Dodaj do ulubionych

I komikiem i wieszczem łatwo być ostatnio

17.09.22, 17:43
Komikom wystarczy, że zacytują polityków a ciemnowidzom, że pooglądają memy i poczytają ematkę.
kobieta.onet.pl/wiadomosci/jackowski-straszy-nowa-wizja-ta-jesien-i-zima-kojarzy-mi-sie-z-kompletnym-chaosem/3egmmlr?variant=akl-test-c&module=aklamator&ak=J6R4Jzf-
* "59-latek zapowiedział bowiem ogromny chaos, jakiego mamy ponoć za chwilę doświadczyć" - to akurat pasuje od kilku lat do wszystkiego
* "nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka" - no naprawdę ...
*" Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską" - a niby są jakieś inne niż nagłe i nieprzemyślane?
* "dodając, że w wyniku decyzji władz, szkoły opustoszeją, a my będziemy stać w ogromnych kolejkach." - ematka wieszczy to samo
* "będą jakieś akcje związane z prądem..." - a jak on na to wpadł?
* "zauważając jeszcze, że ludzie zaczną się nawzajem kontrolować i na siebie donosić." - haloo, policja- sąsiad ma 19,5 stopnia i po 22 w oknach światło się pali

Mam nadzieję, że się jednak rozczarujemy ...

Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: I komikiem i wieszczem łatwo być ostatnio 17.09.22, 17:53
      Powiem tak: mało co wywołuje u mnie większe poczucie żenady, niż czytanie o ludziach wierzących we wszelkich "wróży i jasnowidzów". Portale wywalające cos takiego na główną automatycznie spadają z mojej listy źródeł info jakichkolwiek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka