Dodaj do ulubionych

Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok?

28.09.22, 16:36
Cieliste rajtki noszę tylko cienkie, max 20den, a zazwyczaj mniej, 8-10. Czasami jednak by się przydały cieplejsze 😉. Czy istnieją dobrze wyglądające i nieco grubsze? Chętnie konkrety poproszę
Obserwuj wątek
    • ophelia78 Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 16:50
      Przycupne....

Cieliste wyglądają dobrze do 20 den wg mnie. Grubsze wyglądają masakrycznie - jak proteza lub noga manekina.

Ale może ja po prostu jeszcze nie znalazlam ładnych cielistych grubych rajstop?
      • mamamisi2005 Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 18:56
        No też na to liczę, że ktoś dokonał odkrycia grubszych i dobrze wyglądających wink
    • auksencja15 Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 16:55
      Max 8, pozostałe wyglądają paskudnie
    • pyza-wedrowniczka Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 16:59
      Niestety mam wrażenie, że tylko do 20 den. Parę razy trafiłam na dobrze wyglądające 40, ale to był wyjątek. Przy takich temperaturach, jak teraz noszę czarne.
    • chicarica Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 17:04
      Nie istnieją, wszystkie są babciowe. Jak już koniecznie trzeba to ewentualnie 15/20 den max. Przy czym wolę odgryźć sobie głowę niż założyć cieliste rajtki. W wypadku najgorszej konieczności używam rajtek w sprayu.
      • nuta15 Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 17:33
        Moim zdaniem cieliste rajstopy najlepiej wyglądają, gdy są niewidzialne, cieniutkie 6-8 den, max 15.
    • latarnia_umarlych Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 18:54
      Akceptuję tyko 8.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 19:41
      15 stki jeszcze oki.
      Grubsze to już we wzorki albo jak dla dzieci przedszkolnych dziergane, ale do tych znowu należy miec szczuple nogi bo inaczej nogi jak serdelki.
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 19:43
        O kiedyś mialam beżowe 80-siatki takie jakby pozaciagane, wygladaly oki ale ich nienawidziłam szczerze, po domu w nich biedałam.
      • ga-ti Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 19:46
        Takie roajstopowe jak dla dzieci nie są dobre, mam i zakładam bardzo rzadko, do długiej spódnicy (albo pod spodnie wink ), a jak nóżka trochę grubsza to się te paski rozchodzą, no nie jest dobrze.
        Może wzorek, jakiś warkocz, czy coś faktycznie byłby lepszy?
    • ginger.ale Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 20:10
      8 DEN, maks maksów 15 DEN, powyżej babciowe.
    • abecadlowa1 Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 20:13
      Grubsze dają efekt bibliotekarki
      • wbka1 Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 29.09.22, 08:07
        ...a co to za efekt? Pierwsze słyszę.
    • kaki11 Re: Cieliste rajstopy - do jakiej grubości są ok? 28.09.22, 21:12
      Też jestem ciekawa, najczęściej noszę 10 lub 15, niektóre 20 wyglądają jeszcze ok, natomiast grubszych, cielistych i ładnych jednocześnie nigdy nie spotkałam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka