Dodaj do ulubionych

Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody

14.09.22, 06:59
Było?

www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/macierewicz-ukrywal-dowody-jest-zawiadomienie-do-prokuratury-6812048219634304a%3famp=1
No to uczestnicy miesięcznicy mogą wreszcie wykorzystać czas na coś sensownego.
Ktoś wierzy, że Macierewicz pójdzie siedzieć?
W głowie się nie mieści, że można tak kłamać...
Obserwuj wątek
    • lily_evans011 Re: Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody 14.09.22, 07:03
      No pewnie, że nie było, a jego pomysły były kompletnie z d... wzięte. Nie, nie pójdzie. Ma haki na kaczkę. To towarzystwo wzajemnie trzyma się za jaja.
    • la_mujer75 Re: Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody 14.09.22, 07:11
      Ci pozyteczni idioci nie uwierzą, że zamachu nie było.
      Bo trzeba było być idiota, aby wierzyć w te zamachy, w wine Tuska, zabójcze (z grafenem tnącym żyły) szczepionki, etc. Lista tych idiotyzmów i bezczelnych kłamst jest długa, w którą uwierzyli ci ludzie. I nawet, jak pomalu zaczną przeglądac na oczy, to jak się do tego przyznać?
      Macierewicz i inni nie pójda siedzieć. Zrobią wszystko, aby się kryć nawzajem.
      • flo-bo Re: Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody 14.09.22, 08:18
        Też tak myślę. Zawsze mnie zadziwia, mimo że znam te mechanizmy - to wyparcie. Pokazują czarno na białym: oszukują was - oni, ale pewnie nie tylko....
        To trochę jak z kościołem: " No tak, ale..." i wpisz dowolne - nasz ksiądz jest ok, zawsze się znajdzie czarna owca, bo to też człowiek i ru.. ch. ć/ kraść/naciągać kłamać itp - musi.
        Oczywiście, że nie trafi do więzienia. Nie w państwie takim jak to. Do tego musiałyby być niezawisłe sądy i ludzie i kilku w miarę uczciwych ludzi przy władzy. A u nas -dziennikarz ma problemy jak zadaje pytania, cóż jesteśmy coraz bliżej rosji (celowa litera) z tym podejściem do wolności wypowiedzi i sprawiedliwością społeczną.
    • woman_in_love Re: Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody 14.09.22, 08:24
      był był

i dlatego maciar pojechał tam wtedy pociągiem zamiast lecieć samolotem
      przypadek? nie sądzę
    • gdanskamarylka Re: Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody 14.09.22, 08:52
      Oni sami w to nie wierzyli przecież, ale doją Polskę - ile tylko wlezie.
    • milva24 Re: Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody 14.09.22, 08:56
      Mnie to nie dziwi ani trochę a tych co wierzyli i chcą wierzyć nic nie przekona.
    • jdylag75 Re: Zamachu nie było, Macierewicz ukrył dowody 14.09.22, 09:22
      Ci, co wierzą w zamach teraz uwierzą, ze Tusk sfabrykował dowody na to ze Antoni ukrył dowody, które wykluczają zamach, poza tym jakby nie było coś na rzeczy to pzrecież rach-ciach by udowodnili, że to był wypadek. Wiara to łaska.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka