Dodaj do ulubionych

Jakie macie dobre krzesła do pracy?

21.09.22, 18:33
Muszę kupić w końcu, osobie nastoletniej wysiadującej przy biurku i piszącej na komputerze. Powiedzcie, co się u was sprawdziło, bo kompletnie nie wiem, w którą stronę patrzeć. I jeszcze żeby było w miarę ładne i najlepiej nie czarne (wiem, pewnie nieosiągalne). Dzięki!
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:28
      Okamura Sabrina sa w kolorach smile

Herman Miller chyba w PL niedostepny, calkiem ladny jest rozowy model Cosm

patrz tez gamingowe, np Cougar
      • daisy Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:33
        gamingowe miałoby +100 do lansu, ale boję się, że pod takim szyldem sprzedają byle co - dzięki za nazwę firmy, sprawdzę
        • aadrianka Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:39
          Porządny fotel gamingowy, np DxRacer, dobrany do wzrostu. Fotel ma regulację właściwie wszystkiego, wysokości siedzenia, podłokietników, głębokości siedziska, ale podparcie dla ledzwiow i głowy trudniej wyregulować. Mój chlop 186 cm wzrostu ma fotel idealnie dobrany dla siebie, ja (170cm) już nie czuje się w nim super komfortowo, dlatego ważne by dobrać krzesło do użytkownika.
          • aadrianka Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:42
            Lędźwi!!!
            • daisy Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:46
              no coś ty, to był ładny sienkiewiczowski archaizm
        • mysiulek08 Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:48
          akurat cougar jest w uzytku jak nie sprawdzil sie leopard okamury tongue_out a uzywa go domownik cholernie narzekajacy na krzesla/materace tongue_out

jeszcze ok sa ergohuman, ale tylko czarne chyba sa dostepne
    • swinka-morska Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:42
      Uwielbiam moje krzesło pracowe - firma Klober:
      www.kron.pl/producenci/klober/?v=9b7d173b068d
    • madame_edith Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:51
      Też szukam, chętnie poczytam.
      Ja się dałam nabrać na opinie z netu i kupiłam fotel Diablo, matko święta jaki bubel. W całości podziałał ze 3 dni, po „naprawie”, która trwała ze 2 miesiące wrócił jeszcze bardziej zepsuty, niektóre części wymieniono na stare (łożyska np). Szczęśliwie po kolejnej reklamacji oddano nam pieniądze bez dyskusji. Ale co się z tym badziewiem najeździłam w te i z powrotem to moje. A mały nie jest. Po dziś dzień się boję kupić kolejnego fotela 🤦‍♀️
      • mysiulek08 Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:56
        idz w Okamure
        • madame_edith Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 20:04
          O fajne faktycznie
          • mysiulek08 Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 20:34
            uzywam ponad 4 lata, nic sie nie dzieje, dumnie na kartonie pisalo made in japan tongue_out
    • aguar Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 21.09.22, 19:55
      Kupiłam synowi Fotel gamingowy Huzaro Force 4.7. Fajny jest!
    • koperek85 Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 22.09.22, 18:02
      Polecam entelo. Różne obicia do wyboru, wyprofilowane oparcie. Dla nastolatka to rozmiar 5, jeśli ma do 176cm wzrostu lub jak jest wyższy to rozmiar 6.
    • extereso Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 22.09.22, 18:13
      www.ikea.com/pl/pl/p/alefjaell-krzeslo-biurowe-grann-bezowy-50308686/?gclsrc=aw.ds&gclid=Cj0KCQjwj7CZBhDHARIsAPPWv3eg_3HZtU5Mqmvlpg_Q1qOTG11W9wcEb1Jz3D3kn67qcXtLEPo8bqoaAllGEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
      W domowym gabinecie mam takie. Super wygodne. W pracy nie wiem, też wygodne, ale nie pamiętam gdzie kupowałam.
      • daisy Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 22.09.22, 20:40
        dzięki, sprawdzę je! wygląda naprawdę fajnie
    • auksencja15 Re: Jakie macie dobre krzesła do pracy? 22.09.22, 20:34
      Zamawiałam dwa różne ze sklepu centrumkrzesel i jestem zadowolona smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka