Dodaj do ulubionych

Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa

14.09.22, 11:34
Czy możecie polecić jakaś dobra kancelarię w stolicy?
W tle historii przemoc, kłamstwa, alkohol i małe dzieci.
Obserwuj wątek
    • jammer1974 Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 14.09.22, 11:53
      Od spraw karnych czy rozwodow. Bo jak nie stoi za tym majatek do podzialu i nie ma grubszych problemow z opieka to rozwiedz sie bez adwokata.
      • disco-ball Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 15.09.22, 10:41
        Będą grubsze problemy, niestety
    • martishia7 Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 14.09.22, 12:47
      brawar.pl

Pani Monika. Osobistych doświadczeń nie mam, ktoś znajomy był u niej aplikantem, z tego co się nasłuchałam - oddałabym się w jej ręce. Kilku osobom już polecałam i miałam bardzo dobre informacje zwrotne.
      • tinywee Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 14.09.22, 14:23
        "brawar.pl

Pani Monika."

Absolutnie tak.
      • disco-ball Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 15.09.22, 10:42
        Dziękuje
    • joszka30 Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 14.09.22, 12:51
      Magdalena Czernicka- Baszuk zęby zjadla na sprawach rozwodowych i przemocowych
      • disco-ball Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 15.09.22, 10:42
        Dzieki
    • stephanie.plum Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 14.09.22, 13:13
      hubert.szperl@nwsmcb.pl
      • disco-ball Re: Dobry prawnik od rozwodów poszukiwany - Wawa 15.09.22, 10:43
        Rany, dzięki za wsparcie.
        Ja mogę polecać psychologów, psychiatrów itp, ale z prawnikami nigdy do czynienia nie miałam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka