Dodaj do ulubionych

Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪

29.09.22, 19:43
Mam dosc samotnych wieczorow i ogolnie dosc bycia sama. To juz prawie 2 lata. Terapeuta twierdzi, ze niby z rok powinnam jeszcze poczekac. Ale kurcze na co? Slubow brac nie zamierzam a we dwoje spedzic jesienny/zimowy wieczor byloby fajnie. Szukac "szczescia" bede na silowni i w teatrze. Zobaczymy, co wyjdzie. 🙄 Moze muzeum jeszcze zhacze? Macie jeszcze jakies kreatywne pomysly na spotkanie sensownego goscia nie na jeden raz?
Obserwuj wątek
    • krolewska.asma Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:46
      Kurde moim zdaniem siłownia i teatr są przereklamowane

W ogóle takie celowe chodzę nie na polowanie chyba nie dostarcza efektów przynajmniej ja nigdzie nie spotkałam takiego czegoś

Poznaje się faceta przypadkiem choćby nie wiem ile lat się polowało
      • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:53
        No, ale "upolowany" musi lubic teatr, to gdzie go spotkam jak nie w teatrze? 🙄
        • rozaliaolaboga Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:12
          Hm. Ludzie lubiący teatr bywają też w innych miejscach: w sklepie, na basenie, w kościele, w kinie, na kursie tańca...
          • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:42
            No wiem. Ale ciezko poznac kogos w kinie (doslowna "randka w ciemno"), czy tez w sklepie... 🙄 Do kosciola nie chodze i wolalabym, zeby on tez nie... 🙄
            • taniarada Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:35
              Wybierz sobie katolika ,najlepiej księdza 🤣😊
              • taki-sobie-nick Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 01:24
                No i m.in. tu Taniarada wypadł z roli.
        • ichi51e Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 14:58
          Jak chcesz mierzyć w te sfery to idź na wykład/przedstawienie do Theatre muzeum. Bardzo fajne wykłady www.theatermuseum.at/en/ i w ogóle należy się kręcić w tamtej okolicy.
          • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 22:40
            Dziex, znam. 🌺
    • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:48
      Pamiętaj, żeby się wstrzymać co najmniej do 4 randki 🙄
      • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:52
        Tyle wytrzymalam, to i do czwartej wytrzymam. 🙄
      • beata985 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:34
        borsuczyca.klusek napisała:

> Pamiętaj, żeby się wstrzymać co najmniej do 4 randki 🙄
        >

A tam... pier....sz....🙄🤦‍♀️😂
        • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:42
          Ja tylko dobrze radzę 🙄
          • beata985 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:46

> Ja tylko dobrze radzę 🙄
            >

Urlopu by mi brakło...czasami trzeba przyspieszyć przebieg wydarzeń 🙄🤦‍♀️😂
            • maleficent6 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:30
              Zazdroszczę ci tej Chorwacji troszkę 🤫
              • beata985 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:43
                maleficent6 napisała:

> Zazdroszczę ci tej Chorwacji troszkę 🤫

No powiem Ci..pogoda zyleta...w zasadzie non stop patelnia...żeby nie było...teraz burza fest i deszczem napieprza Ale podobno od rana już ma być ok.. oby bo w niedzielę wyjazd A właśnie od niedzieli znowu pełne słońce....
                • maleficent6 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:21
                  No nie pogodę miałam na myśli 🙈
                  • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:23
                    Niektórzy to tylko o jednym 🙄
                    • maleficent6 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:07
                      Będziesz razem z Czarnkiem strzec cnót niewieścich?
                      Trochę za późno 😁
                      • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:31
                        Ja to od początku swojej forumowej działalności strzegę cnót niewieścich 🙄

Oczywiście nikt tego nie docenia 😒
                        • maleficent6 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 02:42
                          Zauważyłam 🙄
                  • beata985 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 21:38
                    maleficent6 napisała:

> No nie pogodę miałam na myśli 🙈

No ja wiem doskonale co na myśli...wszystko inne można do tej pogody przyrównać ..🤪
          • hanusinamama Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:07
            Sądzisz, ze pan uzna ze łatwa jak wylądują w łózku po 1 randce...a jak go przetrzyma do 4 to bedzie ją bardziej szanował??
            • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:12
              Tak całkiem poważnie to rozpatrując konkretnie przypadek Anny to ona z forumowej twórczości wydaje się osobą kompulsywną i nie do końca stabilną. Więc dla własnego dobra powinna dać sobie na wstrzymanie, bo z jej talentem może trafić na minę.
              • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:35
                Anna da rade. Chce tylko kogos, kto jej potowarzyszy czasem. Samotnosc i fantazje o terapeucie Annie nie pomagaja. 🙄 Odrobina fajnego towarzystwa i stabilnosci tak. Bede uwazac.
                • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:39
                  Powodzenia 👍
                  • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:41
                    Dzieki! 🌺 Jak poznalas borsuka? 🙄
                    • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:49
                      W klubie disco 🙄
                      • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:51
                        😂 Lubie Cie czytac i Twoje opisy borsuczych odpalow. 🙄😂 🌺
                        • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:56
                          A weź, Borsuk po ruskiej mobilizacji dostał takiego wzmożenia, że już ledwo z nim wytrzymuję 😐
                          • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:57

> A weź, Borsuk po ruskiej mobilizacji dostał takiego wzmożenia, że już ledwo z n
                            > im wytrzymuję 😐
                            >
                            big_grin Biega w pełnym moro i z całym wyposażeniem 24/7?
                            >
                            • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:02
                              To pół biedy. Najgorzej, że raczy mnie piętnastoma teoriami spiskowymi na minutę plus takimi rewelacjami kto ma jaką rakietę i gdzie nią może trafić. Już go powoli traktuję jak biały szum 😐
                              • krolewska.asma Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:14
                                My już mamy Princess, nie potrzebujemy nowych ekspertów od wojny
                                Zrobił choć zapasy jedzenia ?
                                Jak nie to co on tam wie ?
                                • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:19
                                  Zapasy konserw to my mamy porobione od 2014 😒
                                • taniarada Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:27
                                  krolewska.asma napisała:

> My już mamy Princess, nie potrzebujemy nowych ekspertów od wojny
                                  > Zrobił choć zapasy jedzenia ?
                                  > Jak nie to co on tam wie ?
                                  >
                                  Princessa jest jedyna reszta to cieniasy ,a nie eksperci .
                              • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:47

> To pół biedy. Najgorzej, że raczy mnie piętnastoma teoriami spiskowymi na minut
                                > ę plus takimi rewelacjami kto ma jaką rakietę i gdzie nią może trafić. Już go p
                                > owoli traktuję jak biały szum 😐

O, nie. Oszalałabym. Nasycz na niego!
                                >
                          • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:00

> A weź, Borsuk po ruskiej mobilizacji dostał takiego wzmożenia, że już ledwo z n
                            > im wytrzymuję 😐

Zrób mu porządną musztrę.
                            • homohominilupus Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:27
                              aqua48 napisała:

>
                              > Zrób mu porządną musztrę.

Zboczeństwa 😳
                              • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:28
                                Kiedyś już mi ludzikmichelin85 gorsze rzeczy radziła 🙄
                                • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:38
                                  Jakie? Dawaj, bo zbieram ekwipunek. 😂😅
            • summerland Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 02:22
              Moze wzbudzi w nim jakies uczucie. Po seksie raczej sie nie zakocha
        • jowita771 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:58
          beata985 napisała:

> A tam... pier....sz....🙄🤦‍♀️😂

No właśnie chyba nie.
          • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:31
            jowita771 napisał:

> beata985 napisała:
            >
            > > A tam... pier....sz....🙄🤦‍♀️😂
            >
            > No właśnie chyba nie.
            >
            >

😂😂😂
    • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:50
      Ahhh charakterystyka "poszukiwanego": 45-60 lat, mocno ukulturalniony (teatr, kino, ksiazki), wyksztalcony (najlepiej lekarz 😍), zadbany i spokojny. Wdowiec, rozwodnik, ew. po dlugim nieformalnym zwiazku, zaden kawaler. Z poczuciem humoru. Gdzie tacy rosna? 🤪
      • 7katipo Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:53
        Weź mojego. Księgowy. Chwilowo bezrobotny od jutra.
        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:54
          Ile placisz? 😅
          • 7katipo Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:56
            No wiesz, jestem jedynym żywicielem rodziny, nie zaszaleję... 😛😁
            • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:58
              Powodzenia Twojemu zatem w poszukiwaniu pracy. Ja tez chwilowo bezrobotna, wiec troche patologia by zajezdzalo... 🤪😂
              • 7katipo Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:23
                🤣
                Mój bez prawa do zasiłku w dodatku 🙄
                • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:35
                  I Ty mi chcesz go opchnac?! 😤😂🤪
                  • 7katipo Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 08:04
                    Kiedyś był fajny. Może przy Tobie się otworzy.
                    Ma zmysłowy głos; moje koleżanki z pracy zawsze chciały odbierać telefon, gdy do mnie dzwonił, żeby posłuchać 😛🤗
          • simply_z Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 12:58
            60 lat? po co ci taki stary chlop...
        • panna.nasturcja Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:54
          No coś Ty, ona idzie specjalnie na siłownię, mając połamane żebra i poważnie uszkodzoną śledzionę, żeby złapać tego kekarza.
          • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:56
            😂
      • tanebo001 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:56
        annanichtvergessen napisał(a):
        Wdowiec,
        > rozwodnik, ew. po dlugim nieformalnym zwiazku, zaden kawaler.

uffffffffffff!
      • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:56
        Szukaj po bibliotekach. Może się czai za jakimś regałem?
        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:00
          Oooo biblioteka! Pojde! 😅🌺
          • kruszysia Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:43
            ... lub pochodź po księgarniach. Będziesz tam miała sporo ciężkich tomiszcz do wyboru...
          • celandine Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:54
            Ja swojego w bibliotece poznałam
        • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:01
          Spuścić delikwentowi na stopę Komentarz do kodeksu karnego pod red.Andrzeja Zolla,wystarczy tom I. Już nie ucieknie.
          • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:03
            😂😂😂 Dzieki! Dla pewnosci jeszcze regalem przygniote. 😂😂😂
            • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:05
              Aaa, ty "we Wiedniu"- to komentarz do StGB!
              • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:07
                Ok! Uniose to wogole? Zanim rzuce? Bo wiesz, pekniete zebra. 🙄 Moze poprosze kogos o pomoc w rzucaniu. 😂
                • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:23
                  Może być ciężko 😃
                  • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:36
                    Ok. Juz cwicze kwestie: "Czy bylby Pan tak uprzejmy i zrzucil to tomiszcze na stope tamtego jegomoscia? Bardzo dziekuje!" 😂
                    • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:48
                      Może zanim zaczniesz demolować wnętrza wiedeńskich budynków użyteczności publicznej przy współudziale austriackich obywateli i z poduszczenia jednej krakowskiej adwokatki zręcznie posługującej się dusidłem monidłem i ee, co to było to trzecie? kadzidłem? jednak zastanów się czy warto? Dla faceta?
                      • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:58
                        😃😃😃
                        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:04
                          To rzucac przy pomocy rak trzecich, czy nie? 🙄 I gdyby ten co oberwal w stope okazal sie furiatem i podal mnie do sadu... 🙄 Wybronisz?
                      • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:59
                        Dobra... Zasialas ziarno watpliwosci we mnie. 🙄 Musze sie poradzic adwokatki. 😂
                        • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:13
                          Jak przy pomocy rąk trzecich to podżeganie. Jak sama zrzucisz to zawsze możesz sir tłumaczyć, żeś omdlała na regał. Będzie to rzadka w prawie karnym sytuacja braku czynu. A przestępstwo to, jak wiadomo:
                          1) czyn
                          2) bezprawny,
                          3) karalny,
                          4) karygodny i
                          5) zawiniony
                          • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:23
                            Wez moze pozycz dusidlo. Bo z tym tomiszczem musialabym chyba pare tygodni cwiczyc. 🙄 a) zeby uniesc, b) zeby wycelowac. No i ten brak pewnosci, kiedy ofiara sie naplacze. 🙄 A tak uzbrojona w dusidlo, monidlo, roombe i majeranek moge sobie pozwolic na spontanicznosc. 😅 Jeszcze kapelusz i kolumne bede targac. 🙄 Troche tego bedzie. 😂
                            • extereso Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:30
                              No i jeszcze sprawdzać autorów, tytuły, bo w końcu Daniela bezmyślnie nie rekomenduje. Lepiej faktycznie dusidlem poddusić, monidlem podwiesić,roombą podczyscic, gdyby było trzeba.
                              • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:54
                                😂
                              • ladymercury Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 01.10.22, 08:08
                                Ale wiecie, że dusidlo to szubienica, prawda?
                                Ja bym odpuściła, z szubienicy pod pachą nawet Daniela nie wybroni 😟
                            • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:45
                              A pożyczę. A raczej użyczę. W końcu kariera dusidła na ematce zaczęła się właśnie od opowieści o użyczeniu tegoż koleżance z firmy Uduś&Złodziej spółka z o.o.
                            • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:48
                              Od dusidła do monidła - przepis na sukces.
                      • mid.week Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:02
                        aqua48 napisała:

jednej krakowski
                        > ej adwokatki zręcznie posługującej się dusidłem monidłem i ee, co to było to t
                        > rzecie?

Roomba! Trzecia była roomba.
                        • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:08
                          mid.week napisała:

> Roomba! Trzecia była roomba.

Dzięki. Kadzidło bardziej mi pasowało, bo jakoś tak z tymi przyprawami do zup (koperek i majeranek) się kojarzy.
                      • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:49
                        aqua48 napisała:

i z poduszczenia jednej krakowski
                        > ej adwokatki zręcznie posługującej się dusidłem monidłem i ee, co to było to t
                        > rzecie? kadzidłem? jednak zastanów się czy warto? Dla faceta?

Roombą...?
                        • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:03
                          (shit, wybaczcie, mam opóźnienie jak pkp)
                          • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:08
                            annaboleyn napisała:

> mam opóźnienie jak pkp

Refleks szachisty
                            • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:50
                              daniela34 napisała:

> annaboleyn napisała:
                              >
                              > > mam opóźnienie jak pkp
                              >
                              > Refleks szachisty

Oraz schodkowy!
                        • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:04
                          A ja już pogubiłam się trochę, czy Anna ma tę roombę też taszczyć do biblioteki?
                          • extereso Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:09
                            Może na niej podjechać, już bez przesady.
                            • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:50
                              extereso napisała:

> Może na niej podjechać, już bez przesady.

Boże, popłakałam się smile Wśród nocnej ciszy smile
                • antonina.n Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:31

> Ok! Uniose to wogole? Zanim rzuce? Bo wiesz, pekniete zebra. 🙄 Moze poprosze k
                  > ogos o pomoc w rzucaniu. 😂

To najpierw idź na siłownię i upoluj osiłka, który w bibliotece rzuci Zollem w ukulturalnionego inteligenta😂
                  • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:49
                    Szczwany plan, ale długoterminowy...
                    • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:03
                      Master, I've got a cunning plan
                      Black Adder, Black Adder! With many a cunning plan.
                      Black Adder, Black Adder! You horrid little man!
                    • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:03
                      annaboleyn napisała:

> Szczwany plan, ale długoterminowy...

A ilu ciekawych facetów można przy okazji poznać i napuścić na siebie...i bibliofila i osiłka. Do wyboru do koloru. A gdy bibliofil okaże się np. mistrzem judo może być interesująco. Lepiej niż w teatrze.
                      Ja bym jeszcze czipsy wzięła. Albo orzeszki. Do pogryzania przy śledzeniu akcji.
                      • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:15
                        I komentarz radiowy jak przy zawodach sportowych

Proszę państwa, co tu się dzieje!
                        Józek Mięśniak rzucił mięsem w profesora nadzwyczajnego mniemanologii stosowanej, Wincentego Mniemanowskiego. Profesora zrobił unik i zaslonil się Dziełami Zebranymi Wittgensteina. Teraz profesora wychodzi z kontrą z całą siłą spokoju! Józek Mięśniak przytłoczony autorytetem naukowym, ledwo dycha. Szkoda, że państwo tego nie widzą!
                        • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:16
                          Profesor nie profesora. Mam sfeminizowany telefon.
                          • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:22
                            😂 zdycham ze smiechu. 😂😂😂 A ja z boku stoje w stroju lxzwiarki i z pompomami na rekach i zagrzewam do walki. 🙄😂😂😂
                            • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:39

> 😂 zdycham ze smiechu. 😂😂😂 A ja z boku stoje w stroju lxzwiarki i z pompomam
                              > i na rekach i zagrzewam do walki. 🙄😂😂😂

Nie, wszystko pokręciłaś, w stroju łyżwiarki miałaś się przecież czołgać na cmentarz po grzyby, to znaczy po przystojnego lekarza.
                              • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:45
                                To bedzie trudny i zapracowany weekend! 🙄
                                • rosapulchra-0 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:49
                                  Anna, tylko podczas uniesień i zachwytów nag książkami nie zdemolujdzie regałów na nie.
                                  • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 16:24
                                    U Sapkowskiego coś takiego było wink
                                    • 7katipo Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 22:46
                                      Geralt i Fringilla 🥰😍
                        • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:48
                          Kto mi znajdzie ten obrazek o karkach w bibliotece..?
                          • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:58
                            annaboleyn napisała:

> Kto mi znajdzie ten obrazek o karkach w bibliotece..?

Panie prokuratorze, wtedy on powiedział, że desygnaty pojęć w poezji Młodożenca...
                            • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 00:04
                              TEN WŁAŚNIE!
                            • antonina.n Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 14:13
                              daniela34 napisała:

> annaboleyn napisała:
                              >
                              > > Kto mi znajdzie ten obrazek o karkach w bibliotece..?
                              >
                              > Panie prokuratorze, wtedy on powiedział, że desygnaty pojęć w poezji Młodożenca
                              > ...

Ja widzę, że tu się na tym forum na poważnie drwi z dbających o fizyczną kondycję, a nawiasem mówiąc różni się wśród nich zdarzają!

m.youtube.com/watch?v=DLtmH467jDA
                              • antonina.n Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 14:24
                                antonina.n napisała:

Nie wiem czy dobrze wkleiliśmy link, wiec jeszcze raz: m.youtube.com/watch?v=DLtmH467jDA

• antonina.n Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 14:01
                          daniela34 napisała:

> I komentarz radiowy jak przy zawodach sportowych
                          >
                          > Proszę państwa, co tu się dzieje!
                          > Józek Mięśniak rzucił mięsem w profesora nadzwyczajnego mniemanologii stosowane
                          > j, Wincentego Mniemanowskiego. Profesora zrobił unik i zaslonil się Dziełami Ze
                          > branymi Wittgensteina. Teraz profesora wychodzi z kontrą z całą siłą spokoju! J
                          > ózek Mięśniak przytłoczony autorytetem naukowym, ledwo dycha. Szkoda, że państw
                          > o tego nie widzą!

Drodzy państwo! To nie koniec potyczek profesorskich! Albowiem słynny prawnik zaczepił togą o tomy Szweykowskich - zarówno ojca jak i synów, a wiec do gry wchodzą muzykologia, polonistyka i biologia. A że Szweykowscy we trzech wespół zapełnili pół Jagiellonki to Józek Mięśniak chwilowo utknął pod zwałami tomów, zaś na prowadzenie wychodzi przemiły pan bibliotekarz, który bez większych emocji zadaje ciosy pomiędzy kęsami porannej kromki z podlaską wędzonką!
                          • daniela34 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 14:30
                            😃<3
                      • eriu Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:17
                        Tylko bez podgryzania w bibliotece!
                        • aqua48 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:21
                          eriu napisała:

> Tylko bez podgryzania w bibliotece!

Skorupek nie wolno rzucać między regały. Tylko skórki od bananów.

• annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:42
                        Ale im An szybciej wyrwie typa na silce - tym więcej czasu zajmie jej zaciągnięcie go do biblioteki, przyznacie?
                        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:43
                          Komplikujesz!
                          • annaboleyn Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:48
                            Wszystko dla fabuły!
      • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:56
        60 lat!? 😱
        Kobieto na co ci taki stary piernik 🙄
        Pamiętaj, że faceci szybciej dziadzieją 😔
        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:00
          Wiem. 🙄 Zawsze mialam min. 10 lat starszych partnerow. 🙄 Przyzwyczajenie chyba. 🙄
        • rosapulchra-0 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:56
          Wypraszam sobie 😬 mój mąż ma 60 lat i do starego typu piernika, to hoho! Wiele brakuje!
      • aniani7 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:15
        Niestety znam takiego, ale nie pocieszę, kryptogejsad
        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:20
          Kurde no! 😤
      • leanne_paul_piper Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:48

> Ahhh charakterystyka "poszukiwanego": 45-60 lat, mocno ukulturalniony (teatr, k
        > ino, ksiazki), wyksztalcony (najlepiej lekarz 😍), zadbany i spokojny. Wdowiec,
        > rozwodnik, ew. po dlugim nieformalnym zwiazku, zaden kawaler. Z poczuciem humo
        > ru. Gdzie tacy rosna? 🤪

Ja znalazłam takiego w przeszłości, konkretnie wróciłam do eksa. Btw. dlaczego nie kawaler? Ten mój to formalnie ciągle kawaler, a wiesz, jak baby na niego lecą? Za pierwszym razem musiałam go literalnie wyjąć ze związku, a teraz też musiałam solidnie pogonić towarzystwo. Ale taki jest najlepszy, bez obciążeń, bez dzieci, alimentów, bez tych wszystkich zmartwień.
        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:54
          Wiesz, bardziej mi chodzilo o to, ze przetestowany a nie jakis swir bez doswiadczenia. 🙄 Niestety mam "dar" wyszukiwania dziwacznych osobowosci. 🙄 Teraz chcialabym spokoju dla odmiany.
        • krolewska.asma Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:54
          Co
          Wróciłaś do tego Szwajcara którego odbiłaś koleżance z pracy ?
      • szmytka1 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:19
        Zadbany lekarz po 40 nie szuka zwichrowanej psychicznie baby koło 50. Oczywiście muszę podreslic, że autora uważam za trola
        • taniarada Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:28
          A to sobie uważaj kogo to obchodzi .
          • szmytka1 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:33
            Czy Anna wiedenska i taniarada mają jednego autora 🤔
            • taki-sobie-nick Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:32
              Ona nie jest wiedeńska, a jeśli już, to trolla. Dwa "l".
              • taniarada Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:38
                Ona .Zadrościsz jej powodzenia 😉
                • taki-sobie-nick Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:42
                  Cóż, nie wiem, czy jesteś twórcą obu nicków, ale wydajesz mi się jakiś nienaturalny.

Wiesz, jakby za tobą kryła się osoba mająca kupę radochy z tworzenia bytu internetowego taniarada. tongue_out
                  • taniarada Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:54
                    Przecież ja mam jeden nick i drugi na forum specjalistyczne .Pisałem już o tym .Nie mogę pisać w dwóch nickach bo wylecę .Adminki widzą moje IP .Anna z Wiednia to wesoła osoba .Ale to nie ja .Bądź poważna tyle się znamy .
                    • panna.nasturcja Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 01:07
                      Ty miałeś dziesiątki nicków, ludzie nie nadążali liczyć, po kilka dziennie zakładałeś.
                      • taniarada Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 08:10
                        Daruj sobie komentarze .Nie jesteś moim rzecznikiem .Pisałem w wątku o nickach .Miałem dokładnie 1200 i pół ,Trzeba się było naglowić .Ale nigdy nie ukrywałem tego .Gdyby nie było blokady na nicka 🤣
                        • krolewska.asma Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 30.09.22, 15:43
                          Hahahaha
                          Dziś znowu problem z wieloma nickami
                          Trują a w kuchni przypalona pierś kurczaka a po pokojach snują się głodne nastolatki którym matka nie chce zapłacić za obiad na stołówce
          • szmytka1 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 21:35
            I jeszcze asma ma te sama przypadłość. Musi.przeczytac coś, co ją nie obchodzi i koniecznie odpisać w imieniu wszystkich, że #nikogo

Czy to przypadek? Nie sądzę 😆
    • zielone.pole Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:52
      Polowanie ale na ciuchy ... ???
      • zielone.pole Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:53
        A już wiem. Chodzi o faceta.
        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:05
          Z ciuchami byloby latwiej... 🙄
          • taniarada Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 22:00
            Zostałaś wybrana gwiazdą czwartkowego wątaska 😆 I masz coraz więcej fanów brawo 😀😃
      • taki-sobie-nick Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 23:11
        A ja myślałam, że na zwierzęta. Wszak tam dużo chłopów jest.
        • sweetbog [...] 30.09.22, 00:11
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • tanebo001 Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 19:55
      Chopy! Kryć się!
      • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:01
        😂😂😂😂
        • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:02
          Az tak straszna nie jestem. 🤪😅
          • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:09
            Tanebo wolny może się skusisz? 🙄
            • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:10
              Nope! Dzieki. Nastepny prosze. 🙄😂
              • borsuczyca.klusek Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:15
                Jaka wybredna 🙄
                • annanichtvergessen Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:17
                  Nooo. W dudzie mi sie poprzewracalo! 🙄
    • m_incubo Re: Chrzanie, ide w weekend na polowanie 🤪 29.09.22, 20:02

Macie jeszcze jakies kreatywne pomysly na spotkanie
      > sensownego goscia nie na jeden raz?

Mamy, ale najpierw ty musiałabyś być sensowna 🤷🏻‍♀️