Dodaj do ulubionych

Musicie to przeczytać, mężuś roku

22.09.22, 18:41
www.pudelek.pl/swiezo-upieczony-tata-piotr-szelag-relacjonuje-pobyt-w-hotelu-i-zwraca-sie-do-lary-gessler-dziekuje-ze-rozumiesz-moje-potrzeby-zdjecia-6815173297654624a
Zaśmiałabym się typowi w twarz, gdyby mi oznajmił że idzie do Marriotta się 2 ulice dalej, bo musi odpocząć.
Obserwuj wątek
    • semihora Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:48
      Co za gość! Typ się musiał wyciszyć, bo to czekanie na Bernarda było takie męczące! Lara pewnie za kilka dni też będzie mogła bryknąć do hotelu i mieć czas, żeby się stęsknić za rodziną?

Facepalm.
      • jednoraz0w0 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 06:53
        Wyciszenie wyciszeniem, mnie najbardziej zabił ten obrazek z podziękowaniami dla żony, ze ona go wspiera i nie zadaje zbędnych pytań. O ile cała akcja to buractwo pospolite, o tyle te teksty to skurwysyńska manipulacja.
        • roks30 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 09:39
          Tekst o nie zadawaniu pytań był do teściowej Magdy Gessler 🤦‍♀️😂
          • leosia-wspaniala Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:20
            Chyba do: teściowej, Magdy Gessler.
    • aagnes Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:48
      Jeszcze jakby powiedział że musiał się przygotować do pracy wymagającej mega skupienia, no nie wiem, przeszczepu serca na przykład to byłoby zrozumiale, a tak to fatalnie wróży.
    • magdallenac Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:50
      Mnie jeszcze zdumiało, że on jest prawnikiem…Wiem nie powinno się oceniać książki po okładce, ale ten bidny, rachityczny wąsik powoduje, że tego pana nie mogłabym potraktować serio.
      • majenkir Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:54
        Prawda? wyglada jak filmowy child mol ester big_grin.

Ja tez znałam takiego "tatusia", który wyprowadził się, bo mu płaczące dziecko przeszkadzało. Co prawda nie do hotelu, tylko mamusi, ale już nigdy nie wrócił uncertain
        • lily_evans011 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 06:43
          Ja też znam osobiście, mój ojciec big_grin.
      • dr.amy.farrah.fowler Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:55
        Wygląda na wszystko (najprędzej na włoskiego fryzjera), tylko nie na prawnika.
      • cosmetic.wipes Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:02
        Na zdjęciu w windzie wygląda jak brat Sławomira 😂
        • woman_in_love Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:15
          jezu, faktycznie
        • eliszka25 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:31
          Tak 🤣
        • magdallenac Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:44
          Jakiego znowu Sławomira?
            • magdallenac Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:55
              Ja prdl…🤣🤣🤣Piękne! Myślałam, że chodzi o Mrożka🤦🏻‍♀️
              • borsuczyca.klusek Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:05
                I po co pytałaś? 🙄
                • magdallenac Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:08
                  Momencik. To ten Sławomir jest na poważnie? Ja myślałam, że to jakiś pastisz, coś jak Jesienna Deprecha Kur.
                  • woman_in_love Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:11
                    Na poważnie, to są gwiazdy:

"Od 4 września w niedziele o godz. 16.15 telewizyjna Dwójka będzie pokazywać reaktywowany program „Tak to leciało”. Show poprowadzą Sławomir i Kajra. "
                  • borsuczyca.klusek Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:12
                    To niby miał być żart, tylko coś podejrzanie długo się ciągnie 🙄
                    • magdallenac Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:15
                      Pewnie hajs się zaczął zgadzać.
                    • szmytka1 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:00
                      Dobrze się spienięża
                    • jednoraz0w0 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 00:04
                      To jest ten od kosiarki? Jeśli ten, to czytałam z nim kiedyś jakiś wywiad w którym mówił, ze różnych gatunków próbował ale zażarł ten 🤷‍♀️
                  • gama2003 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:09
                    Gdzies czytalam ze to aktor. Grał ogony, amantów gral kto inny.
                    I dla żartu napisał piosenkę, niby pastiż.
                    A naród pokochał i teraz kariera i kasa, że koledzy amanci patrzą z zazdroscia.
                    I poszło. Został występującym spiewającym.
                    Rozchwytywanym.
                    • szmytka1 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:11
                      Oboje są po szkole aktorskiej i kojarzę z seriali, np z ojca Mateusza, do którego to parafii należymy z synem 😆
                    • lauren6 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:19
                      Tak, mignął mi w jakiś polskich produkcjach na Netflix. Ale to jest aktor nawet nie planu B, tylko C. Myślałam, że robił za statystę big_grin

Muzycznie gwiazda nr 2 zaraz po Zenku. Taki gust mają Polacy, co zrobić suspicious
                      • latarnia_umarlych Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 24.09.22, 09:23
                        lauren6 napisała:

> Tak, mignął mi w jakiś polskich produkcjach na Netflix. Ale to jest aktor nawet
                        > nie planu B, tylko C. Myślałam, że robił za statystę big_grin
                        >
                        > Muzycznie gwiazda nr 2 zaraz po Zenku. Taki gust mają Polacy, co zrobić suspicious

Niestety...
                        Szkoda, że dodatkowo to g...no jest promowane przez "misyjną" telewizje państwową.
                    • daniela34 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:19
                      Tak, oboje(I żona, która z nim śpiewa i on) są aktorami, studiowali w krakowskiej PST.
                    • potworia116 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:19
                      Tak, znałam Sławomira jako bardzo utalentowanego studenta PWST.
                  • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:31
                    Ja tez uważałam za żart, taki własnie pastiż...ale widac Pan Sławomir płynie na tej fali sławy ciagle
                    • magdallenac Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:34
                      Pastisz, dziewczęta pastisz. Żeby nie było, że to ja zrobiłam błąd😉😉
                      • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:46
                        Tak pastisz. Taki kulawy i mało zabawny ale wpadający w ucho ok...a potem były wsytępy chyba na Sylwestrze którejś TV za grubą kase. Badziew
                      • gama2003 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 00:18
                        Święta racja !
                        Coś mi nie pasowało. Z prestiżem chyba pomyliłam 😀 Matkobosko, jeszcze kilka lat a będę miała dysortografię w rozkwicie.
                        Jak żyć ?

• simply_z Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 09:43
                          hanusina sie chwali, ze zna biegle 5 jezykow jak nie wiecej, a jak cos napisze to opadaja rece...
                          • m_incubo Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 09:46
                            Ale nigdy nie twierdziła, że polski też zna biegle tongue_out
                            • 35wcieniu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 09:57
                              Twierdzila ze w innych jezykach błędów nie robi, więc widocznie tylko język ojczysty jest problematyczny.
                          • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:16
                            Ło pani...ruski troll tu za mną polazł?
                            • simply_z Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 23:13
                              Ruski? Podobno rosyjski tez znasz w odroznieniu ode mnie. Po prostu nie klam..smiac mi sie chcialo jak pisalas o swojej bieglej znajomosci hiszpanskiego, francuskiego i wloskiego, a nie znasz dobrze nawet podstaw, kultury tych krajow nic. Bajkopisareczka
                        • magdallenac Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 14:32
                          Żeby było sprawiedliwie, to przyznaję, że sprawdziłam szybko ten pastisz przed wysłaniem pierwszego posta, jakoś lepiej wyglądał mi właśnie pastiż. Kiedy kolejna osoba napisała pastiż rzuciłam się sprawdzać jeszcze raz, tym razem w kilku miejscach. Okazało się, że jednak pastisz. Uff.
                          • m_incubo Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 15:00
                            Wyglądało lepiej, bo twój mózg podciągnął to pewnie pod "prestiż".
                            Ja przeczytałam "pastiż" i nie wiedziałam, co to znaczy.
                  • ichi51e Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:21
                    Weselny pyton!
                  • leosia-wspaniala Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:26
                    To chyba trochę jak z Mydełkiem Fa wink Miał być pastisz, ale ciemny lud to kupił, więc się ciągnie, hajs się na pewno zgadza.
                  • lilia.z.doliny Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 12:09
                    To ten Sławomir jest na poważnie?
                    Nie jest, ale kasę zarabia na tym. Zapała to cholernie inteligentny facet, który doskonale się bawi i kosi szmal. Jestem jego idolką big_grin
                    Ps mnie kupił nazwa swojego zespołu ( sprawę znam.prywatnie).
                    Chłopaki się nazywali Trzymamy się Zapały.
                    • latarnia_umarlych Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 24.09.22, 09:21

> Ps mnie kupił nazwa swojego zespołu ( sprawę znam.prywatnie).
                      > Chłopaki się nazywali Trzymamy się Zapały.

Hmm, przecież z tym "trzymaniem się Zapały" to był dowcip z brodą jeszcze w czasach moich rodziców.
                      On to po prostu zerżnął, co w tym kreatywnego?
        • sophia.87 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:59
          Moim zdaniem on z tymi malymi oczkami przypomina raczej wiewiorke
          • lemonka5 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:11
            W sumie teściowa ułatwiła mu ten wypoczynek w hotelu. Gdyby się nie zgodziła pomagać Larze w tym czasie, to może ten miks wiewiórki że Sławomirem poczułaby cień wyrzutów sumienia i poczucie pewnej niestosowności zachowania. A tak, to uważa, że skoro pani Gessler rwie się ochoczo do wykonywania jego obowiązków, no to o co chodzi?
            Miałam na stanie dwulatka i noworodka plus byłam po cesarce. Sytuacja, że chłop zmywa się odpocząć do hotelu nie mieści się w moim pejzażu wewnętrznym
            Mąż mógł liczyć na chwilę sam że sobą w podczas defekacji, a i to tylko wtedy, kiedy dwulatek nie walił akurat w drzwi.

• memphis90 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:28
              No właśnie widać jak radośnie z wnukiem siedzi - i nawet nie może pier..ąć talerzem i zrobić focha, ze ohydne, bo pewnie sama gotowała… A wnuczę grymasi i grzebie w talerzu…
              • arthwen Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 22:27
                Wnuczę rozgrzebuje, bo ma chyba ze dwa lata i jeszcze słabo manualnie - nie wygląda na niezadowolone wink Za to babcia i owszem, jakoś szczęściem nie tryska wink
                • memphis90 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 07:12
                  „Kolendra czy pietruszka, JPDL, po prostu zjedz wreszcie!!!”
        • ichi51e Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:12
          O dokładnie to chciałam napisać - patrzę, myśle „Sławomir?”
        • saszanasza Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 25.09.22, 13:16
          cosmetic.wipes napisała:

> Na zdjęciu w windzie wygląda jak brat Sławomira 😂
          >

Dokładnie!🙈
      • arwena_11 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 08:27
        Pan mi przypomina tego kolesia od "miłość, miłość w Zakopanem". Sławomir? Jak ja nie cierpię wąsów.
    • zaspasniegowa Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:54
      Czy to on jest byłym Joanny Jablczynskiej?
      • kot_filemon88 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:58
        Tak, w komentarzach piszą że nie utrzymuje kontaktów z pierwszym dzieckiem, które ma z Jabłczyńska.
        • m_incubo Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:03
          To Jabłczyńska ma dziecko?
          Może musiał się wyciszyć i do tej pory nie wrócił?
          • marta.graca Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:08
            Wg google nie ma żadnego dziecka.
            • hummorek Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:11
              Ma, córkę.
              • g.r.uuu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:26
                A ktoś te córkę widział na oczy? Plotki takie są, ale Jabłczyńska nigdy nie potwierdziła, że ma dziecko
                • thank_you Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:28
                  Ja wiem jaka jest prawda ale nie powiem. tongue_out
                  • memphis90 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:03
                    No weeeeź, pooooowiedz…. Lata temu byłam na wakacjach z pewną babcią oraz wnuczką i ta babcia zaręczala, ze ta wnuczka to porzucona córka tej Liszowskiej, która to się dziecka zrzekła, bo wyrodną macią jest. Do dziś dręczy mnie niewyslowiony niepokój czy to babcia była szalona czy moze jednak poznałam sekret nieznany nikomu (z wyjątkiem wszystkich osób w ośrodku, którym babcia opowiadała o powiązaniach wnusi z Liszowską). A Ty mi Jablczynską dokładasz, a ja zawsze uważałam, ze ta reklama, w której doprasza się u faceta „przyjemności” to wcale taka niewinna nie była…
                    • borsuczyca.klusek Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:04
                      Ta reklama była straszna 🙄
                    • thank_you Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:38
                      Jaka reklama?
                      • memphis90 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:30
                        No ta, której Jablczynska prosiła kolegę, żeby ją „nauczył przyjemności”, a on jej pokazał, ze żeby była przyjemność, to trzeba zamknąć oczy i wziąć do buzi…
                        • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:34
                          A idź przeklęta....winem się oplułam. Czerwonym!! Co ona reklamowała??
                          • g.r.uuu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:37
                            Wedlasmile
                            • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:49
                              Dobra znalazłam...
                              • memphis90 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 07:33
                                I co- sama prawda…

Chcialam jeszcze dodać, ze finisz tej przyjemności z reklamy zawsze jest w d… ale się bałam, ze za wulgarne. Wiec nie napiszę.
                            • thank_you Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 22:28
                              Teraz czekoladowa przyjemnosc
                              Jest znacznie skrócona, a konkretnie o 20%,.
                        • 1matka-polka Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:47
                          Znowu konfabulujesz:

• gaskama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:39
                  Są w siedzi zdjęcia, na których wyraźnie widać, że jest w ciąży. Z 2017.
            • arthwen Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:14
              Ale forum już dawno wyśledziło, że ma. Nie kojarzę pani, za to wątek pamietam big_grin
            • kozowna_na_henrykowce Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:31
              Kilka lat temu pudelek zrobił art. o jej dziecku wraz ze zdjęciami dziecka, oczywiście z zasłoniętą twarzą i szybko artykuł usunęli. Joanna wytoczyła im proces i za jakiś czas na pudlu były przeprosiny za naruszenie dóbr osobistych itd. W komentarzach do innych artykułów ludzie pisali, że ona wytacza procesy każdemu tabloidowi, który coś o dziecku napisze. W końcu ona też jest prawnikiem.
              • novembre Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:43
                A wcześniej pudel zachwycał się bluzką Jabłczyńskiej, robiąc zbliżenie na jej brzuch, zupełnym przypadkiem, ciążowy smile. Ale oczywiście, pudlowi chodziło o bluzkę, na pewno smilesmile
              • gama2003 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 00:20
                Bardzo dobrze robi.
          • obrus_w_paski Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:07
            Co ciekawe wg artykułu opatrzonego zdjęciem ciężarnej jablczynskiej, janlczynska pracowała z gessler…

W ciąży mogła być, czy urodziła to inna sprawa
        • memphis90 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:06
          Się zmęczył, co w tym dziwnego…? W końcu ile można…?
      • mia_mia Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:15
        To ona ma dziecko?
        • simply_z Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:43
          Podobno nawet dwoje. Natomiast gdzieś czytałam, że ojcem nie jest obecny Lary, tylko jego kolega, który był w kancelarii prawniczekj razem z Jabłczyńską.
    • rozaliaolaboga Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:54
      Nie będę komentować relacji między malzonkami, ale selfik z windy, zdjęcia śniadania i samochodu... Prawnik? Dorosły? Serio? 😂
      • kot_filemon88 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:59
        Też to rozgrzebane jedzenie zwróciło moją uwagę, może rzeczywiście przeżywa jakiś breakdown.
      • gama2003 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 18:59
        Zabaweczka.
        Obie matki jego dzieci to też zabaweczki.
        Ciekawe jak potoczą się losy drugiego małżeństwa.
        • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:37
          Oni nie są małżeńswem. Sam pisał ze są "włoskim małżenstwem" czyli są razem ale ślubu nie brali zeby szopki nie robić jak się bea chcieli rozejść...ludzie komentowali, ze to taka ładniejsza nazwa na konkubinat smile
          • 35wcieniu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:44
            plejada.pl/newsy/pierwszy-slub-tylko-dla-rzadu-drugi-z-wielka-pompa-lara-gessler-zdradza-dlaczego/9td0gvp
            • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:54
              Ja nie śledzę jej ślubów ostatnio mi sie obiła dyskusja co oznacza ślub włoski. Jej partner/mąż mowił, ze są włsokim małżeństwem czyli takim dla siebie a nie dla urzędników.
              • 35wcieniu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:57
                Też nie śledzę, mam googla.
                A że facet pierdyli od rzeczy to chyba najlepiej ten wątek dowodzi. Zresztą jak rozumiem w jednym celu, tzn lubi jak o nim mówią.
              • szmytka1 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 07:34
                Włoskie małżeństwo to przecież takie z temperamentem, gdzie talerze latają. I tu przydaje się wiedzą z watku obok sciana
                • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:17
                  Ja piszę jak on to tłumaczył Też myślałam, ze włoskie to takie jak ty piszesz. Ale pan wyjasnił inaczej. Może napisz do niego?
                  • simply_z Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 23:10
                    Rzymskie. Chodzi o koncept konkubinatu

• gama2003 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 00:23
            Mnie się kojarzy dwa razy szopka ze ślubem. W ciąży i potem ślub i chrzciny czy cuś.
            Pojęcia nie mam, czy humanistyczne, tylko pamiętam że spęd dwa razy był.
      • taki-sobie-nick Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:36
        Mówiłam, że żyjemy w globalnym przedszkolu.
    • m_incubo Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:02
      To nie mój mężuś, więc nie widzę problemu.
      Gesslerównie też chyba nie przeszkadza.
      #nikogo
      • merces Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:40
        No raczej nie #nikogo, bo poruszenie w necie spore. I nie dziwi, bo sprawa jest kuriozalna po całości.
        • m_incubo Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 09:45
          Widocznie ja korzystam z innego netu, w moim necie nie ma poruszenia.
          • merces Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:05
            Z ematki też innej korzystasz?
            • m_incubo Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:26
              I ten wątek na ematce to ma być to poruszenie w internetach? Aha.
              • merces Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 13:17
                Tak, ematka to jedyne miejsce gdzie temat został podjęty. Tylko i wyłącznie. I w ogóle tylko prawie 200 wpisów. #nikogoachnikogo
    • g.r.uuu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:04
      Jeżeli im to odpowiada to nikomu nic do tego. Dziwaczne dziękowanie żonie na Instagramie, wygląda idiotycznie, ale jak rozumiem chodzi o reklamę hotelu
      • leosia-wspaniala Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:37
        Myślisz, że Marriott musi się reklamować w ten sposób? Jak tak, to słabą mają strategię big_grin
    • anilorak174 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:06
      Ej, że też ja nie wpadłam na taki pomysł i nie oznajmiłam mężowi kilka dni po porodzie, że idę do hotelu się w samotności wyciszyć 😄
    • borsuczyca.klusek Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:08
      Zdjęcie w windzie to lata 90' na pełnej 😳
      • marzeka11 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:12
        Czasami się zdarza, że kogoś nie znam, ale odbiór "na wejście" jest na "nie", coś odrzuca w człowieku. I tak jest z tym mężem córki Gesslerowej. Odrzucający typ mężczyzny.
        I dlaczego kobiety z takimi się wiążą, gdy już tak jako ojciec nawalił i decydują się na kolejne potomstwo- trudno pojąć.
        • m_incubo Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:24
          Bo z nimi będzie inaczej, a była to zła kobieta była.
        • lily_evans011 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 06:45
          Bo mają kompleksy, słabą, zrypaną samoocenę i są przekonane, że nikt inny ich nie zechce.
          Drugi typ - zegar biologiczny tak głośno bije, że nie słyszą innego alarmu.
          • woman_in_love Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 13:46
            nie: po prostu są głupie

• angazetka Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:36
        W latach 90. nie było selfiaków wink
        • borsuczyca.klusek Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:38
          Ale jakby były wyglądałyby właśnie tak 😜
    • mia_mia Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:14
      Ja po porodzie to bym mu zapłaciła za ten hotel, byleby mi głowy nie zawracałwink
      • gaskama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:31
        Masz męża idiote?
      • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:38
        Serio?? Oni mają starsze dziecko. MOj mąz zabierał starszą na spacer i ja mogłam odespać z młodszą przy cycu...albo zabierał obie na spacer.
        • lauren6 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:42
          > MOj mąz zabierał starszą na spacer i ja mogłam odespać z młodszą przy cycu...albo zabierał obie na spacer.

Dzięki takim wątkom zaczynam jeszcze bardziej doceniać swojego chłopa. Pracował, dziećmi się zajął i nie potrzebował weekendu w Mariotcie dla podratowania zdrowia psychicznego.
          • hanusinamama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 22:51
            Pan musi mieć bardzo wątłe to zdrowie psychiczne ...
    • zamiokulka Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:24
      To są jakieś jaja
    • woman_in_love [...] 22.09.22, 19:25
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • bene_gesserit Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:25
      Jeśli oboje się na to zgadzają, to ok.
      Natomiast fakt upubliczniania takich spraw w sosie liryczno-onanistycznym plus 'toy' na nowym autku to szczyt żenady.
      • marzeka11 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:37
        bene_gesserit napisała:

> Jeśli oboje się na to zgadzają, to ok.
        > Natomiast fakt upubliczniania takich spraw w sosie liryczno-onanistycznym plus
        > 'toy' na nowym autku to szczyt żenady.
        >

Wiesz co? Z takimi męskimi dupkami to tak nie wygląda. I już widzę to zgadzanie sie, gdy kobieta po porodzie zostaje sama z 2 dzieci. Nawet gdy jest bogata z domu, stać na pomoc itd.itp.
        Wrzucone zdjęcia pokazują dupka.
        • kozowna_na_henrykowce Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:23
          Tym bardziej, że to starsze dziecko, to ma że 2-3 latka, więc jeszcze totalnie nie samoobsługowe, wieczorem trzeba nakarmić, pomóc w toalecie/zapieluchować, wykąpać, utulić do snu, a może i w nocy wstawać. Czyli że gesslerowa nocuje, czy nianie zostają na noc? Bo tatuś 'sam że sobą'? Podejrzewam też, że u ich córki pojawienie się brata i mama już nie na wyłączność, powoduje spore emocje. Tym bardziej tatuś by się przydał, żeby dziecku pomóc przez to przebrnąć, a nie jeszcze na dokładkę znika.
          • misterni Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 22:59
            Gesslerowa wrzucała na swoim FP zdjęcia, jak tuli noworodka, a brat Lary, Tadeusz, czesze siostrzenicę. 😉
            • kozowna_na_henrykowce Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:33
              A no to spoko luuuz! Panie Piotrze, pan nie wraca z tego mariotta.
              Ps. A kuzyn Mateusz się tam gdzieś po kuchni nie kręci?
          • volta2 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 23:52
            to nie jest jego tatuś, dlaczego miałby mu w czymś pomagać? ojca dzieciak już ma
      • borsuczyca.klusek Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:44
        I jeszcze podziękowania dla teściowej 😂😂😂
        • lauren6 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:14
          Może się należą, bo nie zdzieliła po pustym łbie wałkiem do ciasta
          • black_magic_women Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:19
            Raczej sponsorowała i opiekowała sie wnukami/córką.
        • maslova Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:57
          W Kuchennych Rewolucjach teściowa wydaje się jakoś mniej tolerancyjna...
    • lauren6 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:31
      Sroga konkurencja dla Antka 😱
      • arwena_11 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 08:40
        E tam, dołączył do peletonu. Ale Antek i tak uciekł daleko. Nie widzę na razie nikogo, kto mógłby mu zagrozić.
    • gaskama Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:33
      No wiele kobiet wiąże się z idiotami. To w sumie o nich tez zbyt dobrze nie świadczy. No ale taki lajf.
      • zula_spod_wawelu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 11:48
        Wiele kobiet stara się poprawić własne samopoczucie wygłaszając tego typu brednie (w zamyśle mające nieznaną sobie osobę ustawić niżej od siebie). No, słaby taki lajf, ale komentatorka może to wyleczyć.
        • woman_in_love Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 13:47
          Wiele kobiet stara się poprawić własne samopoczucie wygłaszając tego typu brednie

Ale to nie brednie: cała masa ofiar, to nie są ofiary, tylko kretynki z macicami - jednakże bez mózgu.
    • alpepe Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:45
      Jego kijem przez szmatę bym nie tknęła, taki oblech, a tu jeszcze ohydne zachowanie. Współczuję Laurze.
      • piataziuta Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:34
        Mnie się też wydaje, że - wizualnie - to jeden z obleśniejszych przypadków wśród osób publicznych.
        Lara to przy nim prawdziwa boginii piękności.
        • majenkir Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:44
          piataziuta napisała:
          > Lara to przy nim prawdziwa boginii piękności.

bez przesady z ta pięknością...
          • piataziuta Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 10:12
            Nietuzinkowa żydowska uroda, symetryczna naturalna buzia, świetna figura - jestem fanką takich klimatów, w przeciwieństwie do tandetnych hybryd, wytapetowanych na grubo twarzy, doklejonych rzęs i tiar na weselu.
            • szmytka1 Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 12:10
              No jak to, nie napompowali ust, nie wypchała polików i ci się podoba? Nie może być 😆
    • latarnia_umarlych Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 19:58
      "jestem dupkiem i jestem z tego dumny"
    • black_magic_women Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 20:15
      Miałam pisać. Sorry nie wyobrażam sobie tego
    • chlodne_dlonie Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:01
      Ciekawy typek, nie powiem, ale on, zdaje się, ogólnie preferuje 'niekonwencjonalne' rozwiązania.
      Począwszy od rzymskiego małżeństwa - chyba p.Larze musi baaardzo na nim zależeć..wink
      • g.r.uuu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:25
        Przecież to po prostu konkubinat, nic niekonwencjonalnego, tylko nazwa dziwaczna
        • chlodne_dlonie Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:29
          No więc właśnie, trochę w stylu 'dorobię d..ie uszy' wink
          Po co..?
        • dr.amy.farrah.fowler Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 25.09.22, 15:21
          Zwłaszcza że to bzdura. W starożytnym Rzymie kwestie małżeństwa były dość skomplikowane i nie da się ich sprowadzić do "to prywatna sprawa małżonków". Ba, nawet modeli małżeństwa było kilka.

Chyba że pan ma na myśli to, że rozwód zasadniczo polegał na tym, że pan kazał żonie wracać do mamusi.
    • shmu Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 22.09.22, 21:02
      Reklama hotelu i samochodu. Temat kontrowersyjny, to będzie głośniej.
      • semihora Re: Musicie to przeczytać, mężuś roku 23.09.22, 06:41
        Nie zwróciłam uwagi ani na jedno, ani na drugie, tylko na jego zachowanie. Nie mam zielonego pojęcia, co reklamował, nie będę też tego sprawdzać. Może i ktoś się na to złapie, wtedy przynajmniej to błaznowanie spełni swoją funkcję...
    • mid.week Re: Musi