Dodaj do ulubionych

Czy ktoś pracuje zdalnie?

23.09.22, 21:43
Dziewczyny, ostatnio złożyłam sklep internetowy, wiadomo,pierwsze dni.. nie idzie. Mam pracę na etacie,ale ciężko jednak pogodzić i jedno i drugie i aby jescze jakoś firmę rozreklamować .
Czy wiecie jak można szukać pracy zdalnej ? Wszystkie oferty jakieś nie wiadomo co, bez języków obcych. Angielskiego używałam chyba z 15 lat temu ostatnio.
W moim małym mieście takich ofert brak. Nie muszę zarabiać kokosów, byle było chociaż płatne ok 2000 /msc
Obserwuj wątek
    • ivaz Re: Czy ktoś pracuje zdalnie? 23.09.22, 22:20
      Ostatnio gdzieś mi mignęło że w wiele ministerstw pracuje zdalnie
    • nutella_fan Re: Czy ktoś pracuje zdalnie? 24.09.22, 08:18
      Ja pracuję zdalnie, mój mąż też. IT
    • mae224 Re: Czy ktoś pracuje zdalnie? 24.09.22, 08:40
      Ale chcesz bez języków czy oferty są brz języków?
      Jeśli szukasz pracy zdalnej, to dlaczego szukasz w małym mieście?
      Jeśli twój angielski był dobry 15 lat temu, to przecież po 2 tygodniach intensywnych powtórek wrócisz do poziomu, gorzej jeśli był tylko szkolny.
      Praca zdalna - wchodzisz na pracuj.pl i szukasz, trudno doradzić, jeśli nie znamy branży. Z mojego doświadczenia wynika, że ofert jest bardzo dużo, ale jednak jakiś język obcy musisz mieć w CV.
      Pracuję zdalnie po części, w zawodzie, który jeszcze 5 lat temu był zawodem "kontaktowym". Oferty są z całej Europy dzięki temu.
    • snajper55 Re: Czy ktoś pracuje zdalnie? 24.09.22, 09:04
      takaosoba1 napisała:

> Dziewczyny, ostatnio złożyłam sklep internetowy, wiadomo,pierwsze dni.. nie idz
      > ie. Mam pracę na etacie,ale ciężko jednak pogodzić i jedno i drugie i aby jescz
      > e jakoś firmę rozreklamować .
      > Czy wiecie jak można szukać pracy zdalnej ? Wszystkie oferty jakieś nie wiadomo
      > co, bez języków obcych. Angielskiego używałam chyba z 15 lat temu ostatnio.

Ja pracuję zdalnie - IT.

> W moim małym mieście takich ofert brak. Nie muszę zarabiać kokosów, byle było c
      > hociaż płatne ok 2000 /msc

Przeciez praca zdalna nie musi byc w twoim mieście. Zdalnie możesz pracować w Krakowie, Pacanowie lub Dallas.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka