Dodaj do ulubionych

Kryzys wieku średniego

22.09.22, 00:02
Jestem osobą planująca. 40 na karku, a kryzys na razie nie nadszedł. Postanowiłam, że go sobie w takim układzie zaplanuje. Wzięłam kartkę, długopis i... Planów brak. Nic mi nie przychodzi do głowy. Co może podchodzić pod taki kryzys? Chciałbym zaplanować zawczasu i mieć odfajkowane.
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Kryzys wieku średniego 22.09.22, 00:03
      Pomalować włosy na zielono 🙄
      • klementyna156 Re: Kryzys wieku średniego 22.09.22, 00:12
        Eeee, to na taki kryzys za mało wink Raczej - kupuje się motocykl albo wymienia małżonka na nowszy model, tak standardowo.
    • princesswhitewolf Re: Kryzys wieku średniego 22.09.22, 00:22
      Dzisiejsza 40 tka to wczorajsza 30.tka. Kryzys moze nadejsc 10 lat pozniej.
      Poza tym to wiele zalezy od hormonow i jak tam daleko do menopauzy, a takze if you aimed high i jeśli mialas niebywaaaale plany to mozna sie rozczarowac i miec kryzys. Zas jesli takowych gornolotnych planow nie bylo to nie bedzie i twardego lądowania
    • g.r.uuu Re: Kryzys wieku średniego 22.09.22, 00:25
      20-letni kochanek, rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady, triathlon, wydanie dużej kasy na medycynę estetyczną, nowe dziecko/nowy kot, motocykl, przemiana duchowa na Bali
      • beneficia Re: Kryzys wieku średniego 22.09.22, 00:39
        Hm, zbliżam się do 50, nic mi jeszcze z tego nie przyszło do głowy, a na emeryturze z pewnością na nic takiego nie będzie mnie stać.
        Czy to znaczy, że nigdy nie dopadnie mnie wiek średni łącznie z rzeczonym kryzysem, i z wielokrotnej młodości gładko przejdę w "w proch się obrócisz"?
        • lilia.z.doliny Re: Kryzys wieku średniego 22.09.22, 06:06
          Dopadnie cie kryzys "beż możliwości realizacji". To chyba najbardziej ujowa opcją. Możemy założyć klub wtedy. Myślę nad nazwa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka