Dodaj do ulubionych

Szlag mnie trafi zaraz!

20.09.22, 15:24
Po 3 tygodniach szkoły zmieniła się u córki pani od angielskiego, która zażyczyła sobie innych podręczników, niż pierwszy nauczyciel..150 zł jak psu w dupę.
Mąż jest w radzie rodziców, zaraz będzie robił dżihad.
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 15:32
      No, ja bym się już witała z dyrektorką przybytku.
    • marzeka11 Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 15:32
      Też bym zrobiła ddżihab, Bo to nie jest normalne, aby po zakupie drogich podręczników teraz znowu zmieniać.
    • paskudek1 Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 15:38
      Szkoła ponadpodstawowa? Czy poprzedni podręcznik był w szkolnym zestawie podręczników? To jest ogłaszane PRZED rozpoczęciem roku szkolnego i nowa pani nie powinna móc tego zmienić.
      • brenda_bee Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 15:41
        Liceum. Zakup pierwszych podręczników był po konsultacji z nauczycielem. Ale nauczyciel nagle się zmienił a nowy zażyczył sobie innych.
        • azalee Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 15:58
          Cala klasa powinna jednoglosnie odmowic zmiany podrecznika.
        • 35wcieniu Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 15:59
          Życzyć to sobie może.
          Tu nie trzeba robić dżihadu tylko pani krótko i na temat wyjaśnić w imieniu wszystkich rodziców że podręczniki już kupiliście i innych nie będzie. I tyle. A co ona z tym zrobi to już jej sprawa. I dopiero od reakcji uzależniałabym ewentualne dalsze kroki.
    • panna.nasturcja Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 15:50
      Trzymam kciuki za męża, jak nie pomoże piszcie do kuratorium, szkoła nie może tego żądać.
    • woman_in_love Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 16:02
      Nie podskakuj.

Bo sie zwolnie i zanim znajdziecie kogos nowego to minie 2 miesiace a ty na korki wyrownawcze wydasz 1 500 zamiast 150.
      • woman_in_love Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 16:19
        Albo bede uczyla twe babelki na odwal i jak sie zorientujesz to juz bedzie po maturze.
    • suki-z-godzin Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 16:05
      panią porąbało.
      podręczniki w obrębie jednego poziomu są mniej więcej ujednolicone.
      największe ustępstwo na jakie bym poszła, to składka klasy na podręczniki dla nauczyciela. nowa anglistka, jeśli jej się nie podoba książka, może uzupełniać wiedzę materiałami pomocniczymi.
    • andaba Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 17:40
      Też by mnie trafił. Postawcie się.
    • anilorak174 Re: Szlag mnie trafi zaraz! 20.09.22, 17:56
      Solidarnie poinfirmujcie panią, że podreczniki juz macie. Jesli nadal będzie żądać zakupu nowych to wizyta u dyrekcji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka