Dodaj do ulubionych

Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze obserwa

19.09.22, 10:39
Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze obserwacje. Moim zdaniem tak.
Obserwuj wątek
    • ritual2019 Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 10:43
      Na pewno, tak jak cala reszta
    • triss_merigold6 Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 10:46
      Niespecjalnie, poza ciuchami z wełny i lnu. Tu ceny wywaliło w kosmos.
    • koko8 Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 10:49
      Nie. Ubrania caly czas są tanie, żywność droga.
      • kropkacom Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 10:58
        Nie wiem czy żywność jest teraz tak droga, czy po prostu nadal mało zarabiamy. Z pewnoscią podrożała. Tak, ciuchy potrafią być bardzo tanie ale nie o to pytam.
        • koko8 Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:04
          Ok. Wg mnie ubrania nie podrożały, myślę nawet, że potanialy.
    • motyllica Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 10:57
      byle jaki sweter 120-160 zł, koszulki 80,- w sieciówkach
      • motyllica Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:15
        nie napisałam, że tak, podrożały
        podobne swetry wcześniej były za 60-80,- a koszulki 40-60
    • nuclearwinter Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:04
      Raczej nie, może trochę ale nie jakoś odczuwalnie. Słabej jakości sieciówkowe dalej są tanie, lepsze i z lepszym składem - wełna, kaszmir, porządna skóra - drogie jak zawsze. Ale nie widzę jakiejś gigantycznej różnicy w stosunku do ubiegłego roku.
    • pepsi.only Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:04
      Tak, w sklepach, w których mniej więcej kojarzę ceny np Regatta, czy Esprit, sporo marek na Zalando, to podrożały. To co teraz jest w promocji, jeszcze nie tak dawno temu to była cena regularna.
      • kropkacom Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:09
        Ja zauwazyłam tez w jednym sklepie zmianę polityki. Już nie ma outletu w każdej kategorii.
    • jakis.login Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:12
      Tak, ten sam model spodni, które co jakiś czas kupuję, podrożał z 149 zł na 199 zł.
    • kaki11 Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:17
      Dziecięce tak. Dla dorosłych nic nie kupowałam ani nie szukałam, trudno mi porównać.
    • bywalczyni.hosteli Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:23
      Nie, wręcz przeciwnie. Stoją w miejscu lub jest więcej promocji.
      • grey_delphinum Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:47
        Podrożały, ale nie jakoś astronomicznie.
      • koko8 Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:57
        bywalczyni.hosteli napisała:

> Nie, wręcz przeciwnie. Stoją w miejscu lub jest więcej promocji.

Też mam takie wrażenie.
    • swinka-morska Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 11:59
      Dziecięce softshelle, które dotąd kupowałam po ok. 120 zł teraz kosztują 180.
    • katiemorag Re: Czy ubrania w tym sezonie podrożały? Wasze ob 19.09.22, 12:10
      Podrożały. Getry z Pepco, które od kilku lat kosztowały 10 zł teraz 13-15 zł. Najgorsze, ze tych getrów nie ma tylko jakieś małe rozmiary. Jak są to ludzie szybko wykupują i albo trafisz ja dzień dostawy albo nie dostaniesz. Ludzie nie kupują w innych sklepach i na te najtańsze się przerzucili. Tak samo z podkoszulami. Nie ma po prostu. Musiałam kupić za 20 zł z Auchana zamiast z Pepco bo brak towaru. Buty Geox z wyprzedaży rok temu 170 zł w tym roku 230zl. W sklepach takich jak Half Price czy Tk Maxx jest mniejszy wybór ciuchów i sa takie przebrane. Ceny tez droższe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka