Dodaj do ulubionych

Lesna polana i "udarki"

15.09.22, 10:16
Dziewczyny, szukam niezależnych opinii nt ośrodka rehabilitacyjnego Leśna Polana w Gryficach. Wiem, że Jacek Rozenek zachwycony rehabilitacją, że tam stanął na nogi. Ale szukam więcej informacji. Na co.liczyc? Mój tata jest po udarze, niesprawny, przebywa w szpitalu rehabilitacyjnym. Po euforii związanej z faktem, że przeżył, szukamy dróg zmierzających do usprawnienia. Jest głównie leżący, ma półgodzinne "maratony" rehabilitacyjne ( chodzenie na trojlasce" I kilka godzin siedzenia na "hiszpańskim.krzesle" ( jego urocze okreslenie). Wiem, że bardzo chce jechać do Polski na ten turnus. I ja mam czelendz- transport. Chaos, dziewczyny. Ale dam radę. Ze wszystkim. Potrzebuję spektakularnych lub po rzynajmniej pozytywnych opowieści o tym, że ciężka praca pacjenta i rehabilitantów jest opłacalna.
Udar niedokrwienny, niesorawna lewa strona. Dość duży postęp od momentu incydentu, m.in powrót do samodzielnego jedzenia, wyraźna mowa, zero zaburzeń mentalnych.
Dziękismile
Obserwuj wątek
    • wapaha Re: Lesna polana i "udarki" 15.09.22, 10:18
      u Ciebie ( w UK ) nie ma rehabilitacji ?
      • lilia.z.doliny Re: Lesna polana i "udarki" 15.09.22, 10:23
        Na pewno nie w tej cenie ( prywatnie). I tacie jest potrzebna polska placówka. Ja nie mogę być z nim.non stop w szpitalach
    • spirit_of_africa Re: Lesna polana i "udarki" 15.09.22, 19:49
      Pozytywna historia nie z leśnej Polany ale. Tata w lipcu, 3miesiace od udaru, po kilku tyg śpiączki, leżący, podnoszący tylko rękę do połowy, niemówiący przyjęty na rehabilitacje do prywatnego domu opieki. W Sylwestra tańczył z panią rehabilitantką.
      • lilia.z.doliny Re: Lesna polana i "udarki" 15.09.22, 19:57
        Potrzebujęsmile
        Dziękismile
      • sir_pitt Re: Lesna polana i "udarki" 19.09.22, 18:53
        @spirit_of_africa czy mogłabyś podzielić się swoją wiedzą na temat tego ośrodka proszę ? Mam taką samą sytuację jak Ty… proszę 😢
    • maleficent6 Re: Lesna polana i "udarki" 15.09.22, 21:31
      Znam panią, która 30 i 23 lata temu miała udar. W dalszym ciągu śmiga, jest sprawna mimo słusznego już wieku. Ma lekki niedowład jednej ręki, opadający kącik ust, ale jest samodzielna. Po każdym udarze zaczynała od zera.
      Trzymam kciuki za twojego tatę💚

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka