Dodaj do ulubionych

Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin?

19.09.22, 09:51
Tak, jak nie oglądał pogrzebu Dajeny?

P.S.
Właśnie w radiu podali, że spodziewają się jakichś miliardów przed telewizorami. 🤦‍♂️
Obserwuj wątek
    • heca7 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 09:55
      U mnie w rodzinie nikt nie będzie oglądał. Tak jak nie oglądaliśmy pogrzebu JPII i Diany. Po kiego grzyba? Chowają ją już od kilku dni i nie mogą dać jej spokoju tongue_out
      • s12345s Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 17:31
        heca7 napisała:

> U mnie w rodzinie nikt nie będzie oglądał. Tak jak nie oglądaliśmy pogrzebu JPII i Diany. Po kiego grzyba? Chowają ją już od kilku dni i nie mogą dać jej spokoju tongue_out

>
        Też nie będę oglądać i też mam takie zdanie jak Ty. Ten pogrzeb trwa już kilka dni, mam go już po kokardy. Jest tak dużo na ten temat w polskiej telewizji, jakby to była nasza królowa.
    • pepsi.only Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 09:57
      Ja!
      Tzn smutno mi siż zrobiło, bo jednak była zawsze... ale żeby ślęczeć przed monitorem celem obejrzenia pogrzebu, to nieeee... bo bez przesady...
      I faktycznie pogrzebu Diany również nie oglądałam . Byłam wtedy na wczasach w ciepłych krajach, z moją pierwszą wielką miłością big_grin i nie w głowie mi było oglądanie pogrzebu tongue_out
      • pepsi.only Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 09:58
        JPII umierania i pogrzebu również nie oglądałam. Po co?!
    • arghail Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 09:59
      Ja nie
    • piataziuta Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 09:59
      Ja.
      Temat tak jest tak rozdmuchany przez media, że zaraz wyskoczy mi z lodówki.
    • ritual2019 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:02
      A z jakiego powodu Polacy w Polsce mieliby ogladac? Nie rozumiem ekscytacji.
      Natomiast ja/my ogladamy, mamy wolne (bank Holiday) wlasnie zjedlismy w lozku zamowione sniadanie i po wczorajszym day/night out z przyjaciolmi bedzie to dzien odpoczynku. Ale my mieszkamy w uk, jestemy English (partner) British (ja, syn) wiec owszem ogladamy. Mielismy w planach jechac do Londynu ale jednak odpuscilismy.
      • kubek0802 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:08
        Ja, ale pewnie jednak miliardy będą. Mnie w konsternację wprowadziła już informacja o kilkunastogodzinnej kolejce do trumny.
      • sueellen Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 12:24
        My też. Tyle, że ja jednym okiem pracuje , jednym okiem oglądam. Rodzinka przyklejona do tv co u nas jest niezwykle rzadkim widokiem. W pracy na czacie komentujemy pogrzeb. To w WB ogromne wydarzenie. Wczoraj o 20:00 w wielu miejscowościach ludzie zbierało się na czuwanie, uczcili pamięć królowej minuta ciszy. Monarchia ma się dobrze na wyspach.
    • kk345 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:06
      Zastanawia mnie potrzeba ogłoszenia wszem i wobec własnego braku zainteresowania wydarzeniem, które według wątkodawcy jest kompletnie nieistotne i niegodne śledzenia.
      To w takim razie jest nieistotny, czy może jednak jest na tyle ważny, by pochwalić się tym luzackim brakiem zainteresowania? na zasadzie: jestem taaaaki/a inny/a, nie to co tłuszcza...
      • krwawy.lolo Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:10
        Niezwykle celna uwaga.
        Owszem, maniufestuję moją niechęć do wszelkiej celebry, im huczniejsza, tym moja niechęć większa. Wolno mi.
        • ritual2019 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:12
          Wolno ci tylko kogo to obchodzi? Nikogo.
          • heca7 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:13
            ritual2019 napisał(a):

> Wolno ci tylko kogo to obchodzi? Nikogo.

Widocznie autorkę wątku obchodzi. Bo go założyła tongue_out
            • daniela34 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:15
              Autorkę? A to lolo zmienił płeć? Boooze, czyli jednak Kaczyński miał rację!!!
              • heca7 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:21
                daniela34 napisała:

> Autorkę? A to lolo zmienił płeć? Boooze, czyli jednak Kaczyński miał rację!!!

Autora, sorry.
              • krwawy.lolo Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:22
                Chyba hecy chodziło o wpis kaki 345., nie o cały wątek.
                • heca7 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:24
                  Tak, chodziło mi o wpis kaki 345. Ale i o pretensje do lolo, że mu wolno nie interesować się wink
                  • kk345 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:59
                    Gdyby naprawdę się nie interesował, tego wątku by nie było. No ale faktycznie uważam lola za atencyjnego boomera, więc był czas przywyknąć w sumie...
      • heca7 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:10
        W tytule wątku było pytanie. Odpowiedziałam na nie. Gdyby nie można było wchodzić w wątki i wypowiadać się w nich aby nie być posądzonym o "głoszenie wszem i wobec braku zainteresowania" to ematka by upadła wink
        Zastanawiam się czyj pogrzeb bym obejrzała... może Putina. Żeby mieć pewność, że zdechł tongue_out
        • iwoniaw Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:14
          Putin, gdyby miał odrobinę oleju w glowie, to wlasnie by ogladaĺ w tv swój pogrzeb siedząc w tajnym pałacu na tajnej rajskiej wyspie, ot co.
          • ga-ti Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:18
            To samo pomyślałam uncertain W tym przypadku nigdy nie będzie pewności.
          • tojaba Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:36
            iwoniaw napisała:

> Putin, gdyby miał odrobinę oleju w glowie, to wlasnie by ogladaĺ w tv swój pogr
            > zeb siedząc w tajnym pałacu na tajnej rajskiej wyspie, ot co.

Dla Putina rajem jest władza, a nie jakaś tam rajska wyspa...
        • kk345 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:20
          Nie rozumiesz, moje pytanie celuje w lola, którego tak bardzo nie obchodzi ten nieistotny pogrzeb, że aż musi o tym wątek założyć. Faktycznie, to świadczy o całkowitym braku zainteresowania, zaiste big_grin
          • heca7 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:22
            Gdzieś w radiu słyszałam, że ma oglądać 4 miliardy. I też mnie zaskoczyło. Naprawdę aż tyle ludzi ma dostęp do tv/ internetu i czas?!
            • iwoniaw Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:37
              heca7 napisała:

> Gdzieś w radiu słyszałam, że ma oglądać 4 miliardy. I też mnie zaskoczyło. Napr
              > awdę aż tyle ludzi ma dostęp do tv/ internetu i czas?!
              >
              No pewnie. Zwlaszcza, że wiekszość tych miliardów jest już po pracy, gdy w Londynie dopiero południe
            • ritual2019 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:49
              heca7 napisała:

> Gdzieś w radiu słyszałam, że ma oglądać 4 miliardy. I też mnie zaskoczyło. Napr
              > awdę aż tyle ludzi ma dostęp do tv/ internetu i czas?!
              >

Tylko kraje commonwealth to 2.5mld ludzi, wiadomo ze nie wszyscy beda ogladac a wielu w tych krajach owszem.
      • suki-z-godzin Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:24
        Nieistotny pogrzeb Kfiin i Dajeny! Przeoczylas luzackie, mlodziezowe okreslenia.
        • krwawy.lolo Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:29
          suki-z-godzin napisała:

> Nieistotny pogrzeb Kfiin i Dajeny! Przeoczylas luzackie, mlodziezowe okreslenia

To nie młodzieżowe określenia, tylko niemiecka wymowa, którą tutaj popularyzuję.
          • suki-z-godzin Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:33
            krwawy.lolo napisał:

> suki-z-godzin napisała:
            >
            > > Nieistotny pogrzeb Kfiin i Dajeny! Przeoczylas luzackie, mlodziezowe okre
            > slenia
            >
            > To nie młodzieżowe określenia, tylko niemiecka wymowa, którą tutaj popularyzuję
            > .

I nie ma szans, żebyś był dowcipaśny całkiem gdzie indziej?
            • kk345 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:00
              Żadnych, obawiam się.
            • krwawy.lolo Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:00
              Z Twojego powodu? smile
    • ga-ti Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:07
      A kiedy i o której ten pogrzeb? Pewnie jakieś urywki obejrzę, jakby nie było to wielkie wydarzenie historyczne.
    • arista80 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:11
      Pogrzebu na pewno nie będę oglądać, ale w gazecie non stop zdają relację, przeprowadzają wywiady, to siłą rzeczy od czasu do czasu zaglądam.
    • pyza-wedrowniczka Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:12
      A ja mam zamiar w tle oglądać/słuchać, bo jednak będę w pracy. Ale ciekawi mnie ten pogrzeb. Wśród moich znajomych całkiem sporo osób ma zamiar oglądać.
    • lauren6 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:16
      Ja. Zupełnie mnie to nie interesuje.
    • kaki11 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:17
      Ja podobnie jak nie oglądałam pogrzebu Filipa czy ślubu Williama, Harry’ego. Gdy zmarła Diana byłam dzieckiem. Oczywiście, że wieczorem przejrzę serwisy informacyjne, więc albo zobaczę w TV, albo poczytam też coś w temacie, ale tylko tyle. Brytyjska monarchia nigdy mnie nie interesowała tak bardzo, aby oglądać ich uroczystości rodzinne, bo nigdy nie było to dla mnie specjalnie ciekawe. I nie chodzi nawet o samą monarchię, tak samo nie oglądam pogrzebów gwiazd.
      • krwawy.lolo Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:20
        Można oczywiście oglądając serwis informacyjny (niestety, nie można napisać, że wiadomości sad) zasłonić w danym momencie oczy i krzyczeć głośno "lalalalala", ale to trochę głupie. smile
        • kaki11 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:26
          Jak ktoś chce to proszę bardzo 😜 ja jednak nie będę udawać, że tematu nie ma, coś sobie zobaczę czy przeczytam. Pomiędzy udaje, że nie słyszałam i mam całkiem w nosie, a oglądaniem na żywo jest na tyle miejsca, że można się odnaleźć 🙂
      • igge Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 19:59
        U mnie podobnie.
        Brytyjska monarchia interesuje od lat mojego partnera, ciągle jakaś nowa książka historyczna leży pod ręką. Ale nawet on nie będzie oglądał w telewizji pogrzebu królowej. Dziś co prawda leciał do Szkocji ale ma co robić, co najwyżej w hotelu zasypiając włączy tv.

• nie_ma_niebieskich Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:20
      Po co?
      Oczywiście że nie będziemy oglądać.
    • nutella_fan Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 10:46
      A będzie ktoś oglądał? Ja mam ciekawsze rzeczy do roboty.
      • jasnozielona_roslinka Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:37
        chyba ceremonia była koło 10tej bo akurat stałam na przystanku i taki około 20 letni chłopak oglądał jakąś transmisje z kościoła na komórce, i tak mnie zastanowiło że to może być właśnie msza żałobna. Ale pewna nie nie jestem
        Nie mam pojęcia po co to ogląda, może liczył że będą jakieś dramaty tzn Kate skrzywi twarz a Megan popatrzy z ukosa. Tylko to dopiero jutro będzie maglować prasa brukowa, raczej widz tego nie zauważy
    • asfiksja Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:15
      Kawałek pogrzebu Putina bym może obejrzała. Brytyjska rodzina królewska nie jest bez winy - powinni byli jasno postawić sprawę, że ruscy oligarchowie, którzy się tłumnie rozgościli w Londynie nie są mile widziani w towarzystwie. To nawet nie sprawa polityczna tylko kwestia dobrego smaku, co powinno być ich domeną.
      • krwawy.lolo Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:22
        Pamiętam, jak powiedziałem, że jedyną uroczystością, w której chciałbym uczestniczyć w towarzystwie Breżniewa, byłby jego pogrzeb. Niedługo potem umarł. Może Tobie też się uda?
      • feniks_z_popiolu Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:50
        Hmm, pogrzeb Putina to mogłaby być interesująca uroczystość. Ciekawe kto z przywódców pojawiłby się w Moskwie po ostatnich baletach wodza Wszechrosji?
        A transmisji pogrzebu Królowej oglądać bo nie będę jestem w pracy. Choć na pewno zaglądając do internetu i tak będę znać co istotniejsze fakty. Ale swoją drogą zniesmacza mnie to jeżdżenie z trumną od kilku ładnych dni. Czemu to ma służyć?
        • bovirag Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:58
          Nie tylko ogladam ale stałam w kolejce 12sto godzinnej do Westminster Hall.
    • memphis90 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 11:57
      Nie oglądałam pogrzebu Dajany, JP II, queen tez nie zamierzam.
    • klaramara33 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 12:40
      Ja nie, pogrezb jak pogrzeb. To dla mnie nie była bliska osoba.
    • olkka_99 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 12:42
      Ja nie oglądam, bo nie mam tv i mnie to nie interesuje. Innych ślubów, pogrzebów, koronacji i beatyfikacji też nie oglądałam. Wolę słuchać podcastów.
      • taniarada Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 12:47
        Powiem Ci w sekrecie ,ze myślę nad tym, by telewizor wyrzucić .W necie jest wszystko .Dałaś pomysła 👍😊
    • stephanie.plum Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 12:44
      mój dziadek ogląda, niemal na baczność przed telewizorem.
      nie dziwię mu się.

ja nie, ale zerkam mu przez ramię z niejakim wzruszeniem...
    • maly_fiolek Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 13:01
      Ja. Bo po co?
    • aagnes Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 13:03
      Oglądam jednym okiem co prawda, ale oglądam.
      Wole to niz Zenka (dowolne podstaw) z okazji przekopu lub inne atrakcyjne programy tvp.
    • nenia1 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 14:10
      Nie oglądam, ogólnie raczej nudzą mnie ceremonie z pompą. Tak samo królewskie czy celebryckie śluby. Większość to widowiska ze skłonnością do ostentacji i przepychu, jak dla mnie sztuczna kreacja "niezwykłości". Jak już mam coś w tym rodzaju oglądać to zdecydowanie wolę proste i tradycyjne obrzędy ludowe, mają w sobie barwność, często elementy baśniowe i jakąś naturalność, prawdziwość, zamiast udramatyzowanego pełnego przepychu widowiska realizowanego za ogromną kasę.
      • boogiecat Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 16:22
        mnie to wogole nie interesowalo, do momentu, w ktorym Lolo nie zaczal marudzic i rzucil tematem;
        pewnie na zasadzie, ze im mniej ceremonii w twoim zyciu, tym bardziej egzotyczne i ciekawe ci sie to wydaje
        (albo tesknota za sztywnym ceremonialem to u mnie poklosie ostatnich kilku lat kompletnego burdelu organizacyjnego w robocie)

• ponis1990 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 14:14
      Ja nie, byłam w pracy wczoraj, a nawet jakbym nie była to wole co innego. Pogrzeby to nudy. Śluby to co innego smile Oglądałam ślub Harry'ego, Williama nie bo nas na studiach z wykładu nie zwolnili :p A na Dianę to za mała byłam ale pamiętam, że matka beczała jak się o jej śmierci dowiedziała.
      • ponis1990 Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 14:35
        Aaa ja dni pomyliłam, bo to dziś a nie wczoraj;p
    • wisniowy_sad Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 14:39
      Moja rodzina pogrzebu JPII nie oglądała - zgodnie stwierdziliśmy, że lepiej go pamiętać żywego, niż martwego. Królowa miala zamknięta trumnę, więc spoko.
    • brenda_bee Re: Kto nie będzie oglądał pogrzebu kfiin? 19.09.22, 15:37
      Ja. Aż tak się nie nudzę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka