Dodaj do ulubionych

Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg???

25.09.22, 22:11
Ponieważ ematka wie wszystko. Zapuściłam się niemiłosiernie 🥹🥹🥹😞
Powoli zaczynam się ogarniać, ale nie ukrywam, że za 5 tyg mam coś ważnego.
Jest jakiś magiczny, przyspieszający sposób? Żaby chociaż nadmie wody zszedł? I twarz nie była taka nalana?
Błagam, podpowiedzcie coś bez wbijania w ziemię.
Bez tego wiem jak jest źle
Obserwuj wątek
    • kotejka Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:13
      na cito?
      5 tyg?
      dieta dąbrowskiej - za 5 tygodni bedziesz wygladac jak mloda bogini
      • ona-26 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:14
        Po dąbrowskiej kiedyś wróciło mi dodatkowe 8 kg. Jojo koszmarne. Ale dzięki
        • kotejka Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:23
          no jak sie wraca na ciasteczka to i waga wroci
          pytalas o szybki efekt
          ten jest murowany
    • g.r.uuu Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:18
      Żadnych magicznych sztuczek - dieta redukcyjna plus treningi siłowe w układzie 2 dni treningowe dzień regeneracji 2 dni treningowe
      • ona-26 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:21
        O to to. Jutro lecę na siłkę. Może jeszcze będzie mój trener sprzed kilku lat.
        Myślałam ze może jakiś trik podpowiecie.
        Myśle o wykupieniu pudełek keto😏
        • g.r.uuu Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:23
          Żadnych trików, po prostu uczciwa praca. Acha, odstaw na cito słodycze, alkohol, słodkie napoje, jak piszesz. A dieta żadne 1000 kcal, bo efekt jojo gwarantowany. Cztery posiłki po około 400kcal i sporo białka.
          • ona-26 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:27
            Brzmi sensownie.
            Moja słaba silna wola kwili 😞
            Koszmar. Dużo wody do picia, kiedy miałam od dietetyczki zalecenia probiotyków, spiruliny…
            • g.r.uuu Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:36
              A weź, jak idziesz do pracy to sie zastanawiasz, czy masz wystarczająco silna wolę? Chcesz schudnąć to działaj i tyle. Albo powiedz sobie jasno: a walić to, będę gruba i nie zawracaj sobie głowy. Erytrytol sobie kup jak lubisz słodkie
              • ona-26 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:51
                Pięknie napisane.
                Myślałam jeszcze o tych ćwiczeniach z ems.
                Ma ktoś doświadczenie?
                • g.r.uuu Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:54
                  Ty nie myśl tylko zrób dzisiaj jakoś krótki trening lepiej :p
            • jednoraz0w0 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 02:18
              ona-26 napisała:

> Brzmi sensownie.
              > Moja słaba silna wola kwili 😞

Trick dla silnej woli: załóż się z kimś o coś z przykrymi konsekwencjami (typu obciąć włosy, jeśli akurat masz długie i je lubisz) jeśli złamiesz reguły które sobie narzucasz

> Koszmar. Dużo wody do picia, kiedy miałam od dietetyczki zalecenia probiotyków,
              > spiruliny…

Soki warzywne, bulion?
    • suki-z-godzin Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:18
      Woda zejdzie na ketodiecie, i jeszcze coś się zrzuci.
    • kot_filemon88 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:20
      A co masz za 5 tygodni? Ślub czyiś? Na twarzy na pewno będzie różnica i schudniesz 4 kg, jak od jutra przejdziesz na 1000 kcal.
      • ona-26 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:24
        Nie ślub, ale inna imprezę. I nie chcę wyglądać jak uboga krewna. A tak się czuję. Zaniedbana na maxa.
        Wy macie takie super polecajki.
        Jaka stylizacja na imprezę z tańcami dla 40 latki w rozmiarze 44?
        172 cm, tłusty brzuch, nogi poprawne, ramiona okropne 🤦‍♀️🤷‍♀️
        • taki-sobie-nick Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:38
          Normalnie, kiecka z podniesioną talią i ZAKRYTYMI RAMIONAMI, buty na słupku, nie na szpilce.
          • thea19 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 08:31
            przy dużym brzuchu w takiej kiecce będzie wyglądać jak ciężarna
            • taki-sobie-nick Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 22:12
              W rozmiarze 44? Talia ma być trochę ponad talią właściwą, a NIE pod samym biustem, wtedy faktycznie wygląda się jak ciężarna, nawet przy dobrej figurze.
    • kafana Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 25.09.22, 22:36
      Ja fajnie schudłam plus odzwyczailam się od nadmiaru węgli na wstępie do jakiegoś dziwnego i dlugasnego programu żywieniowego. Przez tydzien je się max dwa jajka plus warzywa dowolne plus biały nabiał. W drugim dodaje się oliwę, drób i chuda rybę. Dalej nie doszłam ale dość skutecznie odzwyczailam się od chleba. Zeszło mi z 5 kg i chociaż minęło już 3 miesiące na razie jojo brak.
      • ajaksiowa Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 06:44
        Sauna?
    • anilorak174 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 06:52
      Tesc właśnie wrócił z turnusu Dąbrowskiej, twierdzi ze schudł 7kg przez 2 tygodnie.
      Jak dla mnie bez sensu bo zaraz to nadrobi w domu.
      • chebellacosa92 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 07:38
        anilorak174 napisała:

> Tesc właśnie wrócił z turnusu Dąbrowskiej, twierdzi ze schudł 7kg przez 2 tygod
        > nie.
        > Jak dla mnie bez sensu bo zaraz to nadrobi w domu.
        Pewnie, że nadrobi. I to z nawiązką. Te wszystkie turnusy to zwykłe wyrzucanie pieniędzy w błoto, pracować nad sobą trzeba w domu, krok po kroku zmieniać nawyki. W 5 tygodni to można zrzucić i 10 kg.
        • ona-26 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 08:37
          Dokladnie. Jojo już mnie trafiło.
          Ale jak piszecie np o saunie, ja nie przepadam, ale jak pomaga to chętnie pochodzę
          • triismegistos Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 09:43
            Sauna doraźnie pomaga wypocić wodę.
    • thea19 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 08:32
      teraz pomyśl ile czasu zbierałaś te nadmiarowe kg. Nie da się szybko i skutecznie zrzucić. Albo jedno albo drugie. Jak masz duży brzuch, to będzie najtrudniej. Diete redukcyjną i ćwiczenia wprowadź a na imprezę kup modelującą bieliznę.
    • tojaba Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 09:07
      Przy takiej szybkiej utracie wagi to najczęściej trzeba wymieniać biustonosze na takie z dużo mniejszymi miseczkami, a talia niekoniecznie się zmienia.
      • anilorak174 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 09:30
        Ehh, jak ja bym chciała schudnąć z biustu... Przy kazdym odchudzaniu wszystko chudło a miseczka nadal H....
    • skarolina Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 09:45
      Jak chcesz dużo zrzucić z wagi, to połóż dużo na wadze, a potem to zrzuć. Im więcej położysz, tym więcej zrzucisz big_grin
    • samanta1010 Re: Jak najwiecej zrzucić z wagi w 5 tyg??? 26.09.22, 22:14
      saxenda

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka