Dodaj do ulubionych

Gretkowska mnie na fb zablokowała :/

18.09.22, 09:45
Napisała rzewną laurkę Mai Staśko- w związku z walką w high leauge. Napisałam w komentarzu, że właciciele tych walk są z Putinem związani. No i ban, na dwa konta, błyskawiczna reakcja. Nie zawsze się z Gretkowską zgadzałam, ale wyżej ją ceniłam. No kurcze, przykro mi uncertain
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 09:50
      przykre
      • ichi51e Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:05
        ale moim zdaniem ona nie napisała rzewnej laurki. Moim zdaniem pojechała po Stasko tylko trzeba doczytać do końca
        • ichi51e Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:09
          z drugiej strony w komentarzach broni 😳 przyznam się ze na mnie ten reka zrobił wrażenie jakby sama nie wiedziała co o Stasko myśleć (bo generalnie ja szanuje za ta pomoc co Stasko udziela (nie wiem czy udziela fizycznie kojarzę ja z pisania) a z drugiej strony "meczennictwo" ja jednak zniesmaczyło.
          Nic dziwnego ze kasuje posty sama czuje ze cos tu jest nie tak.
          • ichi51e Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:20
            no dobra cos robi - znalazłam ze w 2020 założyła z koleżanka stowarzyszenie forgetminot zorganizowali pokaz mody gwałtowej potem skopiowali akcje "co usłyszałam od najbliższych po gwałcie" i mieli stronę na fb. Stowarzyszenie zamknęło się 1 stycznie 2022 bo
    • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 09:54
      Nie czas żałować gwałconych niemowląt, gdy płoną niewłaściwie używane zaimki, czyli sprawy ważne i nieważne według naszej lewicy
      • evening.vibes Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 09:59
        g.r.uuu napisała:
        > Nie czas żałować gwałconych niemowląt, gdy płoną niewłaściwie używane zaimki, c
        > zyli sprawy ważne i nieważne według naszej lewicy

Oczywiście - nic nie jest ważne. Aborcja, dostęp do ginekologa, żłobki, edukacja dzieci. Nie czas bo gwałcone są dzieci.
        • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:07
          Branie kasy od kadyrowcow przekłada się na lepszą edukację dzieci? Odważna teza...
          • evening.vibes Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:09
            g.r.uuu napisała:
            > Branie kasy od kadyrowcow przekłada się na lepszą edukację dzieci? Odważna teza

Nie pal głupa.
            • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:11
              Raczej nie dyskutuje z głupem big_grin Udowodnij proszę, jak kasa od kadyrowcow poprawi dostęp do ginekologa i żłobków
              • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:12
                *"nie dyskutuj"
              • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:13
                I jeszcze sprawe zakazu aborcji pchnie w dobrym kierunku. No bohaterska ta Maja, nie docenilam, ile to mozna za brudne pieniadze dobrego zrobic.
                • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:26
                  Pomyśl, jak by się poprawił dostęp do żłobków i ginekologa, jakby Maja skumała sie z biskupami
                  • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:32
                    big_grin
                • jednoraz0w0 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 16:17
                  w sumie można tez na to patrzeć tak: kasa od kadrowców albo zostanie u kadrowców i wydadzą ją na cele, na które niekoniecznie byś chciała, żeby były dofinansowane, albo zostaną wydane przez feministki.
                  Zawsze lepiej wydawać kasę wroga na swoje cele, bo to uszczupla zasoby wroga, jednakże.
                  • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 16:23
                    Ale wiesz, ze oni tego nie robia charytatywnie? I wiecej na Stasko zarobia, niz ona od nich dostanie. Wiec: jednak niet.
              • evening.vibes Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:13
                g.r.uuu napisała:
                > Raczej nie dyskutuje z głupem big_grin Udowodnij proszę, jak kasa od kadyrowcow popra
                > wi dostęp do ginekologa i żłobków

Język polski po raz drugi cię przerósł. Udowodnij, że jak 'gwałcone są niemowlęta' to odstawienie wszystkich innych problemów świata im pomoże.
                • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:20
                  Dlaczego uważasz, że mnie przerósł? Masz na to tak samo dobre argumenty, jak na wyjaśnienie, w jaki sposób wspieranie przestępców poprawia sytuację społeczną?
                  • evening.vibes Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:22
                    g.r.uuu napisała:
                    > Dlaczego uważasz, że mnie przerósł?

www.miejski.pl/slowo-Pali%C4%87+g%C5%82upa

• g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:25
                      Acha, czyli nie zrozumiałaś. Jakoś mnie to nie dziwi xd
                      • evening.vibes Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:26
                        g.r.uuu napisała:
                        > Acha, czyli nie zrozumiałaś. Jakoś mnie to nie dziwi xd

Oczywiście - nikt nie rozumie tylko Gru big_grin
                        • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:27
                          Wiele osób rozumie, tylko niektóre głupy nie dają rady
                          • evening.vibes Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:29
                            g.r.uuu napisała:
                            > Wiele osób rozumie, tylko niektóre głupy nie dają rady

Uu.... boska Gru w wielu osobach big_grin
      • woman_in_love Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 09:59
        Sexworkerka Mrs. Honey jest gwałconym niemowlęciem? Peron ci odjechał.
        • trudneslowa Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:32
          Istnieje takie słowo w języku polskim - prostytutka.
          • ichi51e Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:36
            prostytutka tak samo polskie jak sexworkerka.
            Po polsku ale tez w sumie nie do końca będzie nierządnica.
          • woman_in_love [...] 18.09.22, 10:37
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:00
        No coz, mogla to wlasnie napisac, zamiast blokowac. Nie ma kobieta jajnikow.
      • woman_in_love [...] 18.09.22, 10:01
        • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:05
          Chodzi tluku o wspieranie putinowskiej wojny na ktorej takie rzeczy sie dzieje. Nie sadzilam, ze ktos tego moze nie rozumiec. Widac na tym forum trzeba bedzie niedlugo jak do szesciolatkow pisac.
        • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:06
          O to, że pani wielka feministka walcząca z kulturą gwałtu bierze hajs od ludzi, którzy wspierają gwałcicieli i pedofilów.
          • woman_in_love [...] 18.09.22, 10:32
            • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:33
              Nie mam kumpli w ukraińskim rządzie
              • woman_in_love Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:35
                Jesteś przecież pochodzenia ukraińskiego i masz tam rodzinę, więc te rozwiązania są ci bliskie big_grin.
                • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:37
                  Tak, moja ukraińska rodzina to kuzyni afrykańskiego męża Magdaleny big_grin
                  • woman_in_love Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:47
                    nie, ty i twoja rodzinka jesteście Ukraińcami, do tego popieracie rząd Zełenskiego = z automatu popieracie też wypuszczanie pedofilów i gwałcicieli
                    • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:51
                      Niniejszym przyznaję Ci Order Złotej Buki za szczególną fantazję w pisaniu o mojej rodzinie
                      • woman_in_love Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 12:24
                        to nie fantazja, twoje podniecenie na myśl o zwycięstwach rodaków jest aż nadto widoczne
                        • veryvery Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 12:37
                          Ja tez sie pozytywnie podniecam na mysl o zwyciestwach ukrainy a ukraińskiego pochodzenia nie mam i żadnego ukrainca osobiscie nie znam. A osadzonych kryminalistow to rassija wypuszcza żeby walczyli w wojnie. Śledzę newsy o wojnie i nie widzialam nigdzie info ze ukraina miala wypuszczac 'pedofilow i gwałcicieli'
                          • woman_in_love Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 12:47
                            to poszukaj, łatwo wygooglać
                          • triss_merigold6 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:01
                            Azow.
                            • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:14
                              Żaden Azow. Tornado jeśli już. Zresztą kilku już zginęło na froncie
                          • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:18
                            Wypuścili kilku osadzonych z batalionu Tornado, którzy siedzieli za zbrodnie wojenne i rzucili ich na najtrudniejsze odcinki. Plotki, ale to nie jest potwierdzone oficjalnie głoszą, że kilku kadyrowców zostało potraktowanych tak, jak oni sami potraktowali Ukrainki w zajętej wiosce
                        • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:15
                          Bardziej mnie podniecają polscy żołnierze. Za to cieszy mnie każdy kilometr więcej, który oddziela nas od ruskiego bydła.
                          • riki_i Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:22
                            Ja bym chciał, żeby to bydło ruszyło kiedyś na Moskwę i Sankt Petersburg. Niech wyobcowane elity poznają osobiscie swoich krajan z interioru.
                            • g.r.uuu Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 15:01
                              Te elity nie są wiele lepsze od krajan z interioru. Znasz rosyjski to poczytaj sobie kiedyś dyskusje o przemocy domowej i zmianach w kodeksie karnym
                  • taje Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 15:13
                    Lubię to big_grin! I lubię Cię Gruuu, mam takie same poglądy na kwestie ukraińsko-rosyjskie i zresztą nie tylko.
      • semihora Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 15:42
        Co ty pitolisz? 🤦‍♀️
    • woman_in_love Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 09:58
      Maja Staśko podobno tak rozwaliła sexworkerkę Mrs. Honey, że ta druga nie będzie mogła pracować teraz na OnlyFans przez minimum 3 miesiące.

Także prawdziwa feministka, która jest przeciw prostytucji tak jak ty, nie powinna teraz krytykować Mai, gdyż ona nie walczyła tylko za ofiary przemocy, ale walczyła także przeciw całej branży prostytuckiej. Amen.
      • lauren6 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:03
        Nie zesraj się. Mrs. Honey jest byłą sexworkerką, a dzięki walce nie musi wracać do "zawodu".
        • woman_in_love Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:22
          Jest aktywną, bo nadal publikuje na Only Fans i nadal jej z tego płynie kasa.
    • ichi51e Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:03
      boże jakie złoto!
      • sumire Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:14
        "Gdy byłam mniej buddyjska" 🤦
      • triss_merigold6 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:18
        Ojoj... sądziłam, że w Szwecji htz jest dostępna bez problemów i starszym paniom nie musi aż tak walić na dekiel.
        • maslova Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 11:16
          Gretkowska chyba nie mieszka w Szwecji.
          • triss_merigold6 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 11:19
            Już nie? Wyjechała jeszcze w latach 90-tych i wiele lat podkreślała gdzie mieszka, nie jestem na bieżąco.
            • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 11:29
              Potem byla Polska a teraz jakas Kreta, czy tam cos.
      • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:22
        Moze oddac wlasna krew dla glodujacych. Ojp, jakie wzruszajace sa te jej dete, melodramatyczne przenosnie uncertain Duzy niesmak, duza przykrosc. Taka lewica bogatych, przeintelektualizowanych panius od reala oderwanych.
        • triss_merigold6 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:25
          Hello, ależ tak jest przynajmniej od 15 lat, od akademickich klimatów gender studies i zeschizowanych, egzaltowanych panienek.
          • evening.vibes Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:27
            triss_merigold6 napisała:
            > Hello, ależ tak jest przynajmniej od 15 lat, od akademickich klimatów gender st
            > udies i zeschizowanych, egzaltowanych panienek.

Ważne, żeby walczyć o prawo do kotleta i handlu w niedzielę co nie?
            • triss_merigold6 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:32
              O różne rzeczy można walczyć, aczkolwiek nie lubię słowa walka w odniesieniu do tych kategorii.
              Przydawanie ideologicznego znaczenia street mma amatorów, czyli klasycznemu freak show ludzi zbyt żenujących by zaprosić ich do domu, uważam za żałosny odlot balonu z peronu.
      • borsuczyca.klusek Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:12
        O panie 🙄

Jej niekonsekwencje są jej perwersją straumatyzowanej prawdy
      • daisy Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 15:17
        Interesujące, że pisarka nie potrafi napisać "co pomyśli głowa", żeby ludzie zrozumieli. Chyba faktycznie sama nie wie, co myśleć, stąd ta gmatwanina słów i pojęć.
        Tak czy siak Gretkowska wyraża w tym tekście uczucia co najmniej ambiwalentne i w zasadzie można się z wieloma rzeczami zgodzić.
    • lily_evans011 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:27
      Gretkowskiej już od dawna peron odjeżdża, co piszę z żalem, bo zawsze miałam dla niej wiele sympatii.
      • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:35
        No ja tez. Za meza, pieski, ksiazki, blyskotliwosc i artystyczne yebniecie. Ale to jest odlot w zla strone. Nie dosc, ze bzdury pisze, to jeszcze megalomanska bufonade uprawia. Fuj sad
        • roks30 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 19.09.22, 15:15
          Bo jest już stara i tyle 🤷‍♀️
    • veryvery Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 10:45
      A mnie zablokowała krycha pawlowicz na twitterze
      • taje Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 11:06
        Mnie też smile czujna jest, jeden z tysiąca komentarzy i bach, od razu ban.
        • potworia116 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 11:26
          Mnie zbanowały Dziewuchy dziewuchom. Zbyt natrętnie dopytywałam, co to znaczy "być monolitem opartym na dychotomii"🙄
          • taje Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 12:15
            Czyli nie dowiedziałaś się? Brzmi jak podwalina nowej religii, bóg dwójjedyny.
            • potworia116 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 12:20
              taje napisała:

> Czyli nie dowiedziałaś się? Brzmi jak podwalina nowej religii, bóg dwójjedyny.

Nie. Sczeznę w niewiedzy.
              • borsuczyca.klusek Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:09
                I jeszcze tę niewiedzę dalej krzewisz 😳
          • ruscello Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:15
            Ja z kolei napisałam, że b. późna cesarka aborcyjna to, technicznie rzecz biorąc, po prostu poród. Chyba jednak tak nie jest, bo dostałam bana.
    • borsuczyca.klusek Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 13:14
      Tam musiało być więcej zbanowanych, bo tylko 58 komentarzy się ostało. Więc pociesz się, że na pewno nie jesteś sama 😉
      • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 14:20
        Pocieszylas smile dzieki
    • vivi86 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 14:56
      Ach ta lewicowa tolerancja i piękne różnice ❤️
    • mid.week Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 15:31
      Wyprzedziłam fakty i przestałam ją obserwować. Z ciekawości poszłam przeczytać te laurkę - no sztos. Staśko i Kapela są jak jing i jang żenady.
      • daisy Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 15:34
        Ale przecież to nie jest żadna laurka? Powiedziałabym, że raczej przeciwnie.
        • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 15:57
          Wiesz co, niezaleznie jak ten tekst sie interpretuje (i co sie o Stasko mysli), to zarabianie u popleczbikow Putina jest zle. A usuwanie komentarzy nt jest glupie, bo przeciez ludzie i tak wiedza. Sama Stasko tez sie skrzetnie do tych zarzutow NIE odnosi. Tak jakby sie to dalo zagadac pitoleniem o heeeejcie.
          • daisy Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 16:09
            Zgadzam się w zupełności, Gretkowska chyba też, sądząc po tym, co napisała. Trudno zgadnąć, po co to usuwanie komentarzy i blokowanie komentujących, idiotyczne.
            • fornita111 Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 18.09.22, 16:14
              Skad ten wniosek? Napisala o wystepowaniu u seksistow. To jednak inny kaliber, chociaz samo to juz wiadomo, ze ble.
    • argentea Re: Gretkowska mnie na fb zablokowała :/ 19.09.22, 15:05
      A mnie zablokowała Kaja Godek, Patryk Jaki i Ela Gawin.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka