Dodaj do ulubionych

Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem?

28.09.22, 00:47
Do gęstych, długich, mocno falowanych włosów. Ponoć dyfuzor pomaga wydobywać skręt. Nie chciałabym wydać więcej niż 300, a najlepiej jak najmniej, ale boję się, że te tanie się nie sprawdzą i będzie siano zamiast loków, albo suszarka padnie po kilku miesiącach. Braun satin hair ma niezłe opinie, ale jeszcze postanowiłam dopytać specjalistki, czyli Was 🙂
Obserwuj wątek
    • majenkir Re: Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem? 28.09.22, 04:44
      Mam jakaś zwykła tanià z Amazona, córka używa z dyfuzorem, żadne siano się jej nie robi.
      • nie_ma_niebieskich Re: Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem? 28.09.22, 07:16
        A tak normalnie ma włosy ze skłonnością do puszenia? Ja całe życie używam najprostszych suszarek i jest ok, zawsze uważałam wszelkie dodatkowe rozwiązania za wymysły - ale moje dziecko ma włosy piękne acz trudne. Byle co nie tak, kosmetyk czy sposób pielęgnacji, i się puszą, czyli siano się robi. Dlatego optyka mi się zmieniła.
    • nie_ma_niebieskich Re: Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem? 28.09.22, 11:54
      Bosze, jak emama nie chce podzielić się doświadczeniami na temat pielęgnacji włosów, to znaczy, że jest źle. Bardzo źle. Kryzys na całego... uncertain
      Serio, żadna z Was nie ma trudnych włosów, z których sprawnie "wydobywa skręt" dzięki dobrej suszarce?
      • majenkir Re: Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem? 28.09.22, 15:54
        Mashcarona brakuje wink.
    • swinka-morska Re: Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem? 28.09.22, 12:00
      Jedyne kryterium - suszarka musi mieć jonizację.
      Reszta jest plus-minus taka sama we wszystkich, zwłaszcza w podanym zakresie cenowym.
      To czy suszarka z dyfuzorem wydobędzie skręt bardziej zależy od Twoich włosów i kosmetyków niż od rodzaju dyfuzora-suszarki.
    • aqua48 Re: Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem? 28.09.22, 16:22
      Przy wydobywaniu skrętu suszarka jest akurat najmniej istotna - można jej w ogóle nie używać, albo dokupić dyfuzor uniwersalny do nakładania na (prawie) każdą suszarkę. No i technika suszenia z dyfuzorem jest inna niż bez dyfuzora. Jednak najważniejszy jest sposób mycia i odciskanie z wody włosów, a przede wszystkim stosowane odżywki i kosmetyki.
      Ja mam najprostszą suszarkę z Rossmana.
    • mikams75 Re: Jaka suszarka do włosów z dyfuzorem? 28.09.22, 20:33
      Mam jakieś byle co mpm od lat i spisuje się dobrze, weź więc co ci tam się podoba. I tak kosmetyki i technika suszenia jest ważniejsza od samej suszarki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka