Dodaj do ulubionych

Zaklepanie faceta dzieckiem

29.09.22, 07:54
Wyobrazcie sobie taka sytuacje.
Wasz szwagier/brat/ wujek daje porady Waszej 30 letniej corce.
Corka jest w szczesliwym zwiazku, mieszka z narzeczonym. W kazdym razie "doradca" radzi jej jak najszybciej zajsc w ciaze w celu ostatecznego "zaklepania" partnera. No, zeby miec pewnosc.
W dodatku, jak wiadomo, panna 30 letnia nie jest pierwszej mlodosci, wiec czasu ucieka.
Para nie mysli w tym momencie o dzieciach, w przyszlosci tak.
Jak byscie zareagowaly na taka sytuacje?
P.S. to nie w mojej rodzinie wink
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 07:59
      Nijak. 30-latka jest mocno dorosłą kobietą i chyba umie zareagować na niechciane porady. Jeśli nie umie, to ma większy problem niż wujek-Dobra Rada.
    • iwles Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:04

Dziewczyna potrzebuje namusi do obrony?
      • ajaksiowa Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:06
        Oj oberwało by się ode mnie(jako Matki)kutafonowi😡😡😡
        • azalee Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 15:29
          Ale w znaczeniu ze Twoja 30 letnia (!) corka nie umialaby adekwatnie zareagowac?
    • atenette Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:05
      A co miałybyśmy zrobić? To 30 letnia kobieta - chyba sama potrafi odpowiedzieć na taki tekst? A w ogóle jakiś dylemat z d.. - ktoś ma czas analizować jakiś głupi test wujka , dyskutować potem o nim i zastanawiać się nad planem działania ? Jakaś abstrakcja dla mnie.
    • 35wcieniu Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:10
      Nijak bym nie zareagowała. Co mnie obchodzi jakie kto ma pomysły.
    • bei Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:12
      Ciekawe, czy wujek dobra rada był zaklepany, czy tylko tak tłumaczy wpadkę?
      Wcale bym nie reagowała, dorosła córka ma swoje spojrzenie na takie rady.
      • heca7 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 15:13
        bei napisała:

> Ciekawe, czy wujek dobra rada był zaklepany, czy tylko tak tłumaczy wpadkę?
        > Wcale bym nie reagowała, dorosła córka ma swoje spojrzenie na takie rady.

Wiesz pewnie myśli, że lepiej rozpowiadać iż został zaklepany bo tak się podobał (był pożądaną partią) niż , że zapomniał założyć gumy i zaliczył wpadkę tongue_out
    • geoardzica_z_mlodymi Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:30
      Iluż ja miałam wujków "dobra rada"... Byli z innego pokolenia, miałam teksty pacyfikujące. Żaden z nich już nie żyje... Przeżywanie takich tekstów to przejaw nadwrażliwości.
    • alpepe Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:31
      Wyśmiałabym pokazując siódemki.
      • milva24 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:34
        Ja chyba podobnie big_grin ewentualnie jakby mi się chciało podyskutować mogłabym przytoczyć przykłady tych wszystkich "zaklepanych", którzy radośnie porzucili aktualną rodzinę dla nowej, niektórzy przy tym nie płacąc alimentów.
      • alpepe Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:37
        Ostatnio ciotka chłopaka mojej córki wyśmiała kolektywnie z mężem marzenie mojej córki o zamieszkaniu na stałe we Włoszech. Córka chciała być mimo wszystko uprzejma, ale bardzo ją to ubodło, bo czuła się jak kompletna idiotka, co jest odczuciem niekomfortowym. Tego typu sytuacje zawsze się będą zdarzać, więc jej poradziłam coś, co w sumie ona sama wie, ale nie umiała zastosować, by wyjść z tej sytuacji. Tu wystarczyłoby sobie przypomnieć, że trzeba iść do ubikacji, albo dostać nagle migreny, ale przypomnieć sobie, że zostawiła włączone żelazko. Na przyszłość córka będzie wiedziała i sądzę, że jak dobije 30, to żadne teksty wujków i cioć dobrarada jej nie wzruszą.
        Na marginesie to sądzę, że z tym pomysłem będzie problem, bo o ile ona może pracować wszędzie, jeśli skończy medycynę, o tyle jej chłopak już nie, więc tu była pierwsza ostrzejsza konfrontacja jej marzenia z wyobrażeniami chłopaka na temat przyszłości.
        • mgla_jedwabna Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 09:59
          A po co kombinować i kłamać o żelazku i migrenie? Wystarczy się grzecznie, acz chłodno, pożegnać.
          • alpepe Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 01.10.22, 10:18
            Nic nie zrozumiałaś, a mnie nie chce się tłumaczyć.
            • marta.graca Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 01.10.22, 10:28
              Ale twoje rady są z czapy. Jak będzie stosować głupie wykręty, to oni nic nie zrozumieją. A wystarczy powiedzieć, że jest się dorosłym i samemu się podejmie decyzję.
              • alpepe Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 01.10.22, 12:08
                Kolejna. Okej, to poniosę kaganiec oświaty. Nie jest ważna konfrontacja, jest ważne wyjście z sytuacji, jak w nawalance przerwa techniczna na otarcie potu z czoła i picie. Tylko tyle. Pretekst nieważny, tu podałam przykłady. Kiedy moja córka ma ochotę iść na konfrontację, to idzie. Zdanie obcych ludzi nie jest dla niej tak naprawdę ważne, ale zanim córka na tyle stwardnieje, że będzie się tylko uśmiechać łagodnie słuchając tokowań starszych ludzi, którzy na nic się nie odważyli w życiu i atakują ją, bo ona ma odwagę, to musi zyskać czas, by się opanować. I ten czas daje jej bzdurna wymówka, by wyszła z sytuacji dla niej niekomfortowej.
                Każdy z nas jest inny. Ja, kiedy mi się coś nie podoba, po prostu żegnam się i wychodzę, żegnam się i rzucam sluchawką. Konfrontacje zdarzają mi się rzadko, ale pewnie dlatego, że już mi raczej nikt nie śmie nic powiedzieć, względnie jeśli ktoś mi coś gada, krytykuje mnie, po prostu patrzę, milczę, nie komentuję i mam prawie od razu to głęboko w dupie. Ale ja jestem w średnim wieku i dużo w życiu przeżyłam i dużo musiałam pracować również nad sobą, by moje deficyty z dzieciństwa pokonać. Moja córka może wybrać póki co łatwiejszą drogę.
        • borsuczyca.klusek Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 13:50
          Chłopak to nie mąż, nikt nie mówi że ma być na całe życie 🙄
        • sueellen Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 18:33
          We Włoszech jest wielu fajnych chłopaków....
          • m_incubo Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 01.10.22, 09:45
            Właśnie, "chłopaków".
            Nie chcę uogólniać, ale dwie moje koleżanki mają z kolei mężów Hiszpanów.
            Cóż, fajne chłopaki, ale u 45 latków niekoniecznie to jest zaletą. smile
    • daniela34 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 08:33
      30 lat miałam 8 lat temu. Słabo i mgliście, ale jednak jeszcze pamiętam, że nie potrzebowałam wtedy mamusi do radzenia sobie z Wujkami Dobra Rada. Ani tatusia. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.
      • rannala Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 01.10.22, 09:04
        Ja mam prawie 45, a do dziś nie radzę sobie z takimi radami. Nie tylko od wujków.
    • trampki_w_kwiatki Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 10:04
      Miałam porady wujków i szwagrów w dupie na długo zanim ukończyłam te 30 lat.
    • m_incubo Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 10:10
      Nijak. Dlaczego miałabym w ogóle jakoś reagować? Chyba, że miało być "13 letnia córka".
      Córka najprawdopodobniej też olałaby delikwenta.
    • mamtrzykotyidwato5 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 13:45
      Jeśli ten szwagier/brat/wujek do wzięcia to bym go brała na męża, bo jak widać odpowiedzialny za swoje dzieci będzie, skoro uważa, ze dziecko zobowiązuje faceta do trwałego związku.
      • kamin Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 18:39
        Wujka byś brała na meża? Brata???
    • solarpowerprincess Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 14:27
      Zabijam śmiechem lol
    • australijka Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 15:07
      To nic. Ja usłyszałam radę. Mama około 40+ siedział z córką jakieś20+++.
      Mama lambadziara jak lubicie pisać, pazy szpony, rzęsy jak u cielęcia, białe giezło. Córka ładna, bez makijażu, taka na oko fajna dziewczyna.
      Rzecz dzieła się w tawernie w Ustce. Stolik przy stoliku, ludzi dużo. Nie wiem co było wcześniej ale córka wyrażała obawy, że gdy zostawi obecnego partnera nie da sobie rady. Nie ma mieszkania, praca nie zapewnia pieniędzy, żeby się utrzymać.
      A mama na to, cytuję " A dupę masz? To z głodu nie zginiesz". Różne rady są.
      • mama-ola Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 18:19
        Koszmar. Wulgarna baba.
        (Pozostaje mieć nadzieję, że nie doradzała jej prostytucji, tylko zapewniała, że dziewczyna zawsze sobie znajdzie partnera).
        • marta.graca Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 01.10.22, 10:29
          No, ale znalezienie partnera nie oznacza chyba handlu tyłkiem w zamian za utrzymanie?
    • panna.nasturcja Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 15:45
      Nijak. 30 letnia kobieta umie już chyba sama decydować jak się zachować.
    • mama-ola Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 18:21
      Szwagier/brat/wujek starej daty, kiedy to ciąża oznaczała ożenek, a ożenek - że rozwód nie wchodzi w grę.
    • sueellen Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 18:30
      A zna wuj takie zjawiska jak : rozwód, rozstanie, porzucenie... ?
    • chococaffe Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 18:38
      Rozumiem, że ta dyskusja w szerszym gronie skoro to słyszę?

Nie wiem, ale pewnie nie powstrzymałabym się przed uwagą.
    • zaczarowanyogrod Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 18:41
      Ja mam prawie 30 lat. Odpowiedziałabym takiemu wujkowi jakby miał swoją córkę żeby poradził to jej. Jakby nie miał zapytała skąd się wzięły samotne matki. Przecież według twojej wujku teorii partner został zaklepany.
    • arthwen Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 19:30
      30-letnia córka to już chyba ogarnia na tyle rzeczywistość, że nie trzeba stawać w jej obronie przed niechcianymi radami?
    • nena20 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 20:01
      30 lat to dobry moment na urodzenie dziecka, wręcz idealny. Rodzina ma rację. Zakładam,.że nikt jej nie doradza kontrolowanej wpadki.
    • mikams75 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 29.09.22, 20:29
      Z trzydziestoletnią córka to sobie można pozartować z wujka dobra rada.
    • bywalec.hoteli Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 30.09.22, 17:25
      dużo dziewczyn tak robi, np moja bratowa tak brata złapała właśnie w okolicach 30ki
      brat dobrze zarabia, brzydki nie jest to chyc i szybko zaciążyła
      • arthwen Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 30.09.22, 18:22
        A on biedaczek w ogóle w tym nie brał udziału.
      • vivi86 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 30.09.22, 21:44
        Bez jego udziału jak rozumiem suspicious biedak nie wiedział skąd się dzieci biorą?
        • bywalec.hoteli Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 30.09.22, 22:35
          nie sadze by on juz chciał mieć dziecko wiec może „zapomniała”
          • alpepe Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 01.10.22, 10:24
            A on nie zapomniał aby? Antykoncepcja prezerwatywna, że pojadę klasykiem.
    • sattwaguna Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 30.09.22, 18:33
      Cóż, biorąc pod uwagę wątki tutaj o tym jak to zmusić faceta do slubu, bo w lata wpędza i taki nie zaklepany na bank rzuci i weźmie slub z nową kobietą 3 minuty po jej poznaniu.

Tutaj zaklepanie faceta ślubem stoi wysoko na liście życiowych osiągnięć.
      Tylko ze polecany jest szantaż a nie ciąża.
    • vivi86 Re: Zaklepanie faceta dzieckiem 30.09.22, 21:36
      Tak głupich ludzi nie ma.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka