Dodaj do ulubionych

Bardzo krótkie włosy - ktoś ma?

21.09.22, 22:46
www.google.com/search?q=w%C5%82osy+bardzo+kr%C3%B3tkie&tbm=isch&ved=2ahUKEwiX5fSO4Kb6AhWGxosKHfGZBFMQ2-cCegQIABAA&oq=w%C5%82osy+bardzo+kr%C3%B3tkie&gs_lcp=CgNpbWcQAzIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgYIABAeEAgyBggAEB4QCDIGCAAQHhAIMgYIABAeEAgyBggAEB4QCDIGCAAQHhAIMgYIABAeEAgyBggAEB4QCFDBBljZGGCQGmgAcAB4AIABaogBvgqSAQQxNC4xmAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=nHcrY5enFIaNrwTxs5KYBQ&bih=574&biw=1366&client=firefox-b-d
Obserwuj wątek
    • agnes_gray Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 22:52
      Miałam kiedyś, teraz trochę dłuższe, ale z tyłu nadal wyżej podcięte.
      Tęsknię za całkiem krótkimi, ale wszyscy wokoło odradzają, a że włosy mam niezbyt gęste to też trochę się obawiam, że powrót do krótkich byłby rozczarowaniem.
      A dlaczego pytasz?
      • taki-sobie-nick Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 22:53
        Bo sama mam takie, to primo, a secundo, w Polsce nosi się raczej długie, za "krótkie" uchodzą takie do ramion. tongue_out
        • taki-sobie-nick Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 22:54
          Dlatego jestem ciekawa, czy ktoś ma i jaki mniej więcej procent.
          • agnes_gray Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 22:58
            To możesz mnie wpisać do ewidencji smile
            Do ramion miałam chyba raz w życiu, jak miałam około 12 lat (i nawet tego nie pamiętam, znalazłam zdjęcie i się zdziwiłam).
            • taki-sobie-nick Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:00
              Poza tym kobity pisały (zwłaszcza w covidzie), jak to same skracają sobie włosy. A weź skróć takie. Czułam się niezrozumiana.

Wpisałam. tongue_out
            • mysiulek08 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:02
              mnie tez 😊 mniej wiecej od II klasy podstawowki, kiedy to warkocze poszly pod nozyczki, nosze rozne warianty krotkich fryzur, pixiecut itp, najdluzsze jakie mialam byly za ucho, dluzsze mnie wkurzaja
    • woman_in_love Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 22:55
      Tak: butch lesby i faceci.
      • ichi51e Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:57
        zależy - ja świetnie wyglądałam bo generalnie los pobłogosławił świetna figura i dużym biustem wiec u mnie był fajny kontrast - bardzo ta fryzura równoważyła kobiecość reszty.
        • lilia.z.doliny Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 10:01
          Też tak miałam na studiach. Obcięłam się króciutko, ale miałam fajna figurę i idealne cycki. Zagrało super. Teraz raczej wyglądałabym karykaturalnie, więc włosy dłuższe.
        • szmytka1 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 14:31
          Ja miałam w liceum, kilkadziesiąt kg temu 😜
      • memphis90 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 14:40
        Ubiegłas mnie…
    • klementyna156 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:00
      właśnie dziś obcięłam, bardzo krótkie pixie, zbieram komplementy wśród znajomych, że dobra decyzja to była, póki co
      Bardzo mi z nimi dobrze, zamierzam się cieszyć wygodą i szaleć może z kolorami? Zobaczymy, na razie jest dość jasny brąz, ale nie wykluczam za jakiś czas jasnego fioletu, a potem platyny czy marchewki. Z taką długością nie muszę się martwić, że zniszczę włosy, bo najdłuższe - na czubku głowy - mają kilka cm.
      • nutella_fan Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 16:41
        Wrzuć fotę, chociaż kawałek, please..
        • klementyna156 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 19:50
          Nieeee, swojego nie wrzucę. Wystarczy mi już komentarzy, których się naczytałam w kilku sławetnych wątkach. Ale mogę pokazać inspiracje dla mojej fryzury, z różnych IG fryzjerskich. Coś podobnego mam, bardzo.
          • motyllica Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 23.09.22, 09:14
            to prawie ja!
            tylko przód sobie stawiam
    • gulcia77 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:02
      Dopisz mnie do listy. Po zapuszczeniu się do pasa nareszcie znowu mam króciutki pixicut. Tym razem nie kombinowałam z kolorami i farba to, zbliżony do mojego naturalnego, zimny brąz.
    • potworia116 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:53
      Ja. Przez większość życia od pięciomilimetrowego jeża po kilkucentymetrowe pixie.
      • klementyna156 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:56
        A nie, to ja mam zwykle dłuższe. Krótkie miałam kilka razy w życiu zaledwie.
        Najcześciej noszę takie do ramion. Bywa, że do połowy pleców. Albo i bob do ucha. Czyli przeszłam przez wszystkie możliwe opcje, z kolorami też (no dobra, pastelowego różu czy zielonych włosów nie miałam). Dla mnie najfajniejsze we włosach jest to, że można zmieniać je niemal dowolnie.
      • wolny.dzien Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:12
        potworia116 napisała:

> Ja. Przez większość życia od pięciomilimetrowego jeża po kilkucentymetrowe pixi
        > e.

Ty masz bardzo szczuplutką twarz - wydaje mi się, że tylko takim drobnym/szczuplutkim twarzom, pasuje ultra krótka fryzura.
        • potworia116 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 13:32
          Masz rację, ale z chudością jak z każdym przywilejem, łatwo przestaje się go doceniać.
          • kloi0505 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 20:56
            Chudość to przywilej, a duży biust to brak klasy (jak jedna napisała w wątku o AWS). Jasne.
            • potworia116 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 23.09.22, 08:09
              kloi0505 napisał(a):

> Chudość to przywilej, a duży biust to brak klasy (jak jedna napisała w wątku o
              > AWS). Jasne.
              Duży biust to duży przywilej🙂
    • ichi51e Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:55
      miałam takie i jeszcze krorze - co chcesz wiedzieć.
      uwielbiam krótkie mega wygoda
      • ichi51e Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 21.09.22, 23:56
        *krótsze
        • dominika9933 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 06:55
          Ja.
          • ajaksiowa Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:06
            I ja
    • berber_rock Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:13
      Ja.
      2cm.
      Nie chodzę do fryzjera. Jadę po nich domowa maszynka co 1.5 miesiąca.
      Tylko ja jestem z tych co wyglądać musi przede wszystkim praktycznie a dopiero później ładnie.
    • wolny.dzien Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:21
      Podobają mi się ultra krótkie fryzury. No niestety, nie dla mnie, bo jestem za pyzata. Długość moich to poniżej ramion ale i tak wiecznie je upinam. Nigdy nie noszę rozpuszczonych.
    • purchawka2020 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:25
      Trzeba mieć bardzo ładną twarz i figurę, żeby nie wyglądać jak z koła gospodyń wiejskich.
      • demono2004 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:37
        purchawka2020 nap=
        > Trzeba mieć bardzo ładną twarz i figurę, żeby nie wyglądać jak z koła gospodyń
        > wiejskich.

Moja kolezanka ma bardzo ładną twarz, ale jest przy tuszy, ze względu na chorobę. Nosi bardzo krótkie włosy i świetniue w nich wygląda. Przed laty nosiła długie, ale ze nie ma cierpliwosci do zapuszczania, postawiła na krótkie. Jaj w nich jest świetnie. Ja pomimo tego, ze jestem kobieta szczupłą, nie odwazyłabym się na cos takiego, choć i krótkie miewałam.
    • kura17 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:25
      ja bardzo dlugie takie nosilam (jak ta fioletowa zaraz na gorze po lewej), ale zaczely mi falowac i taka fryzura wygladala fatalnie, wiec troche zapuscilam.
      moja siostra nosi od bardzo dawna (chyba od rozwodu ...) i wyglada swietnie i bardzo lubi takie krotkie wlosy.
    • demono2004 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:32
      Do takich włosówe trzeba mniec regularne rysy twarzy. Nie kazda kobieta wygląda dobrze w bardzo krótkich włosach. Nawet ja sama bym się na nie nie odwazyła.
      • wolny.dzien Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:44
        No dokładnie, trzeba mieć regularne rysy twarzy.
    • lily_evans011 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 08:55
      Miałam krótkie typu Pixie albo takie do zakładania za ucho przez większość życia, męka, dziwnie się układały i ciągle trzeba było chodzić do fryzjera, bo robiła się kopka siana na głowie. W pewnym momencie poczułam się też bardzo niekobieco.
      Teraz mam do ramion i jestem zadowolona, w lecie robiłam sobie bieda koczek jak mi było za gorąco w kark. Nieprędko zdecyduje się na cięcie znowu.
    • figa_z_makiem99 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 13:13
      Trzeba mieć regularną twarz do takich włosów, dziewczęcą. Kożuchowska, gdy była młodsza wyglądała bardzo dobrze w krótkich, później fryzura zaczęła podkreślać mankamenty, starzenie się nie dodaje uroku. Zmiana na boba, wyszła jej na dobre. Dudowa też postarza się fryzurą.
    • evee1 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 13:34
      Ja ze trzy razy w życiu miałam dłuższe włosy, czyli takie do ramion. Na ogół noszę krótkie, czasem i bardzo krótkie. Jak obcięłam sobie na krótko z takich do ramion będąc nastolatką, to zaraz usłyszałam, że jak to dobrze, że obcięłam sobie włosy wink.
      Teraz mam boba, bo doszłam do wniosku, że chce sobie wyhodować dłuższe, skoro mi jeszcze rosną i nie są za rzadkie. Ale ile wytrzymam, to nie wiem. Jestem niecierpliwa i lubię znany, więc nie wróżę sobie sukcesu wink
    • stephanie.plum Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 13:40
      miałam, 20 lat temu.
      • szmytka1 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 15:18
        Ja 20 kg temu 😆
    • po_godzinach_1 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 13:44
      Ja mam.
    • szmytka1 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 14:30
      Uważaj, z wątku o lesbijce wiem, że krótkie włosy postawione, a coś tam wygolone to oznaką zaniedbania, aseksualne i ogólnie odpychająca stylizacja 😆😆😆
      • memphis90 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 14:43
        Oznaczają tez, ze chcesz być facetem i chcesz podobać się cis het kobietom. Nie zapominaj o tej ważkiej kwestii!
    • jehanette Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 14:42
      Miałam, bardzo to wygodne
    • arthwen Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 16:03
      Ja miałam takie, ale już nie mam wink Obcięłam z bardzo długich (fryzjerka się z 5 razy upewniała, czy aby na pewno ścianamy tak krótko), potem miałam przez jakiś czas krótkie, a potem znowu zapuściłam długie wink
    • nutella_fan Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 16:29
      Ja aktualnie, jeszcze bardziej skróciłam to, co obcięłam w sierpniu.
    • extereso Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 18:11
      Ja miałam jako 35 l. Wtedy nie byłam zadowolona, teraz na zdjęciach widzę, że ślicznie wyglądałam.
    • snajper55 Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 18:17
      Ja mam bardzo krótkie włosy. Tak mniej więcej wygląda owłosienie mojej głowy. big_grin

https://sluchacsercem.pl/wp-content/uploads/2021/05/265_230925025.jpg

S.
    • wzosia Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 22.09.22, 22:50
      Ja mam krótkie. Podobna fryzury jaka ma Dorota Wellman. Też jestem gruba jak ona ale ona ma biust a ja nie.
      Dobrze czuję się w krótkich włosach. Wygodne bo myję codziennie.
      W czasie pandemii zaszalałam i miałam niebieskie. Teraz trzymam się jasnych zimnych blondów.
      • banicazarbuzem Re: Bardzo krótkie włosy - ktoś ma? 23.09.22, 05:36
        Ja od lat mam krótkie.
        Jakoś po chemioterapii odkryłam, że lepiej mi w krótkich niż długich i tak już zostało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka