Dodaj do ulubionych

Dobry podklad na jesien

23.09.22, 08:42
Niedawno gdzies zachwalalyscie bodaj diora. Ale pisalyscie tez, ze wodnisty. A co jest u Was hitem na zimniejsze pory jesien/zima. Tylko bez polskich marek prosze. Mam cere normalna, dojrzala, bez wiekszych problemow (czasem na okres cos sie pojawi, ale ogolnie spokoj). Z gory dzieki.
Obserwuj wątek
    • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:26
      No wezcie... 🙄 Nikt, nic? Wreszcie moge normalnie chodzic i musze wykorzystac ostatni dzien chorobowego na uzupelnienie kosmetyczki. 🙄
    • shellyanna Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:38
      No ja niedawno kupiłam z ciekawości polski i chwilowo inne se stoją i patrzą, bo ten polski mi leży jak dawno żaden.
      Ale generalnie to najbardziej mi służy CC Cream Chanel (dla mnie to zdecydowanie podkład, nie cc cream) i forever skin glow Diora.
      • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:41
        Dzieki! Ktory bys wybrala na jesien chanel, czy dior? Chyba dior co nie? Bo cc cream nawet jak podkladowy to raczej lzejszy, jak mniemam?
        • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:44
          Jestem jak dziecko we mgle, bo w poprzedniej pracy konwencjonalne kosmetyki byly bardzo zle widziane. Wiec od 5 lat nie stosowalam nic z tych rzeczy a teraz chce.
          • taniarada Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:51
            Nie moja sprawa kobiece kosmetyki ,choć nie raz kupowałem perfumy damskie .Jedynie to mnie cieszy że jesteś na tym forum.Przynajmniej nie jest smutno .Pozdrawiam i znikam 😉😊
        • shellyanna Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:04
          No właśnie bym nie powiedziała, ze lżejszy. Ten cc jest gęstszy, taki treściwy i odżywczy. I moim zdaniem bardziej kryje. Jest idealny na wysuszona skórę. I daje efekt głow. Siostra twierdzi, ze nawet zbyt glow.
          Tylko ja generalnie lubię lekkie krycie i efekt rozświetlenia.
          • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:09
            Oj a ja mam ukochany puder mineralny, ktory tez ma efekt glow i chyba bym zaczela swiecic w ciemnosciach w tym duecie. 😂
          • extereso Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 14:12
            Ja się wahałam czy kupić go czy baremineral i pani tak mnie namawiała do Chanel że z przekory kupiłam ten mineralny. Następny wypróbuję zatem ten.
      • pasquda77 Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:39
        Co to za podkład???
    • pitupitt Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:47
      Jeżeli nie masz problemów ze skórą, to po co podkład? Nie lepiej zainwestować w dobry krem i mieć ładną cerę niż nakładać szpachlę i udawać, że jest ładna? Tak tylko pytam...
      • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:53
        Pisalam wyzej, ze od 5 lat mialam odwyk od konwencjonalnej kolorowki przez prace i teraz mi sie zatesknilo. No nie mam takiej cery jak po podkladzie. Tu i gdzie indziej widac powiekszone pory itd. Nie mam naczynek, nie przetluszcza sie, ale "przejadla" mi sie sama natura. 😅
        • simply_z Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:54
          a jakis krem BB, lub CC?
          • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:10
            Co polecasz, ale bez efektu glow, bo to robi doskonale moj ukochany puder?
            • akseinga1975 Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:23
              Napisz, prosze jaki to puder bo ja z kolei szukam takiego.
              • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:34
                Chetnie! Angel Minerals. Niemiecka firma, kupisz na ich stronie. Oprocz pudru i rozu nic nie polece, bo mi nie podpasowalo. Cienie bardzo nasycone, dla mnie za bardzo. Pudry i roze maja przesuper. Ahhh i ten pedzel do pudru jest genialny.
                • akseinga1975 Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:40
                  Dziękuję.
      • simply_z Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:54
        zoperowalas pitu juz tego zeza, czy tez natura?
        • pitupitt Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:23
          Mózg sobie zoperuj prostaczko.
          • magdallenac Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 20:36
            No ale to Ty zaczęłaś z nakładaniem szpachli…
    • madami Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 09:57
      Napisz jeszcze jakie krycie i wykończenie lubisz.

Ja np. średnie krycie i lekkość.

Ja chyba w tym sezonie nie kupię nic nowego, wykończę starocie, mam kilka kremów bb ( do mieszania) np. Purito, Mizon czy IT Cosmetics, do tego Rare Beauty, Fenty, Lisę Eldrige i resztki staruszków Diora Glow Skin i Lancome Tient Idole ( oba na wyjścia ) aaa i jeszcze Charlote mam ale nie lubię bo za mocno kryje i jakoś leży nieużywana.
      • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:07
        Chcialabym cos otulajacego, nie zapychajacego. Nic lejacego sie, ale tez nie szpachla. No takie cusik co da efekt fajnej jednolitej zdrowej skory, bez efektu maski. Uzywam na co dzien mineralnego pudru i rozu, sa swietne, ale na jesien chcialabym jeszcze cos pod. 🙂
        • madami Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:49
          Może True Skin Serum Foundation od Ilia? Jeżeli lubisz dobre składy i natural look. Niestety nie ma stacjonarnie, on line tylko.
      • joana.mz Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 20:33
        madami a możesz coś podobnego do purito polecić? Bo właśnie mi się skończył a póki co to mój nr 1. tylko chciałabym coś tańszego najchętniej (chociaż marki które wymieniasz brzmią raczej drogo)...kupiłam missha ale to jednak nie to...
        • madami Re: Dobry podklad na jesien 01.10.22, 12:59
          Niestety ale z tańszych marek nie znalazłam odpowiednika, Purito należy do moich zdecydowanych ulubieńców ale ten:
          mizon-polska.pl/product-pol-73-Mizon-Snail-Repair-Intensive-BB-21-Rose-Beige-Krem-BB-do-twarzy-z-filtratem-sluzu-slimaka-21.html

nie kosztuje fortuny, mniejsze opakowanie to 40 zł akurat by się przekonać czy pasuje ( poza tym on jest bardzo wydajny) - polecam - ładnie leży.
    • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 10:44
      Dziewczyny lece do lekarza a pozniej na miasto. W drodze i w perfumerii bede Was czytac i sprawdzac, co polecacie. Dzieki!
      • sabek81 Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 11:15
        Ja mam obecnie Giorgio Armani lumi cos tam i ten nowy teint z chanel. Skora normalna/sucha
    • elieka Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 13:56
      Erborian CC Red czy jakoś tak. Zielona tubka. I nic więcej nie trzeba 😀
    • katie3001 Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 14:03
      MAC studio fix
    • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 18:10
      Ufff... Jestem po zakupach... W drodze do domu do domu. Mialam tylko do drogerii i rozejrzec sie za torebka, bo ulubiona oddala zycie.... Skonczylo sie na drogerii, 5 jedwabnych koszulach, spodniach, trzech swetrach, szalu, marynarce, skarpetkach... 🤦‍♀️ Siedze w kawiarni niedaleko domu i dysze pijac latte. 🤦‍♀️ I to pisze osoba, ktora od lat ubierala sie w sklepach online z markowa uzywka. Wieden wyzwolil we mnie diabla. 🤦‍♀️😅 Aaa i szal kupilam. Bogu dzieki, ze mam tylko 2 rece. 😂😅
      • mayaalex Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 18:23
        ale podkladu jeszcze nie kupilas?
        To sprobuj Luminous Silk albo Designer Lift Armaniego. Sa takie wlasnie otulajace, odzywcze. Nie robia maski, nie wysuszaja.
        • annanichtvergessen Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 18:26
          Za pozno. Zdecydowalam sie na ten cc chanel. Sprobowalam i jednak podszedl. Ale Twoj notuje, jakby co. Dziekuje! 🌺
        • magdallenac Re: Dobry podklad na jesien 23.09.22, 20:38
          Luminous Silk, to jeden z moich ulubionych podkładów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka