Dodaj do ulubionych

Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwie

02.10.22, 15:41
Jaki ematka ma stosunek?
Lajkujecie, komentujecie fotki swoich kolegow np. z pracy na fb?
A Wasi malzonkowie/partnerzy? Zostawiaja serduszka I kciuki pod atrakcyjnymi zdjeciami kolezanek? Komplementuja?
Spiniacie sie o takie rzeczy, czy macie w nosie?
Obserwuj wątek
    • kadfael Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:48
      Ostatnio dałam serduszko pod zdjęciem znajomego z pięknym rudym kotem. Nie wiem czy się liczy, bo to nie kolega z pracy a nasz wspólny, męża i mój, znajomy.
      • kadfael Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:51
        Aha!
        Kot też płci przeciwnej
        • sophia.87 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:56
          A macie kota? Jeśli tak, to jesteś winna, to ewidentna zdrada kota.
          • kadfael Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:06
            Mamy!
            • sophia.87 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:13
              To jesteś winna zdrady. Idź i blagaj o wybaczenie 😻
              • kadfael Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:14
                🙀
              • mondaymorning1987 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 20:27
                sophia.87 napisała:

> To jesteś winna zdrady. Idź i blagaj o wybaczenie 😻

Hahaha😃
            • annaboleyn Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 19:59
              kadfael napisała:

> Mamy!

No, to moja droga. Mąż wybaczy, żona wybaczy, kot - nie wybaczy. I dobrze.
              JAK ŚMIAŁAŚ sad
    • panterarei Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:51
      Może jest gdzieś forum "gimnazja" tam zapytaj raczej
    • majenkir Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:51
      W ogole nie lajkuję nikomu, więc nie mam takich dylematów.
      • pepsi.only Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:54
        Ja odwrotnie - lajkuje wszystko i wszystkim moim znajomym ( o ile się wyświetlają mi)
        więc nie mam dylematów 😋
        • sophia.87 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:58
          Ja też☺
    • memphis90 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:52
      Nie mam pojęcia co mój partner lajkuje w necie.
    • ichi51e Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:56
      nie mam pojecia co tz komentuje. On tez nie wie...
    • extereso Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:58
      Ja nic nie lajkuję, no może coś na Whatsapp bo tylko tam jestem. Acha, w korespondencji z córkami ciągle to robię. Spokojnie mogłabym lajkować bez podtekstów jakieś zdjęcia kolegów, natomiast gdyby mąż lajkował jakieś koleżanki to byłabym zaszokowana, bo to do niego nie pasuje, a po przeminięciu szoku zła. I mimo braku symetrii, założę się że on by to widział tak samo.
      • angazetka Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 15:59
        Nie ogarniam tej asymetrii.
        • extereso Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:06
          Cóż, my ogarniamy 😁 ja trzymam mniejsze granice w kontaktach z innymi, mąż więcej dystansu z koleżankami, bo przyjaciół to ma bardzo bliskich. Więc te same zachowania u mnie wobec płci przeciwnej byłyby nieznaczące, a u niego tak.
          • magdallenac Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 17:08
            U nas tak samo. Totalna asymetria, ja od zawsze lajkuję wszystkim, jak leci, gdyby on nagle zaczął lajkować i być nadaktywny, to bym była w niezłym szoku.
    • angazetka Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:01
      Mój nie lajkuje niczego, nawet mnie z rzadka, niesocialmediowy jest wybitnie.
      Ale nie, póki nie lajkowałby zdjęć randomowych lasek w seksownych pozach, to byłoby mi to obojętne.
      Ja statusy kolegów lajkuję, zdjęcia - jeśli ktoś jakieś wrzuca - też, acz mam wrażenie, że to są głównie zdjęcia przedstawiające koty kolegów wink
    • m_incubo Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:08
      Oboje nie mamy fejsa, więc "problem" nie istnieje.
      • milva24 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 17:43
        Ja nie mam fb, mąż ma raczej do celów szkolno-służbowo-rodzinnych. Nie wiem czy bawi się w jakieś lajkowanie. Dostęp mam bo też na szkolne profile zaglądam ale nigdy nie sprawdzałam co on tam robi.
    • aurinko Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:18
      Nie mam pojęcia co mój mąż wyprawia w internecie, czy i kogo lajkuje czy serduszkuje, nie mamy siebie w znajomych i nie widzimy swoich komentarzy. Bo i po co?
    • madzioreck Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:20
      Nie mam bladego pojęcia, co mój mąż komu lajkuje...
    • g.r.uuu Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:22
      Oboje lajkujemy zdjęcia znajomych, w ogóle nie rozumiem, co tu może być problemem
    • biala_ladecka Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 16:25
      O w mordeczke! Nigdy tego nie rozkminialam. A moze powinnam?
      Zluzuj, lajk to bardziej kurtuazja, a nie wielkie emocje.
    • georgia.guidestones Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 17:03
      Slabe te trolle ostatnio. Nie na darmo portale społ.maja dolna granice wieku od 13 r.ż
    • kaki11 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 17:03
      Laikuje i serduszkuje posty które jakkolwiek mi się podobają. Mężczyz tak samo jak kobiet. Mąż chyba podobnie, ale widzę sporadycznie, bo fb czy insta mi tego nie wyświetla cały czas. Głównie chyba jak skomentuje.
      Nie wiem o co mielibyśmy się spinać, naprawdę kciuk czy komentarz pod czyimiś zdjęciem niewiele znaczy.
    • slonko1335 Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 17:34
      Nie wiem co i komu lajkuje mój mąż i kompletnie mnie to nie nteresuje.
    • ginger.ale Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 17:46
      My nie mamy fejsa, a na Twitterze konta tylko jako obserwatorzy.
      Treści nie zamieszczam żadnych, za to sukcesy Ukraińców i porażki raszystów lajkuję jak leci, mąż raczej zly by nie był.
      Widzę, że ruskim coś strącili/trafili wciskam 🧡 i co zrobić.
      🤷🏼‍♀️
    • nuclearwinter Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 18:01
      Ja zwykle lajkuję zwierzaki albo jak ktoś znajomy czymś bardzo radosnym się pochwali, ale rzadko się to zdarza bo jestem bardzo mało aktywna na fb. Co i komu lajkuje mój mąż, to nie mam pojęcia i nie za bardzo mnie to interesuje. Ale znając go raczej się nie spodziewam, by dawał serduszka pod zdjęciami jakichś koleżanek, nie jest zbyt wylewny. A gdyby jednak to w sumie chyba bardziej bym się zdziwiła niż wkurzyła 🤔
    • trampki_w_kwiatki Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 20:20
      Uooo kurde, nie zna życia ten, kto nie ma takich dylematów 😂
    • arthwen Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 22:35
      Trwam w stuporze, że kogoś w ogóle to obchodzi na tyle, żeby założyć wątek na forum. Zdecydowanie jestem z opcji "macie to w nosie".
    • kropkacom Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 22:43
      Tak.
    • 3-mamuska Re: Lajkowanie zdjec plci przeciwnej w malzenstwi 02.10.22, 22:50
      Biorąc pod uwagę ze moi/wspólni koledzy wstawiają zdjęcia tylko z jakiś aktywności/sami z dzięki/widoki/ciekawe miejsca/ze zwierzakami , żaden nie wystawia selfie z toalety lub windy wiec nie widzę nic złego w 👍🏻.
      Mąż ani ja , nie dajemy 👍🏻 pod pustymi zdjęciami. Zobaczcie jakie mam rzęski albo kaczy dziób.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka