Dodaj do ulubionych

Jak nazywa się to schorzenie, które zdiagnozowano

02.10.22, 19:51
u męża jednej z ematek, chodziło o to że mąż jest wobec niej wulgarny, czy nieprzyjemny w jakiś inny sposób. Pamiętacie może? Mam podobny przypadek w rodzinie i chciałam o tym poczytać
Obserwuj wątek
    • m_incubo Re: Jak nazywa się to schorzenie, które zdiagnoz 02.10.22, 19:54
      W mojej rodzinie to schorzenie to była klasyczna wada ortopedyczna, ale zgaduję, że piszesz serio i nie o to ci chodzi smile
      • taniax Re: Jak nazywa się to schorzenie, które zdiagnoz 02.10.22, 19:58
        Przy takich objawach najczęstsza diagnoza to dupa na boku.
        • taniax Re: Jak nazywa się to schorzenie, które zdiagnoz 02.10.22, 20:06
          Dodam że generalnie takie zachowanie daje gorsze rokowania na uratowanie związku, ponieważ pan porównuje żonę na niekorzyść do kochanki i ewidentnie jest wk..y czemu daje wyraz że musi siedzieć przy żonie a nie być przy nowej pani.
          • taniax Re: Jak nazywa się to schorzenie, które zdiagnoz 02.10.22, 20:15
            ps. a czemu w takim razie sam się nie wyniesie tego nie wie nikt, możliwe że chce zmęczyć żonę następnie zniechęcić żeby to ona zrobiła pierwszy krok a on nadal nie miał sobie nic o zarzucenia.
            A z inne prawdopodobne przyczyny to może być też np depresja bo męska depresja to najcześciej właśnie agresja.
    • porcelanaporcelana Re: Jak nazywa się to schorzenie, które zdiagnoz 02.10.22, 20:26
      panna_lila napisała:

> u męża jednej z ematek, chodziło o to że mąż jest wobec niej wulgarny, czy niep
      > rzyjemny w jakiś inny sposób. Pamiętacie może? Mam podobny przypadek w rodzinie
      > i chciałam o tym poczytać

Zespoł Tourrette?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka