Dodaj do ulubionych

..torebka pikowana..?

18.09.22, 17:40
Zastanawiam się ostatnio nad taką torebką - fajna czy nie bardzo..?
A może polecicie inne modele?
Obserwuj wątek
    • kanna Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 17:54
      Cena z kosmosu...
      • moze_sprobowac_inaczej Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:01
        kanna napisała:

> Cena z kosmosu...
        >
        Po co taki komentarz?
        • kanna Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:57
          Ponieważ wygląda jak torebka z bazaru.
          I jest z materiału.
          Za co płacisz?
          • taje Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 20:02
            Chyba jest błąd w opisie, ten model jest skórzany. Jak za skórzaną torebkę cena jest bardzo rozsądna.
            • pitupitt Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 21:03
              Prawie pięć stów za tojebunię, do której wejdzie albo portfel, albo telefon, nigdy obie rzeczy na raz? TO JEST cena z kosmosu.
              • taje Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 21:14
                Nie, nie jest, jeśli to jest torebka ze skóry. Po drugie do tej torebki wejdzie dużo więcej niż i telefon i portfel na raz. Nie wiem z jakiej planety spadłaś ale sprawdź ceny galanterii skórzanej, zwłaszcza sprzedawanej pod jakąś marką. Z kosmosu to mogą być ceny Chanel ale w tym przypadku mówimy o cenach 20+ razy wyższych niż ta torebka z Kazara. 100 euro za skórzaną torebkę (a nawet, niech będzie, portfel) to cena jak najbardziej rozsądna.
    • krolewska.asma Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 18:39
      Ja taka „ pikowaną” ostatnio wzięłam z korsa
      Powiem ze robi robotę bo wyglada drogo i elegancko
      Chyba o to nam chodzi wink
    • nuclearwinter Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 18:42
      Mam tę torebkę tylko w rozmiarze S, bo XS jest już trochę za malutka. Noszę ją zwykle na wyjścia na miasto, imprezy itp. jak mi pasuje do stroju wink Ja z niej jestem zadowolona, mała jest a klucze, portfel, telefon, lusterko i szminka i tego typu drobiazgów mi się mieszczą bez problemu. Jest ładnie wykończona i taka efektowna, choć trochę chyba oklepana, ale lubię ją i generalnie polecam. Choć to nie Chanel, wiadomosmile
    • taje Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 18:48
      Bardzo lubię pikowane torebki a moja ulubiona jest właśnie z Kazara i świetnie się nosi już 3. rok. Tyle, że moja nie ma tak widocznego zapięcia i jest prostokątna w pionie, no i ma chwościk, zwany pieszczotliwie kutasikiem wink. Ta Twoja jest ok ale ja osobiście poszukałabym czegoś, co mniej ostentacyjnie inspiruje się Chanelkami.
      • taje Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 18:52
        A, dobrze byłoby, żeby było nie z "tkaniny" (patrzę na opis), tylko ze skóry.
        • nuclearwinter Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 18:57
          A faktycznie, ale ten model Vidia jest też w wersji skórzanej (ja mam skórzaną). W sumie cena dość wysoka jak na materiałową, moja kosztowała niewiele więcej a jest też o rozmiar większa.
          • taje Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:39
            Co ciekawe, jak się w linku kliknie na zdjęcie miniaturkę czarnej torebki (obok beżowej) to się otwiera identyczny model ale wedle opisu, skórzany. Jak na skórzaną torebkę to cena bardzo rozsądna; materiałowej bym nie kupiła, nie tylko ze względu na cenę ale dlatego, ze może się brzydko się starzeć.
            • chlodne_dlonie Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:50
              Zerknęłam ponownie na opis i faktycznie tylko przy tym jednym 'okienku' w opisie jest materiał - dziwne, może pomyłka w opisie..?
              No i teraz zauważyłam też rozmiar, Zdecydowanie wolę nieco większą, żeby się podstawowe drobiazgi mieściły a nie tylko telefon i karta kredytowa wink
    • daisy Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:01
      malutka, banalna i droga
    • moze_sprobowac_inaczej Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:04
      Bardzo fajna. Ale kupilab jednak skórzana, np:
      kazar.com/czarna-torebka-w-pikowany-wzor-wyposazona-w-raczke-70547-01-00.html
    • majenkir Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:05
      Mnie się podoba, podobna do mojej „chanel”, tylko ta to chyba bardzo malutka?
      • chlodne_dlonie Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:56
        Tak, xs, ale znalazłam już tę Vidię w rozmiarze S i chyba na nią się zdecyduję.
    • mala_truskawka Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:42
      Ostatnio kupiłam taką. Mieści się w niej laptop.
      • majenkir Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 20:50
        O, ta ładna.
      • chlodne_dlonie Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 21:14
        Fajna 👌
    • taje Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 19:54
      Znalazłam - ja zamawiałam z Kazara model Tinsel, tyle, że pikowany (obecnie nie ma takiego, są inne) i byłam bardzo zadowolona: fajnie puchata, mała ale super pojemna, nawet mały parasol się mieścił a po bokach ma dwie ukryte kieszonki, gdzie w czasach pandemii nosiłam zapasowe maski, no i jest skórzana. Nosiłam w wersji listonoszki więc odpięłam ten krótszy pasek do noszenia na przedramię/do ręki. Bardzo praktyczna. kazar.com/czarna-torebka-damska-41975-01-00.html?rets=n
      • chlodne_dlonie Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 20:02
        O, też fajna!
        Btw, 'zagadka' z tą materiałową, myślę, rozwiązana - jest i model materiałowy (za 449 pln) i skórzany (za 499 pln) w rozmiarze XS. Ja wolę tę nieco większą, ze skóry licowej
        w rozmiarze S
        • nuclearwinter Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 20:24
          No i to jest dokładnie mojasmile Bierz S, ona jest i tak dość mała. I jak Asma prześmiewczo napisała - wygląda tak dostatnio i bogato big_grin Pewnie przez te złote akcenty ale jest na tyle ładnie wykończona, że nie jest to tandetne. Skóra dobrej jakości, mam ją już jakiś czas i nic się z nią nie dzieje.
          • chlodne_dlonie Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 21:11
            Kazara znam i lubię, jak dotąd się na ich jakości nie zawiodłam, mam nadzieję, że tak pozostanie wink
            Ten model wpadł mi w oko, a że potrzebuję akurat 'małej czarnej', to biorę smile
    • princesswhitewolf Re: ..torebka pikowana..? 18.09.22, 20:26
      Ok tylko ta ilosc metalu blee

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka