Dodaj do ulubionych

Brama - zaraz mnie cos trafi!

28.09.22, 02:40

Potrzebuję nowej bramy z furtką - szukam od trzech godzin i nic.
Wszędzie tylko nowoczesne, przesuwne, na pilota, panelowe, kute w wymyślne zawijaski, w poprzeczne deseczki, rzeźbione, wycinankowe, albo w rzadkie szczebelki, przez które wszystko wlezie i wylezie.
A ja chce zwykłej, prostej bramy, szczelnej na dole z litej blachy, żeby żaden pies, czy inna kura nie przelazły, a wyżej też nie rzadkie szczebelki, z tego samego powodu i na dodatek ręcznie otwieranej, bez żadnych mechanizmów i wysokiej na dwa metry, a nie takiego pipka, który można przeskoczyć.
No i nie ma, ani gdzie kupić gotową, ani gdzie zamówić.

Może ktoś wie, gdzie można taką zwykłą bramę zamówić, może ktoś jeszcze takie robi?. Zlitujcie się.
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: Brama - zaraz mnie cos trafi! 28.09.22, 02:47
      takie cos?

ogrodzeniaremus.pl/ogrodzenia-budowlane-remus-clever/
      • mamtrzykotyidwato5 Re: Brama - zaraz mnie cos trafi! 28.09.22, 02:53
        Aleś dowcipna od samego rana!
        • mysiulek08 Re: Brama - zaraz mnie cos trafi! 28.09.22, 05:14
          raczej z wieczora😋

a co bramy/ogrodzenia, to robisz rysunek, szukasz firm od bram w najblizszej okolicy (koszt transportu), lacznie z allegro, panorama firm czy oxl, dzwonisz i pytasz czy robia lub czy zrobia to co chcesz, ewentualnie na maila wysylasz pytanie z rysunkiem

i szukalabym 'bram kutych' bo to co chcesz to raczej indywidualna robota a nie panele od sztancy
    • turzyca Re: Brama - zaraz mnie cos trafi! 28.09.22, 03:58
      O takie coś Ci chodzi, prawda? Tylko bez napędu.
      https://i4.skapiec.pl/1/KhFk9kraW1hZ2VzL2RjZGE4MjE5YWQ4ZGM5ODRhMWRmZTNiYmU4OTRiYzAyLmpwZ5GTCaY1MWZiYzUG3gABoTAF/vente-unique-zestaw-brama-skrzydlowa-firma-300-160-180-cm-naped-rive.webp
      • mamtrzykotyidwato5 Re: Brama - zaraz mnie cos trafi! 28.09.22, 10:47
        Mniej więcej tak, tylko żeby te szczebelki były gęsto, bez tych dziur.
        Gdzie to znalazłaś?
    • profes79 Re: Brama - zaraz mnie cos trafi! 28.09.22, 07:18
      Masz pierwsze z brzegu:
      eurofance.pl/bramy-wjazdowe-skrzydlowe

wszystko zapewne do dogadania (automatyka jest opcjonalna); na marginesie - na wielu bramach osłonę na dół bramy można sobie nawet samemu zamontować. Tobie pewnie chodzi o bramę w rodzaju z tych, jakie czasami się widuje na przedmieściach albo wsiach - gdzie dół jest z litej blachy a góra z prętów/szczebelków (jak zwał tak zwał) - ale nie wiem czy coś takiego w ogóle jeszcze się robi.
      • mmoni Re: Brama - zaraz mnie cos trafi! 28.09.22, 10:46
        Ja niemerytorycznie, może ta firma robi świetne bramy, ale jej nazwa tak tchnie latami 90tymi ubiegłego stulecia, że już bardziej nie można, łącznie z literówką w słowie "fence". Chyba żeby nazwali się Eurofancepol.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka