Dodaj do ulubionych

Bali Tinder, egzotyczne przygody ero

18.09.22, 10:49
Ksiazka nie jest nowoscia, ale chyba nie bylo:

Kasia Pieluszka

Emama moglaby tak zyc? Oczywiscie, gdyby nie trwala w idealnym malzenstwie/zwiazku.

Uwazacie tego typu publikacje za zjawisko pozytywne czy przeciwnie?
Obserwuj wątek
    • leanne_paul_piper Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:06
      Jak dla mnie spoko, pani sobie żyje, jak chce, jest wolna i zdaje się, że zadowolona z życia.
      Sama nie widzę się w takim życiu, bo dla mnie jest ważna tzw. Zweisamkeit, relacja 1:1 z drugim człowiekiem. Nie ma też we mnie takiej otwartości.
      Jako okazjonalna ekspatka, spędzająca też po parę miesięcy na innym kontynencie, zdaję sobie również sprawę z cieni takiego życia, zwłaszcza jeżeli w tym raju próbuje się normalnie żyć, pracować, chodzić na zakupy, robić pranie albo zmywać.
      I od siebie dodam, że dobrze mieć jednak taką bazę, stały punkt, który daje poczucie bezpieczeństwa. To może być mieszkanie w Polsce, albo relacje ludzkie i zwierzęce, coś co nas jednak zakorzenia.
    • arista80 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:08
      Osobiście nie mogłabym tak żyć, bo jestem monogamiczna i wchodząc w związek, chcę tego samego od partnera. Jednak to mój osobisty wybór.
      Ona ma prawo chcieć czegoś innego i jeżeli jej pasuje taki styl życia, to spoko, nic mi do tego.
    • kk345 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:20
      "Imprezy codziennie, nikt nie stresuje się pracą, DJ-e z całego świata"

Ci DJ-e oczywiście przyjechali imprezować, wcale nie są w pracy... big_grin
      • maslova Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:28
        Kelnerzy, barmani, hotelarze podobnie 😏
        • arista80 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:32
          Na FB jest vlog Pantinka. Prowadzi go dziewczyna, która mieszka na Bali i w którymś z odcinków opowiadała właśnie, że po pandemii sytuacja pracowników branży turystycznej, drobnych sprzedawców jest bardzo nieciekawa. Ten kraj żyje głównie z turystyki i ekspatów. Oni mogą sobie prowadzić bezstresowe życie, bo mają na to forsę, zwykli mieszkańcy już nie bardzo.
      • arthwen Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 12:30
        Ale ze zdania: "nikt nie stresuje się pracą" nie wynika, że nikt nie pracuje wink
        • kk345 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:44
          Spoko, wierzę, ze każdy DJ czy kelner idzie do pracy ze śpiewem na ustach, ale tylko na Bali big_grin
    • bywalec.hoteli Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:38
      zieeew stażystki łonetu się nudzą
      • g.r.uuu Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:45
        Autorka książki jest na stażu w Onecie?
        • bywalec.hoteli Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:22
          stażystki wymyślają takie historie typu „pracuje w korpo, wszyscy ze wszystkimi uprawiają seks”
          • angazetka Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:24
            Ale zajrzałeś w ogóle do linka?
            • bywalec.hoteli Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:29
              zajrzałem i nadal nie mam problemu z tym ze cały wywiad został wymyślony przez stażystkę do spółki z panią „instagramerka”

wolna miłość i życie w komunie to było może w latach 60 w cieplej i bogatej kalifornii kiedy nie było jeszcze AIDS a ludzie być może nie wiedzieli ze narkotyki prowadzą do śmierci
              • bywalec.hoteli Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:34
                aha, korporacje i internet nie rządziły światem jak obecnie
              • arthwen Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 17:22
                Tyle, że ta instagramerka mówiła o tym masę razy już wcześniej, a jakieś pół roku temu? rok? wybuchła mała bombka jak wyszło na jaw, że jest córką bardzo konserwatywnej posłanki PiS.
          • borsuczyca.klusek Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:25
            To nie jest wymyślona historia tylko autentyk i dotyczy córki posłanki PIS.
    • memphis90 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:40
      „najprawdopodobniej myślą, że zamkną mnie w psychiatryku swoimi komentarzami.
      Przeliczą się, bo nie maja pojęcia z jaką osobowością walczą. Takie ewenementy rzadko w Polsce produkują.”
      Napisała pani, która mówi, ze życie nauczyło ją…
      „Że mogę właściwie wszystko, mogę przetrwać wszystko. „
      A te budujące osobowośćtrudne doświadczenia życiowe to życie z …
      „ niekończącym się festiwalem. Imprezy codziennie, nikt nie stresuje się pracą, DJ-e z całego świata, piękni ludzie, otwartość seksualna”.

Przyznaję, trudno z tym konkurować, co ja mogę wiedzieć o życiu, pokonywaniu trudności i budowaniu hartu ducha!
      • dni_minione Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 19.09.22, 12:57
        Ja przejrzałam tylko początkowe zdania i wyłączyłam na tej wypowiedzi 34-latki "Na Bali mieszkają ludzie, którzy w życiu wiele widzieli, wiele przeszli (...). Jesteśmy bezpośredni, nie sądzimy, że mamy coś do stracenia." Czyli ona się w swoich oczach zalicza do tych doświadczonych, co to widzieli już wszystko XD
    • shellyanna Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 11:44
      anuntala napisała:

> Ksiazka nie jest nowoscia, ale chyba nie bylo:
      >
      > Kasia Pieluszka
      >
      > Emama moglaby tak zyc?

Tak. 1-3 lat po rozwodzie.
      Dłużej nie, bo jestem z natury monogamistką.
    • borsuczyca.klusek Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 12:07
      Najśmieszniejsze w tej historii jest to, że pani jest córką posłanki PiS. 🤭🤭🤭🤭
      Pamiętam, że Twitter mało nie wybuchł jak gruchnęła ta wiadomość.
      • malia Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 12:46
        no nie ?big_grin
        i pani matka, posłanka pisu, mówiła jak to wspiera córkę w swoich wyborach i ogólnie dobrze jest. Partia obłudników mówiąca jak ludzie mają żyć, dziwnym trafem bardzo liberalnie podchodzi do dzieci swoich członków
      • angazetka Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 12:55
        Ojoj, serio? big_grin
        Piękne.
        • borsuczyca.klusek Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:05
          O tutaj masz całą esencję 😉

wiadomosci.wp.pl/corka-poslanki-pis-nie-chce-miec-dzieci-to-nie-moja-bajka-6791654217444096a
          • kk345 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:48
            Zastanawiam się, dlaczego córka Beaty Pieluchy nazywa się Kasia Pieluszka? Bo jest mniejsza? big_grin
            • borsuczyca.klusek Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:50
              Taki wiesz no, pseudonim artystyczny 😉
              • kk345 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:55
                Taki łatwy do wymówienia na Bali big_grin
                • borsuczyca.klusek Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 14:04
                  I taki w ogóle niekojarzący się z nazwiskiem rodowym 😀
                  • memphis90 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 15:14
                    I tak cudnie pasujący do blogaska czy tam książki opisującej życie pełne nieskrępowanego seksu z kompletnie obcymi ludźmi... No może się czepiam i Cześka Gospodarek również zrobiłaby karierę w Vegas- ale moją pierwszą myślą na widok nazwiska było "ale mogłaby sobie jakiś bardziej pasujący alias strzelić przy tej ewenementarnej osobowości..."
      • bywalec.hoteli Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:31
        borsuczyca.klusek napisała:

> Najśmieszniejsze w tej historii jest to, że pani jest córką posłanki PiS. 🤭🤭?

Po seksualnych wyczynach państwa z Ordo Jurków to juz mnie nic nie zdziwi 😀🤦‍♂️
    • trampkoss1 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 12:19
      He, he, akurat wczoraj w radiu 357 w audycji 369 był z nią wywiad. Pani ma potwornie irytująca manierę mówienia.
      Węszę jakąś kampanię promocyjną tej "książki"
    • biala_ladecka Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 12:49
      Czy pani zdradziła z czego żyje na tym Bali?
      Poza pisaniem bestsellerów of course.
      • arista80 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:24
        Na Bali koszt życia dla cudzoziemców jest niski. Jeżeli kobieta ma wysokie zasięgi, to myślę, ze jej to spokojnie starcza na życie.
        • biala_ladecka Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:31
          Aż spojrzałam na ig. Pani ma 18k followersów. To na insta bieda. Nie sądzę, że starczy na życie gdziekolwiek, ale słabo się znam, bo ja pracuję w rzeczywistości analogowej wink
          • arista80 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 13:39
            Nie znam się na social mediowych zasięgach i ciężko mi tu ocenić. Od czasu do czasu oglądam vloga Pantinka (dziewczyna, która mieszka na Bali) i ona swego czasu opowiadała, że na Bali mieszka bardzo dużo cudzoziemców i wiele z nich to właśnie jacyś influencerzy, działający w social mediach i dla nich Bali to raj zarówno pod względem kosztu życia jak i możliwości wylansowania się. Poza tym autorka tej książki w wywiadzie mówiła, że ona miewa przerwy, czyli pewnie wtedy wraca do Polski, reperuje budżet i wraca z powrotem. Ciężko to wtedy nazwać, że ona tam mieszka na stałe.
      • taki-sobie-nick Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 22:05
        Tak. Jest PROSTYTUTKĄ.
        • biala_ladecka Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 19.09.22, 10:00
          Juz doczytalam, ze pani chyba ma jakas agencje social media.
    • nie_ma_niebieskich Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 15:27
      Wydaje się dość ciekawa, jak ktoś lubi takie obyczajowe smaczki. Jak "pozytywne czy negatywne zjawisko"? Jeśli masz na myśli otwartość, to pozytywne. W wywiadzie nic szkodliwego czy negatywnego nie wyczytałam, książki nie znam.
      Czy mogłabym tak? Teraz to by mi się nie chciało tyle romansować, ale reszta o wyspie, o ile to prawda, brzmi fajnie - tyle że wybrałabym właśnie nieimprezową część, nie znoszę miejsc "imprezowych", typu właśnie wspomniana Ibiza. Nie na tym etapie.
      • taki-sobie-nick Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 22:06
        Ona z tego żyje, jest de facto prostytutką.
    • pepsi.only Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 18.09.22, 22:14
      Było, było...
      autorka ksiazki jest córką tej Pieluchy. Posłanki, z PiSu oczywiście.
    • feel_good_inc Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 19.09.22, 09:04
      E tam, forum gazetowe o facetach z Egiptu było lepsze. Nawet magia była ta sama co na Bali, bo kiedy taki Wiesław mówi, że oczywiście bardzo cię kocha analnie, to jest fuj, bo z Bolandy, ale jak ręcznikowy z Egiptu czy jakiś inny DJ z Bali powie ajlowju long tajm za fajf dolla, to wiadomo, że inaczej wchodzi.
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 19.09.22, 10:39
      Nie uważam tego typu publikacji za pozytywne, tak jak nie uważam, że taki styl życia jest pozytywny. Nie chciałabym, by moja córka tak żyła.
    • beataj1 Re: Bali Tinder, egzotyczne przygody ero 19.09.22, 10:58
      Nie jestem zupełnie imprezowa i pewnie po góra dwóch tygodniach szukałabym jakiejś odludnej chaty by tam zamieszkać.
      Przygodne związki seksualne - przed dziećmi - czemu nie. Jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację, że by mnie to bawiło.
      Jeżeli bym miała dzieci, to raczej nie bo ważna jest dla nich stabilizacja.

Potencjalny problem widzę raczej w tym, że tych wszystkich didżejów czy innych influenserów itd nie mogłabym traktować jakoś atrakcyjnych partnerów do dyskusja. A jak nie ma dyskusji jest trudniej z atrakcyjnością seksualną.

I zawsze szkoda mi ludności tubylczej, która musi użerać się zapijaczonymi i uwalonymi przyjezdnymi - to musi być dla nich trudne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka