Dodaj do ulubionych

Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją?

30.09.22, 17:46
Patrioci?
Ceny na razie stałe.. więc to nie z oszczędności.
Obserwuj wątek
    • panna.nasturcja Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 17:49
      Bo im ciepło. Dziękuję za uwagę.
    • moze_sprobowac_inaczej Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 17:56
      Nie grzeją czyli nie uruchomili centralnego ogrzewania? To ja. Rozpalam w kominku, w łazienkach mam grzejniki elektryczne w sypialniach klimatyzację. Drewno mam, za prąd co miesiąc nie płacę ze względu na instalacje fotowoltaiczna
    • stephanie.plum Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 17:58
      może co roku oszczędzali, taki nawyk mają, że zaczynają grzać dopiero kiedy im zimno...?
      • alicjamagdalena Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:00
        Chodzi o to że czytam jak to wspólnoty jeszcze nie odpaliły ogrzewania etc...pisane w tonie namiotu w pokoju i ogrzewania, ciepłych skarpet i wełnianego koca.
        • stephanie.plum Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:03
          a, to nie wiem, nie pomogę...
        • mia_mia Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:05
          A to niespodzianka, kryzys, bieda w kraju a ludzie wolą założyć skarptetki niż się wykrwawić finansowo🤷‍♀️
        • panna.nasturcja Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:00
          Bo może wolą żeby kaloryfery grzały w styczniu a nie w ciepłym wrześniu, skoro nie są pewni czy będzie opał na cały sezon.
        • hanusinamama Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 03.10.22, 18:14
          Dawno temu mieszkałam w bloku ale nie pamietam aby koniec wrzesnia/poczatek paździenrika działały juz kaloryfery...
          • wkswks Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 03.10.22, 23:14
            U mnie działają od conajmniej dwóch tygodni (wtedy sprawdziłam). Ale ja też ich jeszcze nie uruchamiam, bo nie jest nam zimno i mamy pootwierane okna.
    • berber_rock Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 17:59
      + 18 w dzien
      +11 w nocy
      Litosci.
    • mia_mia Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:02
      U mojej siostry uchylaliśmy balkon na imprezie ostatnio, bo było za ciepło wszystkim.
    • zlota-klamka Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:02
      Bez przesady, ciepło jest, okna mam pootwierane
    • pyza-wedrowniczka Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:08
      Mieszkam w bloku, mam 20 stopni bez odkręconych grzejników.
    • bywalec.hoteli Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:11
      ematka przy 16 stopniach mdleje z gorąca 😂
      • gaskama Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 20:34
        Ty może chory jesteś? Przebadaj się.
        • bywalec.hoteli Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 20:50
          ze przy 16 stopniach nie mdleje z gorąca to znaczy ze muszę się przebadać?
        • hanusinamama Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 03.10.22, 18:15
          Jaki niby specjalista mu pomoże? Na wrodzoną głupote?
    • snakelilith Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:35
      No bez przesady. Rano przy uchylonym oknie miałam 17,8, ale byłam pod ciepłą kołdrą, a teraz mam 19,2. Z gorąca nie mdleję, siedzę w dresach i na kolanach mam kocyk, ale więcej naprawdę nie potrzebuję. Jak na razie delektuję się chłodem, jesienią, gorącą herbatą i wełnianymi skarpetami, upalne lato dało mi popalić. Tylko z solidarności ze zmarzluchami grzać nie mam zamiaru.
      • gama2003 Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 03.10.22, 18:26
        Mam tak samo.
        Nie grzeję, bo jeszcze nie potrzebujemy. I od zawsze lubię oddychać chłodnym powietrzem.
        Jak komuś już zimno, niech sobie ogrzewa.
    • nie_ma_niebieskich Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:38
      Nie ma potrzeby. Od ładnych kilku lat nie grzejemy we wrześniu. Bywało nawet, że pierwszy raz w listopadzie.
    • tenjedennick Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:38
      W domu mam 20 stopni, w zeszły weekend odpaliliśmy pierwszy raz w sezonie kominek, bardziej dla klimatu niż ciepła.

Po co mam grzać?

alicjamagdalena napisała:

> Patrioci?
      > Ceny na razie stałe.. więc to nie z oszczędności.
    • katiemorag Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:38
      U mnie nie grzeją w bloku. Ale ja w szczytowym mieszkaniu mam w ciągu dnia 21 a w nocy 20. Prawie cały dzień wietrze. Sadze, ze sąsiedzi niżej maj jeszcze cieplej szczególnie jak mieszkają w więcej osób. Ale przyznam wieczorem bym włączyła ogrzewanie na chwile bo przyjemniej się robi.
    • vasaria Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:40
      Bo mam ciepło? Nadal ok 20.5-21 stopni.
    • kropkacom Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 18:41
      Widać lubią temperaturę w pomieszczeniu poniżej 20 stopni. Ja nie lubię.
      • dominika9933 Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:06
        W naszym bloku teraz odcięli całkowicie gaz, dotąd mieliśmy indywidualnie kotły dwufunkcyjne w każdym mieszkaniu, co ja sobie chwaliłam. Teraz wszystko z MPEC. Na etapie rozruchu w trzech pionach w bloku coś nie działa, w tym u mnie, ale póki co mam ok.21 stopni w dzień, a w nocy 20. Wcześniej miałam na tyle ustawiona temperature. Dlatego nie grzejęsmile.
      • awf-33 Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 20:30
        kropkacom napisała:

> Widać lubią temperaturę w pomieszczeniu poniżej 20 stopni. Ja nie lubię.

Będziesz musiała polubić 😂
    • little_fish Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:04
      Ceny gazu może i stałe, ale wyższe niż rok temu...
      • alicjamagdalena Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 04.10.22, 15:25
        A wiesz o ile?
    • heca7 Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:15
      W domu dopiero trzeci raz rozpaliliśmy na noc w kominku. Więcej nie potrzeba.
    • marianna1960 Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:20
      A po co abym się ugotowała, nie grzeję i cały czas mam pootwierane okna.
    • anorektycznazdzira Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:21
      ciepło jest, po kij ma grzać
    • piataziuta Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:31
      Przed chwilą sprawdzałam czy moja "wspólnota" już nie odpaliła ogrzewania, bo jakoś podejrzanie ciepło w mieszkaniu.
      Nie odpaliła.
      A jest 20.9 - wietrzę.
      Rano jest co prawda sporo chłodniej (jutro sprawdzę, z ciekawości, ile), ale skarpetki i szlafrok wystarczą (a jak odpalę kuchenkę i piekarnik to znowu muszę wietrzyć).
    • sandy_cheeks Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 19:34
      Na razie bez grzania mam w okolicach 21 stopni. Wolałabym ze 2-3 więcej, ale hartuje dzieciaki na ciężkie czasy i nie odkręcam kaloryferów 😁
    • nothingelsemattersnow Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 20:23
      Bo jest ciepło?
    • awf-33 Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 20:26
      Jest ciepło. Po co?
    • gaskama Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 20:33
      Na zewnątrz dodatnie temperatury, koło 15 na plusie. W domu mam powyzej 22, więc otwieram okna. Po co mieliby grzać?????
    • princesswhitewolf Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 30.09.22, 20:33
      Bo jest 19C a 20C bedzie jutro. W nocy 14-12 C
      • bovirag Re: Dlaczego niektórzy jeszcze nie grzeją? 01.10.22, 12:25
        Bo mają taką temperature wokół.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka