Dodaj do ulubionych

Neksia Królikowskiego straciła pracę przez esemesy

26.09.22, 21:27
Na szczęście będzie pracować razem z Królikiem:
"Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy."
Przykro... Wylecieć przez fałszywe esemesy, Nikt nie sprawdził autentyczności tylko z miejsca wypad z pracy?

Przy okazji Królik wyznał, że nowa jest jego aniołem, a ślubu z Opozdą żałuje i przyznaje, że nawet nigdy nie mieszkali razem, bo tak bardzo się różnili w życiowych kwestiach, że on od początku postanowił zamieszkać na przeciwko. Wyobrażacie sobie tak różniące się i skonfliktowane małżeństwo, że od początku muszą mieszkać osobno? Dla mnie kosmos, po co brali ślub?

www.plotek.pl/plotek/7,154063,28956094,antoni-krolikowski-zaluje-malzenstwa-z-joanna-opozda-mowi-wprost.html#do_w=57&do_v=391&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
Obserwuj wątek
    • k.messi Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 26.09.22, 22:22
      Oho, cyrku ciąg dalszy.

Jaką trzeba być kanalią, żeby tak upokorzyć kobietę, matkę swojego dziecka, i żeby nie wiedzieć kiedy zamknąć mordę i nie gnoić jej dalej... 😳

Nie mieści się w moim pejzażu to, jak wielką porażkę wychowawczą zaliczyła Grażynka.
      • szmytka1 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 07:57
        Jemu się wydaje, że poprawia swój wizerunek, bonon tam gledzinonodpowiedzialnosci i chęci naprzemiennej opieki a żadnego romansu nie było, tylko ona go pocieszała po przyjacielsku i dopiero potem się zeszli, jak już opozda go nie chciała. Bonon oczywiście chciał to naprawiać u terapeuty.
        • lauren6 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:08
          > ona go pocieszała po przyjacielsku i dopiero potem się zeszli, jak już opozda go nie chciała.

Bo na początku to był przyjacielski seks po sąsiedzku. Dopiero jak Opozda pogoniła zdradzacza to stał się biednym misiem, którego trzeba było pocieszyć i ukochać.

Jeszcze po zdradzie i urodzinach dziecka, gdy Opozda już go pogoniła, wrzucił w walentynki na IG zdjęcie żony z wyznaniem miłosnym. Nie podziałało, nie przygarnęła go z powrotem to zdjęcie zostało skasowane. Teraz twierdzi, że nigdy nic nie czuł do żony big_grin
          • gama2003 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:31
            To biedactwo misiowate ma dowody na swoje uczucie nawet w tym programie ,, Przez Atlantyk,,, czy jak to było.
            Rzępolil filozofie o rodzinie i Asi. No chyba, że powie, że w scenariuszu było. Może i było, że odpadów nie zabierają w rejs i musiał się ożenić+dziecko podpisując wczesniej umowę.

Czemu ta prawniczka nie doradzi mu zamknięcia twarzy, czelem ocalenia resztki wizerunku, perspektywy roboty dla obojga itd ?
    • lily_evans011 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 26.09.22, 23:00
      Cóż, liczę na to, że nowa pani da popalić Królikowi big_grin.
      Wieść po kancelariach zapewne szeroko się rozniosła, kto zacz..
      • langsam Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 26.09.22, 23:31
        Puśc farbę.
        • lily_evans011 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:04
          Nie mam co puszczać farbę, na logikę: pani ucieka się do gróźb, udaje prawnika, którym nie jest, upublicznia swoje dane i wizerunek i tym samym ośmiesza pracodawcę.
          Mam nadzieję, że po cudownych biznesach z Królikiem znajdzie pracę co najwyzej w Żabce, widocznie nie dorosla intelektualnie nawet do swojego licencjatu z prawa w biznesie.
          • black.imak Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 10:59
            To ona jednak nie jest prawniczką? Wszędzie było że jest. Przecież nawet w tych fałszywych esemesach ponoć straszyła kancelarią w której pracuje.
            • borsuczyca.klusek Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 11:04
              Podobno nie jest po prawie tylko po studiach typu prawo w biznesie.
              W komentarzach ludzie linkowali jej profil na LinkedIn, ale szybko wszystko poukrywała.
    • woman_in_love Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 26.09.22, 23:14
      No skoro nawet z nia nie mieszkal to co ona miala w glowie... Sieczke? Lepiej by wyszla wychodzac za tanebo.
      • tanebo001 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 26.09.22, 23:22
        Pytanie czy Tanebo by chciał...
      • sophia.87 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 26.09.22, 23:33
        Nie do końca musiało tak być jak mówi królik, w końcu nie po raz pierwszy minalby się z prawdą.
        Tak tanebo, z pewnością byś jej nie chciał 😂
      • lauren6 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:17
        Mieszkanie Opozdy na zdjęciach wygląda na małe. Jestem w stanie uwierzyć, że Antek wynajął drugie mieszkanie po sąsiedzku, by tam trzymać swoje graty, a np po narodzinach dziecka planowali zakup domu.

Z tym osobnym mieszkaniem to będzie mu trudno udowodnić w sądzie, bo Joanna prawdopodobnie dysponuje sporym materiałem w postaci zdjęć z IG Antka, które dowodzą, że jeśli na stałe z nią nie mieszkał to przynajmniej tam nocował (bo np robił jej sesje zdjęciowe, gdy spała).
        • szmytka1 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:05
          Na zdjęciach to już jest nowe. Ona się wyniosła do innego mieszkania przecież.
    • szmytka1 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 07:55
      Ja i mój mąż, to moje marzenie 😆 Niestety nigdy nas nie będzie stać. Przychodziłby na seks i naprawiać różne rzeczy i pojeść i ja do niego na jedzenie też. I odsylalabym tam dzieci, jakbym miała ich dość. Ech... rozmarzyłam się.
      • zula_spod_wawelu Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:15
        Dopóki nie pojawi się sąsiadka zatroskana taaakim zaniedbywaniem misia...
        A serio, dla mnie też układ ideał.
        • szmytka1 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:57
          Wtedy dzieci rezydowały by tam, a u mnie bywalyby na rozpieszczanie i ja byłabym ta dobra mama a on tatusiek od wychowywania. Jakby nowa miała użerać się z pyskujacym nastolatkiem i wycierać tyle przedszkolakowi, tudzież chorobowe wymiociny sprzatac, to nie wiem czy tak rwalaby się do opieki nad biedakiem
          • thank_you Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 10:02
            A czemu to kobieta miałaby robic? Tatusiowi raczki urwało?
            • szmytka1 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 10:08
              No jak się mieszka razem, to i chcąc niechcąc wspoluczesniczy w wychowaniu dzieci i opiece nad nimi, a szanowny tatuś ma dużo wyjazdów służbowych. Ja bym wtedy też miala mocno wyjazdowe plany 😆 jeśli pani by nie chciała uczestniczyć, to nie sądzę by mąż innej opieki wymagał. Umie sobie ugotować, uprać i sprząta lepiej niż ja.
    • szmytka1 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 07:59
      Przewijam i przewijam góra dół, by czytać te kolejne wpisy kilometrowego wątku i dziwię się, że coś nie tak, a to dopiero początek.
    • thank_you Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 07:59
      Pierdolety o oddzielnym zamieszkaniu to tzw. strategia rozwodowa. Antek bedzie traktował to jako dowód w sprawie. 😅
      • black.imak Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 11:05
        I o tym, że Izę zaliczył dopiero po rozstaniu, a wcześniej przychodził się tylko wypłakać nad walącym się małżeństwem, to też pewnie strategia rozwodowa.
    • purchawka2020 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:00
      Dlaczego nie nazwali potomka pięknym, starym imieniem Wincenty?
    • nutella_fan Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:03
      Dokładnie, ślub kościelny jak tak mocno się różnili?
    • imponderabilia22 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:13
      Nie znamy prawdy i pewnie nie poznamy w pełni. Ale weźmy też pod uwagę, że Op. może manipulować. Jak dla mnie wygląda na wredną. KS Diana też wyglądała jak aniołek, a ustawiała się z prasą, żeby dobrze wypaść.
      • hanusinamama Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:20
        Ktoś go zmusił, zeby tej "wrednej" dziecko robic?
        • sophia.87 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:27
          Albo brać z nią ślub kościelny?
          Skoro taki wierzący to chyba wie, że to na całe życie.
        • lily_evans011 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:27
          No ba, można mieć dziecko i z wredną, ale osobowość byłej naprawdę nie zwalnia od osobistej dbałości o to dziecko, czyli np. płacenia alimentów, a z tym jakoś u niego kiepsko.
      • lily_evans011 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:24
        Hłe hłe big_grin.
      • thank_you Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:36
        Czesc Grażyna! Dawno cie nie widzieliśmy, to bedzie juz chyba... od ostatniego wątku o Antku? 🤪
        • lauren6 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:38
          Grażyna czy Izka się nudzi na bezrobociu?
          • lily_evans011 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:45
            Może to brat Joasi big_grin.
          • woman_in_love Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:45
            Iza to kolejna OFIARA tego psychopaty

a tak naprawdę obie to idiotki i żadnej nie ma co zalowac
            • lauren6 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:03
              Zawsze powtarzałam, że w takich sytuacjach ofiarą jest tylko pierwsza żona.

Kolejne żony/partnerki, które mają wiedzę o tym co miś nawywijał w pierwszym małżeństwie, są już ochotniczkami.
              • woman_in_love Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:07
                dokladnie, chociaz co do 1 zony to tez nieprawda, bo wiele moich kolezanek z akademika wtopila wiedzac na co sie pisza
              • zula_spod_wawelu Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:20
                O, np. u Fabijańskiego też już następna chętna. Szybko to idzie.
                • borsuczyca.klusek Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 10:11
                  Bardzo szybko i to znowu laska z pierwszych stron gazet.
                  • lauren6 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 10:18
                    Podrzędna aktoreczka, której właśnie skończyła się rola życiowa, więc postanowiła zaistnieć na oparach skandalu z Rafalalą w tle. Medialnie ten związek im się opłaca.
                    • borsuczyca.klusek Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 10:23
                      Ludzie na Pudlu spekulują nawet, że to ustawka 🙄
                      • zula_spod_wawelu Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 11:09
                        No mam nadzieję... Zgadzam się z Lauren, że pierwsza żona jeszcze może nieświadomie popełnić taki błąd, ale kolejna???
          • sophia.87 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:45
            Skoro tak się nudzi to powinna zadbać o to by królik wreszcie się zamknął.
            On się każdym zdaniem pogrąża, a ona - podobno prawniczka - spokojnie na to patrzy ☺
            • lauren6 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:01
              Podobno prawniczka groziła w fałszywych smsach ciężarnej żonie kochasia kancelarią, w której pracuje. Przeceniasz jej możliwości intelektualne.
              • sophia.87 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 10:43
                No nie, ja po prostu uwazam, że jeśli a) skończyła te studia, b) raz juz porządnie oberwala , to w końcu będzie umiała pokolorowac drwala.
                Ale widocznie to jeszcze nie ten moment ☺
      • nena20 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 08:51
        Dzieciaka zrobił. Matkę zostawił jeszcze przed porodem. Byli ze sobą dłuższy czas. Antek to odpad.
      • figa_z_makiem99 Re: Neksia Królikowskiego straciła pracę przez es 27.09.22, 09:28
        Każda kobieta synków Grażynki jej nadskakuje, niczego nie żąda i nie może jej przyćmić, oprócz Opozdy i nie chce siedzieć cicho, tylko mówi co myśli, dlatego Opozda obrywa.. Obleśna rodzinka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka