Dodaj do ulubionych

Okładki gazet "kobiecych"

30.09.22, 20:55
Zdecydowanie rozwala ta okładka. Przecież pani Olejnik tak nie wygląda. A to najnowsza okładka magazynu "Fashion"
Obserwuj wątek
    • login.na.raz Re: Okładki gazet "kobiecych" 30.09.22, 20:59
      Ja nie wiem, czemu oni to robią? Czemu aż tak absurdalnie retuszują zdjęcia? I czy np.taka Monika Olejnik musi na to wyrazić zgodę czy i jeśli tak, to, kurcze, czemu się zgadza na takie coś?
      • marzeka11 Re: Okładki gazet "kobiecych" 30.09.22, 21:01
        Wiem jedno- takie retuszowanie okładek pism kobiecych robi krzywdę wielu kobietom, myślących czasami 'dlaczego ja tak nie wyglądam w wieku 66 lat".
        Chyba musi swojego wieku nie akceptować, gdy pozwala tak zmienić swoja twarz.
        • merces Re: Okładki gazet "kobiecych" 30.09.22, 23:10
          Moja znajoma z tajemniczych przyczyn śledzi profil Blanki Lipińskiej na instagramie, a ja czasami zerkamwink. Ta kobieta codziennie zamieszcza tzw. "storki" i nigdy, ale to przenigdy nie pokazała się bez użycia filtra i to takiego jebutnego rzekłabym. To chyba też świadczy o totalnym braku akceptacji swojego wyglądu. Oczywiście instagram to w ogóle jedna wielka ściema, ale w tym przypadku (sprawiającej wrażenie bardzo pewnej, wręcz aroganckiej osoby) jest to kuriozalne.
          • kaki11 Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 13:25
            Nie wiem co prawda jak na instagramie Lipińskiej, ale ostatnio gdzieś (może nawet tu) czytałam, że ona mówi w wywiadach, że ma sporo kompleksów związanych z wyglądem, więc akurat pod tym względem by się zgadzało.
      • nenia1 Re: Okładki gazet "kobiecych" 30.09.22, 22:41
        login.na.raz napisała:

> Ja nie wiem, czemu oni to robią? Czemu aż tak absurdalnie retuszują zdjęcia?

obsesja piękna. W przypadku kobiet ciągle najważniejszy jest wygląd i na tym koncentruje się kultura masowa.
        W takim świecie żyjemy i mu ulegamy, choć gdyby się zastanowić, to jest naprawdę głupie. I szkodliwe.
        A jednak...Kobieta może być mądra, uzdolniona, wykształcona, osiągnąć duży sukces, zrobić karierę.
        Ale i tak najważniejsze czy perfekcyjnie piękna. Więc retuszują. I godzą się na retusz.
      • bye-bye Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 00:06
        Może ona wierzy, że tak wygląda 😉
    • deszczowy.nick Re: Okładki gazet "kobiecych" 30.09.22, 21:35
      Albo tutaj: Ewa Farna, ja jej nie poznałam.
      • brytyjska.mgla Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 14:12
        O matko i córko! Po co retuszować młodą i piękną kobietę? To powinno być karalne!
        Powinni wprowadzić obowiązek oznaczania obecności retuszu przy profesjonalnych sesjach, tak jak w końcu dobrali się do oznaczania współprac.
        • latarnia_umarlych Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 14:24
          brytyjska.mgla napisała:

> O matko i córko! Po co retuszować młodą i piękną kobietę? To powinno być karaln
          > e!
          > Powinni wprowadzić obowiązek oznaczania obecności retuszu przy profesjonalnych
          > sesjach, tak jak w końcu dobrali się do oznaczania współprac.

Eee... Ale wiesz, że nie ma czegoś takiego, jak profesjonalna sesja bez obróbki graficznej? Musiałabyś oznaczyć wszystko, a to trochę mija się z celem.
          Retusz jest wszędzie, domyślnie.
          • jednoraz0w0 Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 14:28
            Może być tak jak przy zdjęciach reporterskich, gdzie możesz obrabiać tylko w takim zakresie na jakie by pozwoliło zwykle wywoływanie zdjęcia, ale bez interwencji i manipulacji.
            • latarnia_umarlych Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 14:40
              Też prawda
    • heca7 Re: Okładki gazet "kobiecych" 30.09.22, 21:41
      Olejnik wygląda jak żona Basiury tongue_out
    • taki-sobie-nick Re: Okładki gazet "kobiecych" 30.09.22, 23:17
      Kto to jest "Majabike07"? Co to za kretyński nick?
      • latarnia_umarlych Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 14:25
        A w czym konkretnie jest bardziej "kretynski" niż twój?
    • riki_i Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 17:59
      https://m.natemat.pl/3f713072b126a8596b878ca07c9b4d8a,0,0,0,0.jpg

A oto wiecznie młoda wyretuszowana Marylka
      • jednoraz0w0 Re: Okładki gazet "kobiecych" 01.10.22, 18:23
        Ale ona ma przynajmniej swoje rysy pod tym retuszem, a Olejnik na tej okładce to wygląda jakby jej odkleili cudzą twarz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka