Dodaj do ulubionych

Któraś z was mieszka w Konstancinie?

27.09.22, 18:34
I należy do elity konstacińskiej? Podobno dzieją się tam straszne rzeczy. Pani ze zdjęcia wydała właśnie książkę o żonach zamieszkujących te tereny. Była jedną z nich. Chyba jutro polecę do Empiku bo w sumie jestem ciekawa co się na tej dzielni dzieje.
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 18:40
      "Wy­obraź sobie tort ide­al­ny. Jest na nim dużo śmie­tan­ki, lukru, puchu, a pod piór­kiem, bo piór­ka, rzecz jasna, rów­nież są, znaj­dziesz ła­bę­dzia z ser­dusz­kiem na dzio­bie."

Puch i piórka na torcie i Pavlova niosąca zgubę.
    • zaspasniegowa Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 18:57
      Było o tej pani glosno jakiś czas temu przy okazji sprawy przemocy domowej. Pewnie po rozwodzie potrzebuje pieniędzy wiec wydaje książkę.
    • bigimax4 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 19:28
      jak byla to jej nie przeszkadzalo
      przestala byc to nagle sie obudzila
      starsza pani jelenia szuka na lato
      • georgia.guidestones Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 23:04
        bigimax4 napisał:

> jak byla to jej nie przeszkadzalo
        > przestala byc to nagle sie obudzila
        > starsza pani jelenia szuka na lato
        Teraz to juz na zime.
    • shellyanna Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 19:37
      Pani 10 lutego jeszcze oznaczała małżonka serduszkiem pod fotka garderoby z chanelkami we wszystkich kolorach tęczy, a pół roku później napisała książkę, jaka była nieszczesliwa?

Kolejne posty na jej insta są tak niespójne, ze mam wrażenie faktycznej patologii.

Książki nie kupie. Zmęczyły mnie żony polskich milionerów. Pełne równie głębokich przemyśleń co cytaty z książki pani Ślotaly.
      • sol_13 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 21:51
        Piszesz o tej " Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze "?
        Jeśli ta, to zgadzam się w 100% - nuda taka, że nawet do połowy nie dobrnęłam.
        • shellyanna Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 22:06
          Tak, o tej. 🥱🥱🥱
      • szach90 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 08:18
        Hej. O jakich elitach piszecie w tym konstancinie ? Przecież Konsancin to nie tylko wille. Gmina najbogatsza a na oswietlenie ograniczają na ulicach. Dajcie spokój z elitą Konstancina. Konstatncin to nie tylko elita mieszka zapominacie również o normalnych rodzinach.
    • bei Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 19:49
      Eeeee tam, to co najważniejsze w książce- to przeczytasz na pudelku czy innym podobnym
      • ladymercury Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 19:55
        A ja se zamówię, jak będzie w bibliotece. Trzeba się rozweselać w ponure, jesienne dni...
        Chętnie bym też poczytała wspomnienia kota prezesa🐱. To byłby hicior! 😻😻
        • ladymercury Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 19:59
          Tylko nie piszcie, że nie kupią do bibliotek. Jak kupili trylogię Blani do 40 filii (przed chwilą sprawdziłam, bo to równie wybitna literatura) i te wszystkie Dubaje, to i Żony Konstancina kupią 😄
          • sol_13 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 16:38
            Widocznie ludzie to czytają, to trochę jak z disco polo, nikt nie słucha ale każdy znawink
    • heca7 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 20:01
      O kogo chodzi bo mi się zdjęcia nie otwierają?
    • latarnia_umarlych Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 20:06
      "I co? Nadal chcesz być mną?"

Pffff. Kolejna dziuńka, która straciła kontakt z bazą. Nie wiem, kto normalny i poukładany miałby "chcieć być nią".
      • triss_merigold6 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 20:27
        "I co? Nadal chcesz być mną?"
        ee... NIE
      • suki-z-godzin Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 20:31
        Cicho. To moze byc byla forumka. A tu wyszperowują gdzies z internetu zdjecia i pisza niepochlebne komentarze.
        • latarnia_umarlych Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 20:43
          Fakt, o tym nie pomyślałam.
          • kloi0505 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 21:42
            O psychofanka. Dobrze że w końcu zmieniłaś sygnaturkę, bo ta z pukaniem w szybę była daremna. A nazywanie mnie ruskim trollem..... nudne zieeeew. Idź się lepiej podliż do kogoś z grupy wzajemnej adoracji, może w końcu zwrócą na ciebie uwagę.
            • latarnia_umarlych Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 08:04
              Onuco, sama prosiłaś mnie o "rzekome cytaty" gdzie szczekasz dla Putina, bo to ponoć nieprawda. 😂
              Proszę, oto one. Swoją drogą, jeszcze nie widziałam,żeby komuś wycieli połowę jego postów, a tak jest w każdym wojennym temacie 🤣
              Co najśmieszniejsze, w życiu bym cię nawet nie zauważyła, gdybyś nie zaczęło biegać za mną i próbować skakać do nogawek.
          • kloi0505 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 21:43
            Nie pomyślałaś, bo ty masz problem z myśleniem, nudny trollu.
    • palacinka2020 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 20:55
      Mam kolezanke z pracy, ktora mieszka w Konstancinie. Ma w odwloku takie panienki i ich aferki, jak mowi wychowala sie w konstancinskiej willi z olbrzymim ogrodem i wrazenia na niej nie robia. A sama mieszka w bloku.
      • panna_lila Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 08:29
        w Konstancinie są bloki?
        • aga_sama Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 09:39
          Tak
    • angazetka Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 22:13
      Moja świadkowa pochodzi z Konstancina, rodzina ma tam dom z ogrodem, ale to zdecydowanie zupełnie inny rodzaj domu w Konstancinie wink
      • szach90 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 08:20
        bo w KOnstancinie są różne domy. Kto pozwolił na budowanie takich domów aaa ?
    • taki-sobie-nick Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 27.09.22, 23:44
      A co to za lala?
      • bywalec.hoteli Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 08:28
        powiększane usta, grube na centrymetr brwi, rzęsy stonogi - fuuuuuuuuuuuuuj, trzeba uciekać, paskudztwo
        • suki-z-godzin Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 20:25
          O, bywalec właśnie potwierdził, że ucieka przed kobietami big_grin
          • georgia.guidestones Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 23:05
            suki-z-godzin napisała:

> O, bywalec właśnie potwierdził, że ucieka przed kobietami big_grin
            >
            😂
    • m_incubo Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 08:35
      Ona ma coś wspólnego z tą drugą Ślotałą?
      Książki nie przeczytam, nie ma w całym uniwersum takiej motywacji, która skłoniłaby mnie do zapłacenia własnymi pieniędzmi za filmy Vegi i literackie twory typu "Żony Konstancina", "Gry w ludzi" czy inne 365 arabskich żon, córek i teściowych.
      • te_de_ka Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 08:57
        Też to tak odbieram, popełniam rózne idiotyzmy ale żeby kupować czyjeś wymiociny opakowane w marketingowy papierek? No nie, jeszcze nie zgłupiałam do końca, brudów nie kupuję.
        W Konstancinie w Villa Le Fleur jest wystawa prac Tamary Łempickiej, można rozważyć zakup biletu, bo tani nie jest. Tydzień albo dwa tygodnie temu była cykliczna impreza Otwarte Ogrody, w przyszłym roku pewnie też będzie, wolę takie wrażenia wizualne niż śledzenie w sieci pani, która ma na koncie prezentację foty ze swoim posiniaczonym licem. W niczym tej pani nie pomogę i znać jej nie chcę. Dzięki ematko, wiem już, co omijać szerokim łukiem.
        • volta2 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 20:23
          30 złotych to nie jest tani bilet?
          • georgia.guidestones Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 23:06
            Niektórzy za te same pieniadze widocznie wola kino niz wystawe. albo sie przyzwyczaili do darmowych np czwartkow w muzeach.
    • barattolina Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 10:56
      Niedawno zamknęli Park Cafe Konstancin i też jest afera.
      • kot_filemon88 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 20:38
        No właśnie czytałam, jakaś polska Austriaczka tam urzęduje.
      • szach90 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 08:33
        Jesteś nie na bieżąco. Juz działa z powrotem. Tam są cały czas afery ,ale w internecie xD
    • kropkaa Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 28.09.22, 23:15
      Kto to jest ten Konstancin i dlaczego ma wiele żon?
      • szach90 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 08:26
        Powiem tak.Szkoda, ze Konstancin ludziom to tylko kojarzy się ,ze tam musi być ktoś bogaty. A tam są również normalne domy, rodziny. I co z tego ,ze są pałace jak nikogo nie ma. smile.
        • kk345 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 08:54
          Fascynuje mnie odkopanie plotkarskiego wątku, by napisać takie komunały. Po całym internecie biegasz z tą misja, czy tylko na ematce się objawiłeś?
          A ostatnie zdanie to perła, przetłumaczysz? 😂
          • jakis.login Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 09:02
            kk345 napisała:

> Po całym internecie biegasz z tą misja, czy tylko na ematce się objawiłeś?

Przecież to taniarada.
            • kk345 Re: Któraś z was mieszka w Konstancinie? 14.10.22, 09:09
              Niemożliwe, nie pokonałby imperatywu spacja_kropka😂

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka