Dodaj do ulubionych

Czy walka o E ma sens?

14.09.22, 11:30
Z dalszej rodziny chłopak ma niedługo komisję. Papiery ma na D, matka chce walczyć o E. Jest taka możliwość, psychiatra w rodzinie ze znajomościami (pozycja 66 pkt 3 wiadomego rozporządzenia). Czy Waszym zdaniem ma to sens w obecnych czasach, bo jednak trochę zachodu by z tym było, czy odpuścić i zostać przy D? (Oczywiście chłopak nawet potencjalnie nie myśli o jakiejkolwiek pracy w mundurówce itp., a w pozostałych przypadkach pracodawcy nie zwracają kompletnie na to uwagi).
Obserwuj wątek
    • iwles Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 11:44

Nie rozumiem. To on ma już przyznaną kat. D?
      To skąd i w jakim celu to: "ma niedługo komisję"?
      • ichi51e Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 11:47
        „Papiery ma na D”.
        Ja bym była uczciwa ale mi łatwo gadać - moja ma 10 lat i do służby się nie nadaje uncertain
        • ichi51e Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 11:48
          *moje
      • mia_mia Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 12:32
        Przed ćwiczeniami przechodzi się badania.
        Mojego męża Macierewicz wzywał tak długo i on się stawiał (odbył służbę, więc był bardzo pożądanym w jednostce) że w końcu trafił na lekarza, który dał mu E w oparciu o papiery z wypadku z dzieciństwa. Sam z siebie, wszystko w 100% legalnie, sam był zdziwiony, ale skończyły się wezwania. Z tymi samymi dokumentami odbywał służbę, nie szukałabym tu sensu i logiki.
    • lauren6 Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 11:51
      > a w pozostałych przypadkach pracodawcy nie zwracają kompletnie na to uwagi

Gdybym umawiała się z facetem i usłyszała, że ma papiery od psychiatry na kategorie E to chyba by mi wszystko opadło, libido w pierwszej kolejności.
      • zdrobina Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 13:12
        lauren6 napisała:

> Gdybym umawiała się z facetem i usłyszała, że ma papiery od psychiatry na
        > kategorie E to chyba by mi wszystko opadło, libido w pierwszej kolejności.

Odpytujesz facetów na randkach z ich "stosunku" do służby wojskowej? big_grin
      • solarpowerprincess Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 14:07
        big_grin musi Ci książeczkę wojskową pokazać na 1 randce?
      • hanusinamama Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 14:27
        Po prawie 13 latach małżeństwa poszłam zapytać męża jaką ma kategorię...
        • angazetka Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 14:42
          No ja się właśnie zaczęłam zastanawiać, którą mój ma, a wiem, że nawet kiedyś o tym gadaliśmy...
      • princesswhitewolf Re: Czy walka o E ma sens? 14.09.22, 14:38
        Niesamowite jak różnymi kryteriami się kobiety kierują w wyborze partnerów. Za mundurem panny sznurem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka