Dodaj do ulubionych

Jaki kolor do rego pasuje?

28.09.22, 21:53
Doradźcie - jaki kolor (nie biały i czarny) pasuje do takiego zdjęcie poglądowe . Włosy rudoblond.
Obserwuj wątek
    • migafka357 Re: Jaki kolor do rego pasuje? 28.09.22, 22:16
      Złoty, srebrny, koralowy, fuksja, teal, granat, beż, szafir.
    • ga-ti Re: Jaki kolor do rego pasuje? 28.09.22, 22:46
      Dobra, muszę, jakby tak zdjąć kokardę i zastąpić ją cienkim paseczkiem, nawet białym, niech będzie, to ten biały kolor nie byłby tak inwazyjny smile
      Bałabym się z mocnymi kolorami, bo ta sukienka jest taka delikatna, więc srebrny, może i z kolorowymi kamyczkami, kryształkami, 'szkiełkami', (na zdjęciu są srebrne sandałki i są ok.), standardowo cielisty, ale i jasna skórka, jak torebka na zdjęciu tylko lekki fason - to buty, może być niebieski, granat, szary, srebrny, beżowy, jasna skóra, może jakiś inny kolor pastelowy. Zależy gdzie chcesz iść i co lubisz.
      • ewa_2009 Re: Jaki kolor do rego pasuje? 28.09.22, 23:00
        To jest zdjęcie ilustrujące kolor smile
        • ga-ti Re: Jaki kolor do rego pasuje? 28.09.22, 23:08
          smile ok.
          Ten niebieski w kropeczki, to pastele a jak wyraźne to w lekkiej formie, bo zbyt mocne w kolorze i fasonie, materiale będą przytłaczać. Tak mi się wydaje, ale ja zachowawcza jestem wink
          • ewa_2009 Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 00:29
            No właśnie - czarny i granat za ciemne, biały za jasny (i źle w nim wyglądam), a mocne kolory chyba "przytłoczą" moją bluzkę
    • zielone.pole Re: Jaki kolor do rego pasuje? 28.09.22, 23:15
      A jaki to jest kolor?
    • raphidophora_tetrasperma Re: Jaki kolor do rego pasuje? 28.09.22, 23:26
      Rozowy albo seledynowy. O takie
      • zielone.pole Re: Jaki kolor do rego pasuje? 28.09.22, 23:31
        A co to za pudełeczko?
        • raphidophora_tetrasperma Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 01:40
          Dla kota. Kota Schrodingera.
    • taje Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 00:40
      Ale do czego ten kolor ma niby pasować - do karnacji, włosów czy może ubioru na zdjęciu?
    • jednoraz0w0 Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 00:51
      oliwkowozielony
    • kotejka Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 05:18
      Do bieli prześcieradła pasuje jedynie
      To wyjściowa kiecka czy nocna koszula?
    • pepsi.only Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 06:36
      Szary, grafit, może granat i turkus.
      Jeśli wielka gala to srebrny, grafit z błyskiem.
      Ja generalnie pociemniłabym, bo ten kolor to jest taka landrynka ( nie jestem fanką kolorów pastelowych).
    • atenette Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 06:43
      Amarantowy
      • nuta15 Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 08:53
        Masz bluzkę w takim kolorze ? Pastelowy niebieski świetnie wygląda w połączeniu z ciepłymi beżami i brązami , pudrowym różem, słomkowym żółtym. Możesz go też zestawiać z ciemniejszy odcieniami niebieskiego. Nie przekreślaj bieli , ciepłe odcienie kremowy, śmietankowy, kość słoniowa pięknie łączą się z błękitem.
    • ritual2019 Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 09:01
      Kolor czego? Butow, torebki?
    • shellyanna Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 09:24
      Brąz.
    • mmoni Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 11:45
      imagecolorpicker.com/color-code/aebad9
    • ajr27 Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 11:52
      To bardzo trudny do oceny przez monitor kolor. Jeśli w realu wpada w błękit, to pasuje granat i antracyt. Jeśli natomiast wpada w lawendę, to pasuje śliwka i kremowy. Nie podejmuję się oceny tego odcienia.
    • snakelilith Re: Jaki kolor do rego pasuje? 29.09.22, 12:34
      Rudoblond to ja jestem. Na początku bym się zastanawiała, czy ten niemowlęcy błękit w ogóle do mnie pasuje, bo może być, że jest za mdły i za chłodny, zwłaszcza gdy jest rozbielony czystą bielą.
      W akwamarynę ten kolor niestety nie wpada, nie ma w sobie żółci/zieleni, ale może choć trochę w lawendę/barwinkowy? Wtedy ok i kombinowałabym to z koralowym (od stonowanej ciemnej brzoskwini po intensywny hot pink). Można spróbować też z żółtym, ale koral bym preferowała. Granat by też pasował, ale mam wrażenie, że ochłodziłby całość i nie pasowałoby do typu.
      Ale generalnie ta sukienka nie byłaby kolorystycznie moim pierwszym wyborem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka