Dodaj do ulubionych

całodobowi goście w domu

20.09.22, 08:40
Czy gdy przejeżdżają do was goście np z noclegiem to czy spędzacie z nimi cały czas od rana do wieczora? Czy w takiej sytuacji wypada np pójść do sypialni na godzinkę w ciągu dnia i sobie odpocząć?
Obserwuj wątek
    • potworia116 Re: całodobowi goście w domu 20.09.22, 10:00
      Jedynym człowiekiem, z którym jestem w stanie spędzić 24 godziny na dobę jest moje dziecko, a i to nie za często.
      • lily_evans011 Re: całodobowi goście w domu 20.09.22, 11:05
        Myślałam, że napiszesz: ja sama wink.
    • sueellen Re: całodobowi goście w domu 20.09.22, 10:04
      Zależy co to za goście. Do mnie przyjeżdżają bliscy znajomi i rodzina, nie na dobę tylko czasem na tydzień i dłużej. Są samoobsługowi.
    • 1matka-polka Re: całodobowi goście w domu 20.09.22, 10:22
      A ten nocleg skladany, czy pompowany?
    • aqua48 Re: całodobowi goście w domu 20.09.22, 10:46
      Jeśli przyjmuję gości na nocleg to mam też czas dla siebie i nie organizuję im całego dnia. Oni też maja prawo się położyć w pokoju i odpocząć.
      • tenjedennick Re: całodobowi goście w domu 20.09.22, 11:14
        Z magdaleną.fal i xavwerym.bar to 24/7 big_grin
    • beata.1968 Re: całodobowi goście w domu 20.09.22, 12:21
      Ja akurat jestem za tym , żeby dawać ludziom od siebie odpocząć i nie oczekuję że ktoś będzie mi towarzyszył 24 h a nawet bardzo tego nie chcę. Ale w niektórych rodzinach tak jest , dlatego zawsze wybieram nocleg w hotelu. Parę razy spotkały mnie takie sytuacje że od rana do wieczora jestem z gospodarzami , gadamy i gadamy w tle ryczy telewizor , jak gdzieś wychodzimy to razem , dobrze że do WC mogę iść sama . Kończyło się u mnie migreną . To mnie nauczyło przewidywać takie sytuacje i unikać ich.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka