeśli to kobieta, a dla faceta jakiś gadżet typu podstawka USB do podgrzewania kubka z kawą?
    • majenkir Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:37
      Personalizowana podkladka pod myszkę. I piersiówka wink.
    • magdallenac Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 18:45
      Porządny kubek termiczny, albo taki na wodę, który trzyma niską temperaturę. Wizytownik, czy jak tam się nazywa ten mały portfelik w którym się trzyma wizytówki, pióro, albo długopis, super kalendarz do zapisywania.
      • wredna_dziewucha_ze_wsi Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 20:26
        magdallenac napisała:

> Porządny kubek termiczny, albo taki na wodę, który trzyma niską temperaturę. Wi
        > zytownik, czy jak tam się nazywa ten mały portfelik w którym się trzyma wizytów
        > ki, pióro, albo długopis, super kalendarz do zapisywania.

O! Eleganckie etui na długopisy i inne takie!
    • lauren6 Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 20:49
      Porządny plecak na laptopa
      Pendrive
      Kubek termiczny
      Bidon filtrujący wodę
    • solarpowerprincess Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 21:35
      Karnet na psychoterapię i lubrykant.
    • ichi51e Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 21:38
      bilet roczny z coverem.
    • niemcyy Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 21:47
      Słuchawki wyciszające, jeśli będzie siedzieć w open space.
    • kropkaa Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 13.09.22, 21:49
      Słuchawki 🎧 Mogą być wyciszajace.
      Szal - w biurze używam bardzo często: zimą często w szklanych biurowcach jest zimno, a latem jak podkręcą klimę, a człowiek lekko ubrany, można zamarznąć.
    • smoczy_plomien Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 14.09.22, 16:53
      Proponuję dobry lunchbox albo ze 3. Takie co to będą super szczelne, będą miały dodatkowe pojemniczki na sos albo sałatkę. To wcale nie jest takie trywialne do kupienia i wcale nie takie tanie. To jedyne, co mi się przydawało, kiedy jeszcze chodziłam do biura. W "welcome packu" od firmy pewnie dostanie potrzebne drobiazgi i kilka gadżetów, typu smyczka, kubek, koszulka/skarpetki z logo firmy, podkładka pod mysz itp. Pomysły w tym wątku są dla mnie... dziwne. Kubki przecież są w pracowej kuchni. Długopis na prezent, serio? etui na długopisy? ktoś używa czegoś takiego? notes pewnie dostanie w firmie. Kubek termiczny - po co? będzie swoją kawę z domu wozić? Ktoś jeszcze używa pendrive'ów? Wizytownik w wiekszości przypadków nie przyda się osobie, która dopiero zaczyna pracę. Słuchawki to u mnie sprzęt biurowy, każdy dostawał nowy zestaw wraz z laptopem.
      • rozaliaolaboga Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 14.09.22, 23:17
        Kubki są w pracowej kuchni, ale miło jest mieć swój. Ja miała też swoją miseczkę na zupę, podpisaną, bo wszyscy chcieli w niej jeść 😂
        Co do etui na długopisy i wizytownika zgadzam się z tobą.
      • angazetka Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 14.09.22, 23:19
        Kubki w pracowej kuchni nie mają duszy. Kiedy jeszcze pracowałam w biurze, zawsze miałam własny.
        • smoczy_plomien Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 15.09.22, 00:15
          Z mojego doświadczenia prywatne kubki zawsze kończą się poszukiwaniem ich na innych piętrach, bo pani sprzątaczka zawinęła i wstawiła nie do tej zmywarki.
      • kropkaa Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 15.09.22, 09:12
        Słuchawki pracowe są do calli, a nie do wyciszenia czy słuchania radia/muzyki przez cały dzień, bo bolą po nich uszy.
        Z kubkami różnie bywa, często jest tak, że prywatne mają osobną półeczkę. Zawsze mam swój, bo jest ładny i większy.
        Co do długopisu się zgadzam, jeśli to zwyczajna praca biurowa, cienkopis z pracy wystarczy. Kiedyś pisałam tylko piórem, ale zawsze byłam uwalona atramentem i zrezygnowałam.
    • purchawka2020 Re: Prezent na rozpoczęcie pracy 15.09.22, 09:22
      W poprzedniej pracy na biurku pierwszego dnia zastałam butelkę piwa. Zaraz też zostałam zagnana do towarzyskiej gry w czołgi. Fajnie było, szkoda że już tam nie pracuję sad
      Nie była to korporacja co prawda ale małe biuro projektowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka