Dodaj do ulubionych

A gdzie kupię dobry miód on line?

19.09.22, 09:42
Macie jakieś sprawdzone strony?
I jaki miód polecacie, nie lubię gryczanego, uwielbiam za to kremowany z cynamonem 😍 Chciałbym wypróbować jakieś nowe smaki...
Obserwuj wątek
    • kubek0802 Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 09:53
      Nie wiem gdzie, ale polecam bardzo wrzosowy. Gdybym wiedziała że taki dobry to kilka słoików bym z Grecji przytargała.
    • mondaymorning1987 Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 09:58
      Kupuję online z pasieki Dziki miód, co roku jesienią, najlepiej nam smakuje akacjowy, jest jasny i delikatny w smaku.
      • banicazarbuzem Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 13:57
        Polecam tutaj, miody 100% z Bułgarii.
        balkanskiezloto.pl/
        • pasquda77 Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 14:05
          Weź, cztery miody na stanie 🤦
          • banicazarbuzem Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 14:38
            Napisałam ci, że miody bułgarskie. Na polskim rynku takich nie dostaniesz.
            Z firmą nie mam nic wspólnego, miody Bg kocham 😝
            • homohominilupus Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 15:54
              No fajnie, tylko że w przypadku miodów, kiedy mamy tyle pasiek w Pl jakieś takie nieetyczne i nieekologiczne jest sprowadzanie miodu z innego kraju.
              Co innego gdy jesteś na wakacjach.
    • andace Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 18:15
      Miody kupuję online, w Pasiece Sadowskich pasiekisadowskich.pl/ i Pasieka Fujarskich pasiekafujarskich.pl/miody-drahimskie/miod-drahimski-wrzosowy/miod-drahimski-wrzosowy-1250g
    • panna_lila Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 20:57
      No właśnie które są waszym zdaniem naj.... U nas faceliowy to nr1
      • nenia1 Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 21:18
        Ja lubię tradycyjne, lipowy, akacjowy i spadziowy.
        Ale mam też bardzo dobre źródło, wiekowy już pszczelarz, miody ma wyśmienite.
        Kupuję też od niego rzepakowy i wielokwiatowy, ale te wcześniej wymienione najlepiej
        mi smakują. Spadziowy jest wręcz aksamitny w smaku, pyszny miód. Ale nie każdy lubi
        bo powstaje z mieszanki soków drzewnych i wydzielin mszyc.
      • raphidophora_tetrasperma Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 20.09.22, 01:30
        Rzepakowy! Uwielbiam, kremowy, łagodny jasny, smaruje się jak masło. No i jeszcze może być wrzosowy. Nie cierpię za to gryczanego i spadziowego 🤢
    • komorka25 Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 21:18
      Skarby Roztocza oraz Miody Roztocza. Nie wklejam linków, bo nie wiem, czy nie wywali postu. Ja lubię faceliowy, malinowy, borówkowy, mniszkowy i akacjowy.
    • sandrasj Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 23:34
      Kupujemy w BeHarmony, kremowany, moim zdaniem dużo lepszy od Sadowskich, więcej owoców smile
      • sandrasj Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 23:35
        * niż od Sadowskich
    • kropkaa Re: A gdzie kupię dobry miód on line? 19.09.22, 23:38
      Pasieka rodzinna Orda
      www.miodybialowieskie.com
      Kiedyś nawet na Dzień Nauczyciela zamawiałam sety smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka