Dodaj do ulubionych

Zobaczcie co ten PiS...

27.09.22, 12:25

...zrobił z Niemcami! Normalnie Niemcy w ruinie!!!

I nie, nie jest to propagandowy materiał TVP, to znany ze swojej pro niemieckości Der Onet.
Zapraszam do dyskusji, co doprowadziło do takiej tragicznej sytuacji u naszych zachodnich sąsiadów? Jak do tego mogło dojść?

wiadomosci.onet.pl/swiat/miliony-ludzi-walcza-o-byt-niemcy-nie-radza-sobie-ze-wzrostem-cen-energii/dhcxc7w?utm_source=tw_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb
Obserwuj wątek
    • norra.a Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 12:48
      No właśnie... Kto wie?
    • dzikka Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 13:22
      Słowo klucz: "przywykli do dobrobytu" oraz "pokryć koszty luksusowych zakupów". A co ma do tego pis? Totalny odpał....
    • dramatika Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 13:42
      Biedne niemiaszki, aż mi ich szkoda. Znowu wyrolowani przez ruskich.
      To jedyna radość jaką daje zagarnianie Europy przez USA.
      • dyzurny_troll_forum Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 13:47
        dramatika napisał(a):

> Biedne niemiaszki, aż mi ich szkoda. Znowu wyrolowani przez ruskich.
        > To jedyna radość jaką daje zagarnianie Europy przez USA.

Ale jak to!? Przecież tak radośnie rechotali, gdy byli ostrzegani!?

kwejk.pl/obrazek/3926397/they-called-me-a-madman.html
        • dramatika Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 13:59
          Ale wiesz, co Pomarańczowy miał na myśli mówiąc o "zmianie kursu"? Podporządkowanie się jankesom. Nie chcieli po dobroci, no to mają. Mam wrażenie, że specjalnie dali pacjenta geriatrii na stołek, żeby niemiaszków jeszcze bardziej upokorzyć big_grin
    • iwles Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 14:14

no cóż, "najważniejsze", że Włochy maja okazję stać się potęgą, dokładnie z 100. rocznicę. Historia zatoczyła koło.
      • dramatika Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 14:20
        iwles napisała:

> no cóż, "najważniejsze", że Włochy maja okazję stać się potęgą, dokładnie z 100
        > . rocznicę. Historia zatoczyła koło.

No nie wiem. W wolnych mediach mówili, że Giorgia krzyczy jak Hitler. No to albo duce, albo fuhrer big_grin
        • iwles Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 14:31

Macie dużo wspólnego - jako prawdziwe obrończynie wartości chrześcijańskich powiłyście nieślubne dzieci big_grinbig_grinbig_grin
          • dramatika Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 14:50
            iwles napisała:

> Macie dużo wspólnego - jako prawdziwe obrończynie wartości chrześcijańskich pow
            > iłyście nieślubne dzieci

Co poradzić, cały zachód odskoczył na lewo aż do najbardziej odległego kwazara, to my też zrobiłyśmy kroczek tongue_out
    • memphis90 Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 14:32
      Zupełnie mi ich nie żal. Podobno niemieccy konduktorzy wyrzucają PiS Polaków z przedziałów pierwszej klasy w pociągach (i biją w samolotach), wiec to kara od Najświętszej Panienki.
      • la_mujer75 Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 14:57
        smile
      • anorektycznazdzira Re: Zobaczcie co ten PiS... 27.09.22, 14:58
        smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka