Dodaj do ulubionych

Długie, puchowe kamizelki z kapturem

22.09.22, 07:51
BEZ rękawów - komu mają służyć?
W zimie, w tym, po rękach za zimno. Kierowcy może?
Posiadacie takie zimowe kamizelki?
Obserwuj wątek
    • black.emma Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:09
      Mnie, na jesień i cześć zimy idealne. W samej bluzce za zimno w kurtce za gorąco. Tak samo uwielbiam golfy bez rękawów, cała jesień w tym chodzę.
    • 35wcieniu Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:15
      Dla mnie są wygodniejsze niż te z rękawami, nie krępują ruchów. Poza tym po rękach mi nie jest zimno.
      A co, dalej zakupki? tongue_out
    • nie_ma_niebieskich Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:19
      Tak, bardzo wygodne rozwiązanie. Większa swoboda ruchów i łatwiej je łączyć w sposób urozmaicony z resztą stroju. W kurtce czy płaszczu zawsze wyglądasz tak samo, a tu jest większe pole manewru.
      • wolny.dzien Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:23
        A jeśli kurtka jest w kolorze np. zieleni, to raczej nie włożysz różowego czy niebieskiego swetra smile
        • nie_ma_niebieskich Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:26
          Nie mam jednego swetra i jednej kamizelki...
        • 35wcieniu Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:27
          Oesu, a jak buty są zielone to nie włożysz tego czy tamtego.
          Rozkminy zakupoholiczki, co? Kupisz ale lubisz o tym pogadać?
          • wolny.dzien Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:48
            Nie mam ani jednej takiej kamizelki/kurtki bez rękawów.
            Wczoraj byłam w tkmaxxie, kupiłam buty zimowe dla dziecka i przy okazji zajrzałam na kurtki.
        • alicia033 Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:51
          wolny.dzien napisała:

> A jeśli kurtka jest w kolorze np. zieleni, to raczej nie włożysz różowego czy niebieskiego swetra smile

albowiemgdyżponieważbo?
        • sattwaguna Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 09:03
          Oczywiście że włożę! Filetowy, szary, czerwony, pistacjowy, petrol i pomarańczowy. A kto mi zabroni? Policja kolorów?

Noszę najdziksze kompozycje kolorystyczne i jeszcze nigdy nic się nie stało poza obcymi osobami zaczepiającymi mnie z informacją że mam cudownie kolorowe ciuchy (ostatnio babeczka w lidlu).
        • aqua48 Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 11:35
          wolny.dzien napisała:

> A jeśli kurtka jest w kolorze np. zieleni, to raczej nie włożysz różowego czy n
          > iebieskiego swetra smile

A to niby dlaczego?
          • daniela34 Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 11:38
            Ooo, na przykład taka limonkowa zieleń i do tego kobaltowy sweter. Pięknie! W dodatku na przekór zimowym szarościom.
    • madame_edith Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:25
      Jako osoba, której zawsze w pierwszej kolejności jest zimno w ręce też tego fenomenu nie pojmuję.
    • mia_mia Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:28
      Kupiłam pierwszy raz w życiu, więc nie wiem czy się sprawdzi, zwykle lubię.
    • magata.d Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:35
      Mają służyć temu, kto się w nich dobrze czuje, nie jest mu ani za zimno ani za gorąco. Moim zdaniem to nie na zimny mroźny dzień, ale na taki bez mrozu chłodny np. na zakupy samochodem, na szybki spacer, wyjście do ogrodu itp. Ja lubię, mam krotką i zamierzam kupić sobie teraz długą. One tez maja różne grubości, ja raczej wole cieńszą niż bardzo grubą. Ludzie różnie odczuwają zimno/ciepło. Ja np. nie mogłabym siedzieć w normalnym pomieszczeniu (biurze, domu itp.) w wełnianym, kaszmirowym swetrze czy grubej bluzie, a niektórzy siedzą.
      • magata.d Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:38
        Za to bardzo lubię gruby sweter z golfem czy gruba bluzę z kapturem i taką kamizelkę na jesiennym spacerze w suchy ale chłodny dzień.
        • mia_mia Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 12:10
          Mi się od samego słowa golf robi słabo, muszę mieć dekolt, najlepiej duży nawet przy dużych minusach
          • magata.d Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 12:17
            Rozumiem, ja tez wolę dekolty smile Golf tylko na zewnątrz, zamiast szalika. W ogóle nie rozumiem, jak można w grubym swetrze siedzieć w pomieszczeniu. No ale to tylko potwierdza, ze ludzie są różni.
      • pasquda77 Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:40
        Mam dwie, bardzo lubię, noszę teraz, ponoszę pewnie do listopada.Ubieram bluzkę z długim rękawem, na to bluza, kamizelka i gotowe, najlepszy ciuch na okres przejściowy.
        • magata.d Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:45
          Właśnie na okres przejściowy. W samym swetrze czy bluzie za zimno a w kurtce za ciepło.
        • wolny.dzien Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:50
          A ta kamizelka czy jest z tych cieńszych?
          • pasquda77 Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 09:32
            Mam czarną cieńszą,a druga wygląda tak, właśnie dziś pierwszy raz wystąpiłam w niej na dzielni 😉😅
    • alicia033 Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:54
      Mnie.
      Nie noszę ich w zimie, tylko właśnie przy temperaturach takich, jak teraz, 10-15 stopni.
      • wolny.dzien Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:57
        A ta, którą nosisz to jakaś cieńsza jest? Czy gruba puchowa?
    • evening.vibes Re: Długie, puchowe kamizelki z kapturem 22.09.22, 08:55
      Ja też team #nierozumiemfenomenu. Mnie by się przydały raczej same rękawy wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka