Dodaj do ulubionych

Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry

27.09.22, 00:33
zostanie krolem, hmmm
co sie zatem moze stac z ksieciem Williamem?
Czy przepowiednie Nostradamusa rzeczywiscie sie spelniaja? nigdy sie tym nie interesowalam, nie mam pojecia co jeszcze przewidzial.
w artykule jest podana data smierci krolowej, ze niby to tez przewidzial, tylko dlaczego nigdy wczesniej o tym nie pisano? a moze pisano, a ja nie slyszalam?
dlaczego podaja dopiero jesli cos sie wydarzy, ze prorok czy jasnowidz to przepowiedzial, a nie wczesniej?
wierzycie w takie przepowiednie?
bo ja powiem szczerze ze raczej nie, bo mam wrazenie ze pewne wydarzenia zostaja dopasowane do przepowiedni, ktorych jest bardzo duzo, a o tych niespelnionych sie juz nie mowi

www.msn.com/en-ca/entertainment/news/nostradamus-predicted-that-prince-harry-will-become-king/ar-AA12fUy6?ocid=msedgntp&cvid=064c83f62f914cca96e9db6478812974
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 00:42
      Z Williamem, Georgem, Charlotte, Louisem.
      To by jakiś pogrom musiał być.
      • solarpowerprincess Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 07:08
        Wystarczyłoby, zeby sie rozbil samolot ktorym rodzinnie leca na wakacje.
        • heca7 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 08:58
          A to oni nie mają zakazu latania razem?
          • mebloscianka_dziadka_franka Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 12:20
            No to zamach bombowy.
            • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 12:24
              A ile ostatnio widziałaś zamachów bombowych, w wyniku których zmiotło 4 osoby z kolejki do tronu smile Nie mówię, że to niemożliwe (podobnie jak ta katastrofa lotnicza), ale powiedzmy- dość mało prawdopodobne.
              • ichi51e Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 12:33
                Wszystko jest możliwe. W Nepalu 10 osób z rodziny królewskiej zginęło na raz en.m.wikipedia.org/wiki/Nepalese_royal_massacre
                • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 12:39
                  Ale nawet tam brat się ostał smile
                  • arthwen Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 13:48
                    No to tu też Harry (brat) miałby się ostać wink
                    • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 13:53
                      Fakt smile
                      Średnio wprawdzie widzę możliwość takiego zamachu, żeby wszystkie dzieci Williama wybiło w pień, no ale może.
    • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 00:45
      Musialaby cala rodzina Williama zejsc. Bo po Silliamie pretedentem so tronu jest maly Dzordzyk, a potem Szarlotka a potem Luisek.Dopiero po tym jest Harry.

Poza tym jak brzmi konkretnie cytat Nostradamusa z Centaurii?

Pierdy
      • fabryka.lodow.napatyku Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 00:48
        a czy dzieci moga zostac krolami?
        • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 00:50
          Tak. Royal Regency Act 1937 i 1953.

Przeciez w UK krol nie ma wladzy...
          • fabryka.lodow.napatyku Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 00:53
            no to pierdy, bo musieliby wszyscy zginac w katastrofie samolotowej czy innej, a razem im chyba latac nie wolno
            • fabryka.lodow.napatyku Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 00:57
              a jeszcze taki comment wylapalam pod artykulem

Nostradamus predicted that a man would replace King Charles III, who was never expected to be King. What about Simon Dorante Day..?? If he really is Charles son...???
              • 35wcieniu Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 06:32
                big_grin No, wybitnie rozsądne rozważania. Gdyby każdy pierwszy potomek z nieprawego łoża miał zasiadać na tronie, historia wyglądałaby nieco inaczej big_grin
        • leosia-wspaniala Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:14
          Dziedziczą tron, a w ich imieniu do pełnoletności rządzi regent. "Rządzi" oczywiście w wypadku UK.
      • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 00:58
        Princess trochę się z ciebie zbijałyśmy ale teraz ci chcemy okazać solidarnosc. To obrzydliwe co tani ujawnił o tobie. Bardzo nam przykro. Trzymaj się dziewczyno i powodzenia na terapii.
        • simply_z Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 01:32
          A co ujawnił??
          • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 09:12
            Naprawdę czesc forumek jest tępa. W kazda bzdure wierzy i wlasnsgo chochola stworzy 🤦
        • szczypawka100 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 01:54
          :🤣:
        • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 09:11
          Przeciez to bzdury. Nie chodze na zadna terapie. W zyciu nie spotkalam taniarada.

Wez sis za swoja terapie
        • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 09:55
          Widziałam. Dobrze że to zgłosiłas było mało osób na forum o tej porze i nie zdążyli zobaczyć. Szacun dla princess za radzenie sobie z tak upokarzającą sytuacją. Nie wnikam skąd Tania rada ma o niej takie osobiste informacje ale chyba włamał się jej na komputer???
          • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 09:59
            Przeciez to sa bzdury. Lubisz wierzyc w glupoty
            • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 10:00
              No ale skoro lubisz wierzyc w fantasmagorie...jakies urojone glupoty
              • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 10:04
                Sfabrykował to?? No może. Wyglądało dość prawdziwie. Ale w takim razie dlaczego by miał coś tak obrzydliwego wymyślać o Tobie. I wrzucać to na forum. Mam nadzieję że to nie jest prawda.
                • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:08
                  Chyba spragnione jestescie sensacji. Czlek zyje dosc spokojnym i nieskomplikowanym zyciem w ktorym " wydarzeniami" sa ze nie moge zaparkowac przed domem bo w chodniku ci od wody wierca, albo ze trzeba zrobic doroczny przeglad samochodu... a o sensacyjnym swoim zyciu i niby terapiach i nieszczesciach.... dowiaduje sie z forum. Lol
                  To na forum sie dowiedzialam ze mam podobno 200 kg maki. Dowiedzialam sie tez ze mnie chlop rzucil. Dowiedzialam sie ze jestem jedynaczka albo ze jestem bezrobotna 🤣
                  • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:32
                    Przecież to kłamie po co się tlumaczysz .Zal im tylek sciska .Ja bym do takiego trolla nie pisał ,szkoda klawiatury.Zaraz poproszę o usuniecie .
                    • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:39
                      Nie piszę z takimi trollami i Tobie też polecam .A juz w ogóle nie rozmawiam o moich przyjaciołach.To jakiś chory psychofan .
                      • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:41
                        Tłumacz się teraz, a myśmy zrobiły screeny z tego ścieku, który na nią wylales. A dla twojej informacji - choroby psychiczne to nie jest temat do żartów.
                        • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 14:32
                          Ze ja jestem chora psychicznie niby?

🤣

Chyba diagnoza odbywa sie na tym forum.

Taniarada nic podobnego nie mogl powiedzieć i nic na tym temat nigdzie nie mogl znalezc. W zyciu nie bylam u psychiatry a pacz Pani nawet mam specjaliste w tej dziedzinie w rodzinie. Oj kobitki...z nudow nuz bzdety wymyslacie. 🙄
                          • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:00
                            Nieno, przesada z tym diagnozowaniem. Jak Ty, Princess, piszesz komuś, że nadaje z psychiatryka albo ma nerwicę, to przecież nie można powiedzieć, że diagnoza odbywa się na forum, prawda?
                            I to nie jest żaden wstyd, chodzić do psychiatry.
                            Ale niestety, to prawda, że taniarada wywlókł bardzo prywatne informacje. Nie mam pojęcia, jak do nich dotarł. Chyba jedynym sposobem jest włamać się na konto pocztowe. Nie będę ich cytować, to by było bardzo nie w porządku!
                            • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:29
                              Nie o mnie wywlokl. To chodziło o jakas hana z forum psychologia.

Alez mozesz cytowac. Moge sie posmiac. Nic o mnie taniarada nie wie wiec nic nie wywlokl bo to nie jest moj przyjaciel i nie znamy sie. Moj wlasny chlop by sie zdziwil jakie to baje mozna o mnie przeczytac na forum na moj temat. Wydaje mi sie ze przeceniacie glebie znajomosci miedzy ludzmi z tego forum poza nim.

A co so pisania ze ktos do psychiatryka- no wybacz ale lazenie za mna i ekscytowanie sie moja osoba uwazam za objaw ze cos nie tak z kims. To nie jest normalne zachowanie i jest objawem fiksacji. Zwlaszcza jakiss teksty ze taniarada ujawnil o mnie bog wie co tak jakby mnie znal albo jakby bylo cokolwiek do odkrywania . Odkrywa o mniw czlowiek ktoremu sie nie zwierzam 🤦 taaa. ..

Pare razy zdarzylo mi sie poznac osoby z roznhch grup i forow. Zazwyczaj bylo to bardzo duze zderzenie rzeczywistości z realem. I nawet nie o to chodzi ze ktos cos klamal itp ale to co ludzie pisza vs jak sie w realu prezentują i kim sa to dwie rozne sprawy.

Juz wklejalam ale jeszcze raz:

• grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:48
                                #muremzaprincessa. Dzięki nam i naszej czujności niewiele forumowiczek zobaczyło co Tani o tobie napisał. Klikalysmy w kosz pol nocy. Princess nie ufaj mu, to wilk w owczej skórze.
                                • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:55
                                  Taa ta dalej swoje. Troll
                              • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:38
                                Dla nas to jest spoko, Princess, ale rozumiesz, Ty uważasz za objaw fiksacji "łażenie za Tobą" czyli odnoszenie się do tego, co piszesz, kto inny za ten objaw uważa co innego. Jedno i drugie jest "diagnozowaniem na forum". Ale mniejsza o to. Uważamy, że nie zasłużyłaś na to, co Ci tani zrobił. I wbrew temu co mówisz - on w licznych mailach określa Cię jako swoją przyjaciółkę i twierdzi, że dobrze się znacie.
                                My byśmy na Twoim miejscu sprawdziły hasła do poczty i zabezpieczenia komputera osobistego. Życzliwa rada.
                          • iwoniaw Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:58
                            princesswhitewolf napisała:

> Ze ja jestem chora psychicznie niby?
                            >
                            > 🤣
                            >
                            > Chyba diagnoza odbywa sie na tym forum.
                            >
                            > Taniarada nic podobnego nie mogl powiedzieć i nic na tym temat nigdzie nie mogl
                            > znalezc.

Znaleźć może i nie mógł, natomiast nie chcesz wiedzieć, co on o Tobie wypisuje w prywatnych wiadomościach do przypadkowych osób. I tak, podejrzewam, że to wszystko, co mam w skrzynce mailowej na temat nicków rozmaitych, które rzekomo się z nim "przyjaźnią", wyssał z brudnego palucha, więc nie będę rozwijać, natomiast mam powody przypuszczać, że to nie "dziewczyny' wymyślają różne głupoty.
                            • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:12
                              Dziękujemy Ci Iwonia. Wiemy, że z racji zajmowanego stanowiska nie możesz nic więcej napisać, ale my tutaj będziemy czuwać i nie pozwalać na akty takiej niegodziwosci wobec porządnych forumek jak Asma, czy Princessa. Prawda i tak wyjdzie na jaw!
                              • iwoniaw Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:29
                                Ok, śmiej się, ale ja piszę zupelnie poważnie: na forum różne są przypadki, w niektóre bym nie uwierzyła nie widząc dowodów na własne oczy. Nie piszę o szczególach nie dlatego, że nie mogę (w koncu maile są adresowane do mnie i miałabym prawo je upublicznić z podaniem nicka autora), tylko dlatego, że uwazam je za stek bzdur i szkodliwe działanie kogoś, kto już nieraz mial bana za stalkowanie użytkowniczek. Noe jest tajemnicą, co princess - czy to z wlasnego odczucia czy zasugerowana przez kogoś - uważa o moderacji forum w ogóle i o mnie w szczególności, natomiast uznałam, że wobec jej "taniarada nie mógł napisać" powinnam sie odezwać choć oględnie.
                                • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:33
                                  To opublikuj co do Ciebie pisałem .Nieźle trolujesz .Żałosne i pozwalasz takiej atakować nas żenada .
                                  • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:35
                                    Iwonia prosimy Cię nie publikuj. To co on wypisywał słabszym psychicznie może zniszczyć życie. Princess jest uczciwą porządna forumka.
                            • taniarada Mam ziecia adwokata trzeba będzie go ruszyć 27.09.22, 17:31
                              iwoniaw napisała:

> princesswhitewolf napisała:
                              >
                              > > Ze ja jestem chora psychicznie niby?
                              > >
                              > > 🤣
                              > >
                              > > Chyba diagnoza odbywa sie na tym forum.
                              > >
                              > > Taniarada nic podobnego nie mogl powiedzieć i nic na tym temat nigdzie ni
                              > e mogl
                              > > znalezc.
                              >
                              > Znaleźć może i nie mógł, natomiast nie chcesz wiedzieć, co on o Tobie wypisuje
                              > w prywatnych wiadomościach do przypadkowych osób. I tak, podejrzewam, że to wsz
                              > ystko, co mam w skrzynce mailowej na temat nicków rozmaitych, które rzekomo się
                              > z nim "przyjaźnią", wyssał z brudnego palucha, więc nie będę rozwijać, natomia
                              > st mam powody przypuszczać, że to nie "dziewczyny' wymyślają różne głupoty.
                              Jesteś wyjątkowo podla .Nigdy z Tobą nie rozmawiałem o szczegółach ,jedynie z drugą adminką klamczucho
                              Pisałem byś jej dała spokój bo to jest psychoza .Ciagle ją usuwasz .Opublikuj to .Ty jestes modertorką tego forum żalosne .I pozwolisz takiej kłamać. . To już dawno.
                              • iwoniaw Re: Mam ziecia adwokata trzeba będzie go ruszyć 27.09.22, 17:38

> Jesteś wyjątkowo podla .Nigdy z Tobą nie rozmawiałem o szczegółach ,jedynie z
                                > drugą adminką klamczucho

Doprawdy? Moze kontroluj, jakie "szczególy" na jaki adres wysyłasz? No i co piszesz na forum, bo wlasnie niniejszym przyznaleś, że wysyłasz do "drugiej adminki" swoje durne wywody na temat osob trzecich, ciekawe za ile postów sobie przypomnisz, do kogo naprawde to poslaleś

> Pisałem byś jej dała spokój bo to jest psychoza .Ciagle ją usuwasz .Opublikuj
                                > to .Ty jestes modertorką tego forum żalosne .I pozwolisz takiej kłamać. . To ju
                                > ż dawno.

Nie, nie zamierzam publikować na forum zadnych tekstów z twoimi diagnozami uzytkowniczek i wymuslami na temat ich prywatnego życia. I nie, to nie princess klamie i nie ona ma psychozę, żałosny i chory czlowieku.
                                • taniarada Re: Mam ziecia adwokata trzeba będzie go ruszyć 27.09.22, 17:43
                                  Opublkuj i niech to rozstrzygnie Kasia .Nigdy z Tobą nie gadałem o szczegółach .Wstyd że trolujesz i kłamiesz razem z tą grazyny .Zamiast ją usunąć .Nigdy nie lubiałaś Princessy .Żałosne .Odczep się ode mnie i od niej.
                                  • iwoniaw Re: Mam ziecia adwokata trzeba będzie go ruszyć 27.09.22, 17:47
                                    Do Kasi też wysyłałeś maile o swoich urojeniach nt. użytkowniczek forum? 🤦‍♀️
                                  • grazyny Re: Mam ziecia adwokata trzeba będzie go ruszyć 27.09.22, 18:18
                                    Odwal się od Princessy, tani. Dość już ją skrzywdziłeś. Pewnie jej nigdy nie lubiłeś tak naprawdę, inaczej nie zgłaszałbyś jej wypowiedzi do usunięcia. Przestań ją negować. I nie pisz o niej do obcych ludzi. Co między wami było, to było, ona to skończyła, nie rozumiesz?? Chyba jesteś bezrobotny, cały dzień tu siedzisz i negujesz, w każdym wątku. Zamiast się usunąć. Nigdy z tobą nie gadałyśmy o szegółach, więc przestań do nas pisać na priv. Opublikuj że nie pisałeś i niech Kate (Middleton) rozstrzygnie. Nie musisz być w każdym wątku i w każdym negować. W domu też jesteś taki odważny? Żałosne. Przyjdź na zorganizowane przez nas spotkanie forumowiczów (wysłałyśmy ci zaproszenie na maila), to zobaczymy czy jesteś taki kozak w świecie, skoro siurek w necie. Czy jakoś tak. Żałosne. Wstyd że trolujesz i kłamiesz.
                                • grazyny Re: Mam ziecia adwokata trzeba będzie go ruszyć 27.09.22, 17:46
                                  Zgadzam się z modką, princess nie ma psychozy, po prostu zaufała niewłaściwemu człowiekowi, który ją nagle zaczął publicznie i ostro negować i poniżać. Przykre. Dwa miesiące miał bana i nawet miesiąca nie wytrwał w postanowieniu bycia lepszym człowiekiem. Smutne. Przykre. Żalosne.
                                • jednoraz0w0 Re: Mam ziecia adwokata trzeba będzie go ruszyć 27.09.22, 21:10
                                  a czy jemu nie można dać permanentnego bana tak po prostu?
                  • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:33
                    Nie no nie wygłupiaj się, co to za wielkie przestępstwo być jedynaczką. Czyli to nieprawda, co tani wrzucal?? To mi ulżyło trochę.
                    • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:34
                      Nie jestem jedynaczka 🤣
                      • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:36
                        Tyle wie co zje to jest jakiś psychol co za mną lata po forach .Olej go .
                        • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:39
                          Masz wielbicielke.
                          • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:56
                            To chore psycho .
                            • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 12:48
                              To nie jest śmieszne, taniarada. Wyciągnąłeś na publik batdzo ososbiste i bardzo przykre informacje o problemach tej dziewczyny a teraz udajesz głupiego. Nie będę świnia i nie zacytuję. A teraz się okazuje że nie tylko ją tak urządziłeś, wiem o kilku osobach spoza tego forum, z pewnego forum regionalnego i z forum psychologia. Brzydko sie bawisz. Trzeba nie mieć swojego życia żeby takie akcje odstawiać i udawać niewiniątko. Mogłeś tym ludziom zniszczyc życie. Co ci zrobili złego???
                              • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 14:23
                                Jak mogl cokolwiek wyciagnac jak on mnie nie zna osobiscie a ja sie nikomu nie zwierzam? Poza tym jakie to ja mam problemy bo chyba nie wiadomo mi. 🤣🙄

• taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:27
          grazyny napisała:

> Princess trochę się z ciebie zbijałyśmy ale teraz ci chcemy okazać solidarnosc.
          > To obrzydliwe co tani ujawnił o tobie. Bardzo nam przykro. Trzymaj się dziewcz
          > yno i powodzenia na terapii.
          >
          Masz tupet tak kłamać trollu .
          • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:35
            No wlasnie sie zastanawiam czy ja moze w trakcie snu chodze na terapie i ja przegapilam czy cos lol

Ale jak wnioskuje inspiruje ich wlasne zycie i doswiadczenia....
            • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:41

> No wlasnie sie zastanawiam czy ja moze w trakcie snu chodze na terapie i ja prz
              > egapilam czy cos lol
              >
              > Ale jak wnioskuje inspiruje ich wlasne zycie i doswiadczenia....
              Zmienił nicka i udaje chojraka .Daj sobie spokój Princessa .To nawet nie wie o czym my rozmawiamy .
              • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:43
                Ja zyje nudnym nieskomplikowanym zyciem, a tu na forum taaakie sensacje o mnie. Slawna jestem. 🤣
                • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:58

> Ja zyje nudnym nieskomplikowanym zyciem, a tu na forum taaakie sensacje o mnie.
                  > Slawna jestem. 🤣
                  Sława czasami musi boleć 😃
          • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:37
            To ty masz tupet żeby fabrykować informacje o niewinnych osobach. Powinieneś się wstydzić. I ciekawe skąd wziąłeś to info o niej. Obrzydliwe.
            • rosapulchra-0 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 13:57
              @grazynki i @annaboleyn, dziękuję wam za wczorajsze spacyfikowanie tego przygłu.. trolla asmy big_grin
              Bardzo mi się to podobało.
              • taniarada Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 14:28
                Żałosne bo powolujesz się na kogoś co nie zna zasad i godności .Nikt tu nie dał prawa do pacyfikacji kogoś i ośmiesznia .Asma nie jest trollem i murem za nią .Przykre .
                • arthwen Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:33
                  Ooo, słodkie.
                  Macie wzajemne kółko adoracji dla trolli? Czy tak się płaszczysz, bo nawet tam cię nie chcą i liczysz na to, że jak zasłużysz, to cię przyjmą...? To złudna nadzieja, zachowaj chociaż resztki godności, jeśli jakieś ci jeszcze zostały.
                  • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:39
                    Taaa godności bo ja utracilam jak pomylilam slowo cokoly z listwami a trolle upychalyni upchaja tam nadal make. Ostatnio juz ponoc 200 kg upchnely mi za tymi listwami. Hanba! Zaiste toz to utrata godności na miare prostytutki🤦

Ty tez nie trolluj. A co tam uwazasz o kimkolwiek nie ma zadnego ale to zadnego znaczenia dla mojego zycia
                    • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:45
                      Hanba i brak godnosci to uwazac ze beda braki w sklepach czasami a takze ze Putin przechodzi do drugiego etapu. Totalny brak godnosci! 🤣
                      Godnoscia jest pitolenie ze jest ok, nie bedzie recesji a raczej krzysu, bedzie dobrobyt, wojna zaniknie a rozowe slonie beda wokol latac... amen
                    • arthwen Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 28.09.22, 17:43
                      Princess weź ty w końcu ogarnij drzewko i interpunkcję.
                      Chociaż to jak ciągle bierzesz do siebie, to w sumie dość zastanawiające.
                • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:45
                  Tani przestań nam grozić i wysyłać te wszystkie chore wykwity twojej głowy na prywatny mail. Pisz tutaj. I pamiętaj, jedna z nas zna Bronka.
                  • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:56
                    Co za Bronka znowu? Wariatki 🤣
                    • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:01
                      Tania rada będzie wiedział. Macki tej afery sięgają daleko poza ematke. Mleko się już rozlało. Tu już nawet Nostradamus nie pomoże.
                    • taniarada [...] 27.09.22, 18:08
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:04
                  W manii piszesz?? Wczoraj Asmę zmieszałes z błotem, tak ze musiałyśmy jej bronić, a teraz murem za nią? A może prawo do ośmieszania i pacyfikacji przysługuje tylko tobie, tani?? Jak masz zjazd to potrafisz człowieka tak upodlić, ze anonimowe nicki na forum muszą przychodzić z pomocą, a w manii jesteś najlepszym przyjacielem?? Czy tak samo było wczoraj z princess??
                • grazyny Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 18:38
                  Żałosne, bo nie znasz zasad i godności. Nikt ci tu nie dał prawa do pacyfikacji i ośmieszania kogoś, tani. Princess nie jest trollem, jest tylko naiwna i zagubiona, asma to biedna lecz dzielna dziewczyna i stoimy za nimi murem. Przykre, co im zrobiłeś, tani.
    • majenkir Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 01:05
      w artykule jest podana data smierci krolowej, ze niby to tez przewidzial
      "Nostradamus" zawsze przepowiada po fakcie wink
      • milva24 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 08:25
        Tak big_grin
    • zlota-klamka Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 01:37
      Nostradamus opisywał swoje wizje w bardzo zagadkowy, trudny do rozszyfrowania sposób stąd ludzie dopasowują je sobie po fakcie na zasadzie "O to by tu pasowało!"
      • sweterwkrate Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 07:33
        No dokładnie. Wiele jego przepowiedni się sprawdziło, ale też są takie co początkowo źle zinterpretowali a potem dopasowli czegoś innego stąd wrażenie, że spełniają się po fakcie.
    • zwyczajnamatka Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 04:01
      Nie znam się na tym, ale całkiem niedawno czytałam, że Nostradamus przepowiedział, że cała rodzina Williama zginie w wypadku. Rzeczywiście musiałaby być jakaś katastrofa samolotowa lub samochodowa. Mam nadzieję, że to się jednak nie sprawdzi.
    • asia_i_p Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 06:21
      Oczywiście, że wierzę w przepowiednie Nostradamusa. Facet był genialny. Współcześni jasnowidze wybijają sobie zęby na konkretach. Przepowiednie Nostradamusa są tak napisane, że każdą dopasujesz do każdego roku. To jest sztuka.
      • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 09:13
        Ale jego wersety nie wiadomo jaki okres opisują i w zasadzie zawsze sie znajdzis jakis do ktorego mozna cos podpasowac
        • nenia1 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:42
          asia właśnie o tym pisze
        • asia_i_p Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:43
          No właśnie o to chodzi, to jest genialne. One są uniwersalne. Czytałam kiedyś tę na 2001 - no sprawdziła się jak nic. Potem przyłożyłam ją do 2002 - pasuje. Do 2003 - wciąż pasuje. To naprawdę trzeba niezłej bystrości, żeby tak to napisać.
        • m_incubo Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:52
          Tak, właśnie to Asia napisała.
    • anorektycznazdzira Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 07:31
      Nostradamus tak naprawdę nie przewidział niczego, ponieważ teksty które pisał są podane językiem symboliczno-odjechanym, który jeszcze na do datek zaszyfrował a następnie pomieszał (tak!). W praktyce każdy może z tego zrobić wszystko i właściwie każdy przypadek, kiedy coś "przepowiedział" to ten, że po jakimś fakcie ktoś tam jakoś tam sobie powyciągał, poprzetłumaczał i odszyfrował i mówi, że jemu pasuje.

Najsłynniejsza "przepowiednia" to koniec świata w lipcu 1997 roku, kiedy to "z nieba w ogniu i pożodze przyjdzie straszny władca" i co ona tam a nie zrobi, wszyscy zginą, co interpretowano jako uderzenie planetoidy, która miała skasować życie na Ziemi. O tym czy planetoida skasowała życie na Ziemi w 1997 wiemy już dość dużo, po tej spektakularnej kompromitacji tłumaczeń przepowiedni stały się one jakby mniej modne big_grin
      W każdym razie zalecam olać i nie tracić nawet czasu na czytanie.
    • demono2004 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 07:49
      Już dajcie spokój z tymi darmozjadami. Ciekawe nas oni obchodzą.
    • irma223 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 07:52
      Może nie ten Harry? Bo po drodze mamy nie tylko Williama, ale i dzieci Williama. One wyprzedzają Harry'ego w kolejce do tronu.
    • sueellen Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 08:01
      Ja też mogę być Nostradamusem. Przewiduje wielką wojnę, a potem cofniemy się do epoki średniowiecza. Drugie średniowiecze będzie straszniejsze bo będą wojownicy o wielkiej mocy, o nienaturalnej siłę. Królestwa upadną i nastanie czas ciemnoty. Głupcy będą rządzić światem, nastanie chaos i śmierć. A z tego chaosu wyłoni się przywódca światły i za nim pójdą miliony. Będzie prowadził ludzkość w stronę wielkości i dobrobytu. Rozkwitnie myśl i stanie się światłość. Nastanie kult wiedzy i rozkwitu. Europa znów będzie wielka, narodzą się myśliciele. Ale zanim to nastąpi, przyjdą fałszywi prorocy. Będzie ich wielu i przyniosą zgubę naiwnym. Itd itp...

• bei Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 08:57
        A nie możesz coś radosnego przepowiedzieć? Nie musi się sprawdzić, ale weselej czytać…
        • arthwen Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 13:54
          Przecież przepowiedziała: Światly przywódca poprowadzi ludzkość w stronę wielkości i dobrobytu big_grin
          • nenia1 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 28.09.22, 18:16
            Jarek? big_grin
            • arthwen Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 28.09.22, 18:34
              Nie sądzę wink
    • alpepe Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 08:46
      I powiedział, że rudowłosy młodszy brat żonaty z Mulatką zostanie królem bo? Wypchnie Williama i jego dzieci przez okno wieżowca?
      • rosapulchra-0 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 14:01
        Rasistka suspicious
        • alpepe Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 28.09.22, 18:37
          Jaka rasistka? Akurat pochodzenie Meghan jest na tyle charakterystyczne, że jeśli Nostradamus faktycznie coś przepowiedział, to ten mały szczegół powinien był się znaleźć w przepowiednie, nie sądzisz?
    • fibi00 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 09:04
      fabryka.lodow.napatyku napisała:

> zostanie krolem, hmmm
      > co sie zatem moze stac z ksieciem Williamem?
      > Czy przepowiednie Nostradamusa rzeczywiscie sie spelniaja? nigdy sie tym nie in
      > teresowalam, nie mam pojecia co jeszcze przewidzial.
      > w artykule jest podana data smierci krolowej, ze niby to tez przewidzial, tylko
      > dlaczego nigdy wczesniej o tym nie pisano?

Dokładnie o tym samym pomyślałam, że jakoś wcześniej o tym nie pisano, dopiero teraz.

a moze pisano, a ja nie slyszalam?
      > dlaczego podaja dopiero jesli cos sie wydarzy, ze prorok czy jasnowidz to przep
      > owiedzial, a nie wczesniej?
      > wierzycie w takie przepowiednie?

Kiedyś byłam w stanie uwierzyć, teraz już nie.

> bo ja powiem szczerze ze raczej nie, bo mam wrazenie ze pewne wydarzenia zostaj
      > a dopasowane do przepowiedni, ktorych jest bardzo duzo,

Myślę dokładnie tak samo. Dziwnym trafem o wielu "przepowiedniach" dowiadujemy się po fakcie.
    • ichi51e Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:46
      Tam nie ma tak - w tej „przepowiedni” jest ze jak Charles abdykuje królem zostanie osoba której nikt się nie spodziewał. Może to być Harry ale jeśli miałyby zginąć 4 osoby żeby zrobić mu miejsce to czemu nie 5 i Archie?
      • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:48
        Ja stawiam na tego nieślubnego syna Karola i Camilli smile Wyprocesuje sobie i uznanie ojcostwa i koronę smile
        • iwoniaw Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:11
          daniela34 napisała:

> Ja stawiam na tego nieślubnego syna Karola i Camilli smile Wyprocesuje sobie i u
          > znanie ojcostwa i koronę smile

Tia, proces by przebił długością Jarndyce v Jarndyce 😀
          • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:13
            Aaa, to na pewno. A gdyby go transmitowali w telewizji to by było!
            • iwoniaw Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:20
              Tyle piniondza za reklamy! 🤑
              • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:30
                Za chwilę wracamy na salę sądową, na której toczy się proces Dorante-Day vs.Windsor.
                Tymczasem zapraszamy na blok reklamowy. Stay tuned
                (jingle, jingle)
                Tylko Laboratorium Quiet Assurance zapewni tanie, szybkie i pewne badania DNA. Dzwoń 0 800 xxx yyy

Prezerwatywy Durex. Prędzej ci berło pęknie...

Kursy etykiety dla nagle awansowanych na drabinie społecznej członków arystokracji organizuje szkoła New Aristocracy. Check our website

(Jingle, jingle)

Wracamy na salę sądową.
                Proszę przedstawić exhibit A: materac z królewskiego łoża
                • iwoniaw Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 18:05
                  Czy to ten sam materac, który pozwany woził za sobą wszędzie wraz z deską klozetową i innymi osobistymi utensyliami? Obrona wykaże, że absolutnie nie nosi on sladów użytkowania w Wiadomym Celu, osobliwie we współudziale z Wiadomą Osobą!
                  • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 18:46
                    Takie tam obwozne 1001 drobiazgów.
        • jowita771 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:25
          Matka księżnej Kate obgryzłaby paznokcie do łokci.
        • majenkir Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 20:32
          Oni maja syna???
          • daniela34 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 20:57
            Nie mają, jakiś facet twierdzi, że jest ich biologicznym, nieslubnym dzieckiem.
    • mama-ola Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 11:59
      A Harry się nie zrzekł całej tej królewskości? Słabo się tym interesuję, ale coś tak mi się obiło o uszy, że się zrzekł przynależności do rodziny królewskiej, wyjechał do USA jako zwykły obywatel czy jakoś tak.
      • dr.amy.farrah.fowler Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 12:58
        E, nie bój żaby, gdyby się pojawiła szansa na fuchę Numer Jeden, przyleci pierwszym samolotem, który uda mu się wyczarterować.
      • 35wcieniu Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 21:10
        Nie "zrzekł się przynależności" tylko nie pełni funkcji reprezentacyjnych.
    • woman_in_love Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 13:03
      1) Obecny król ma nieślubnego syna,
      2) ale jak to często w historii bywa, bękart znajdzie popleczników, dzięki którym obali obecnego tyrana,
      3) a pozostała rodzinka - z małoletnimi - trafi do Tower,
      4) a tam kat zetnie im głowy jak żonom za Henryka 8.

Nowy władca rozprawi się z lewakami, feministkami i imigrantami, a nad Imperium słońce znów nie będzie zachodziło, dzięki czemu lud go pokocha i wybaczy mu zabicie tyrana i jego złej rodziny. A czerwone ludziki znów będą maszerować przy wtórze werbli, przez ziemie Afryki i Azji, niosąc ludom 3 świata pokój i dobrobyt.

Boże, aż się rozpłakałam i podnieciłam z wzruszenia na samą myśl...
    • chebellacosa92 Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 13:37
      Eeetam, Nostradamus. Jackowskiego posłuchajcie.
      • princesswhitewolf Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 13:44
        Pszzzestan bo zabierzesz mi korone forumowego
        czarno wieszcza. Pusc im Jackowskiego a wpadna a histerie.
    • petronella Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 16:31
      Europe zmiecie Władek atomem a Harry sie w juesej ostanie.
    • asia_i_p Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 17:31
      Znalazłam ten fragment o Nostradamusie, który mnie prześladował - z biografii Elżbiety Wielkiej Grzybowskiego "W latach pięćdziesiątych spośród wielu adeptów nauk tajemnych największą sławę zdobył przebojem nadworny astrolog króla Francji, Henryka II, Michał Nostradamus. Nie był to bynajmniej zwykły szarlatan. Miał ogromną wiedzę historyczną, znał najtajniejsze sprawy polityki europejskiej. [...] Wiedza, intuicja, koncentracja pozwalały mu na wyczucie pewnych prawidłowości dziejowych. Mętna poetycka forma, trudny język skrywały ogólnikowość pro­roctw, pozwalały na ich dowolną interpretację. Do tej pory nie brak komentatorów Nostradamusa, którzy całkiem na serio twier­ dzą, że przewidział on rewolucję angielską i francuską, Napoleona i Hitlera, nie dostrzegając, że astrolog francuski pasjonował się wielkimi przewrotami i ich mechaniką, pilnie zaznajamiał z życio­rysami wielkich ludzi i uchwycił pewne cechy charakterystyczne, powtarzalne, ich mentalność."

To musiał być fantastyczny facet.
    • novembre Re: Nostradamus przepowiedzial, ze ksiaze Harry 27.09.22, 20:27
      Harry to chyba akurat skutecznie pozbył się tego ryzyka zostania królem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka