Dodaj do ulubionych

Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏

02.10.22, 23:21
Wczoraj. Poprzymierzala troch臋, by艂y艣my dopiero w drugim sklepie i ja w sumie chcia艂am jeszcze szuka膰, ale powiedzia艂a, ze to ta. Bidulka nawet 艂ezk臋 uroni艂a, nie wda艂a si臋 we mnie big_grin
Obserwuj w膮tek
    • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:24
      Tiara te艣ciowej 馃お
      • ga-ti Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:36
        Fajnie z rami膮czkami, tylko czy nie b臋d膮 jej wkurza膰 opadaj膮ce? A na drugim zdj臋ciu to inna sukienka, czy dopinany tren? Jak ja lubi臋 ogl膮da膰 przygotowania do 艣lub贸w!
        Fajn膮 ma figur臋 ta Twoja C贸rka smile
        Powodzenia!
        • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:45
          Tak, tren dopinany i rami膮czka te偶. To jakby dwie sukienki w jednej, wi臋c nie trzeba b臋dzie kupowa膰 drugiej jak to by艂o w planach.
      • melisananosferatu Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:41
        Pieknie! Gratulacje!
      • zerlinda Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 10:45
        艁adna dziewczyna i 艂adny ty艂 sukni. Prz贸d hm.呕ycz臋 szcz臋艣ciasmile
      • afro.ninja Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 12:40
        Lepiej sie prezentuje z ty艂u, ale to juz ta, czy bedziecie zamawiac?!
      • 3-mamuska Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 21:00
        Materia艂 jak z koszuli nocnej 馃槈. Wiem od u偶ytkowniczek ze takie rami膮czka s膮 niewygodne w u偶ytku. Cho膰 mnie si臋 bardzo takie podobaj膮 ,ale koszmarne s膮 na d艂u偶sza met臋 wiec dobrze ze odpinane. Z terenem jest pi臋kna z tylu , bez hm nie lubi臋 stylu rybki wiec ta druga wersja z obcis艂膮 pupa nie podobami i si臋.

Ale przecie偶 najwa偶niejsze ze jej si臋 podoba i ze zareagowa艂a tak emocjonalnie. Wiec to napewno to.
        • taki-sobie-nick Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 23:57
          Takie, czyli jakie?

A propos koszuli nocnej, to pierwsza suknia od lewej na zdj臋ciu og贸lnym, BEZ c贸rki, jest szyta w stylu koszuli nocnej.
          • 3-mamuska Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 07.10.22, 19:20
            taki-sobie-nick napisa艂a:

> Takie, czyli jakie?
            >
            > A propos koszuli nocnej, to pierwsza suknia od lewej na zdj臋ciu og贸lnym, BEZ c贸
            > rki, jest szyta w stylu koszuli nocnej.

Tak na zdj臋ciu manekin贸w nawet bym powiedzia艂a ze dwie s膮 w stylu koszuli nocnej.
            Rami膮czka Takie opadaj膮ce na ramionach.
            Musza by膰 bardzo dobrze dobrane krawcowa musi mie膰 do艣wiadczenie , aby nie blokowa艂y ruch贸w albo nie zasuwa艂y si臋.
            • taki-sobie-nick Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 07.10.22, 22:05
              Tak, ta ostatnia te偶, ale pierwsza bardziej.
      • jednoraz0w0 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 04.10.22, 02:59
        Prze艣liczna 馃ぉ
      • alicjamagdalena Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 04.10.22, 12:09
        Fajna figura, ale ta sukienka wygl膮da jako艣 tanio ... nie 偶eby chodzi艂o o wydanie milion贸w, ale wygl膮da troch臋 tabdetnie- materia艂, kr贸j
      • spirit_of_africa Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 21:03
        艂adna c贸rka i suknia. Suknia w ogole taka ponadczasowa.
      • barbibarbi Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 07.10.22, 22:25
        艁adna dziewczyna i 艂adna suknia, trzeba mie膰 dobr膮 figur臋 aby wype艂ni膰 tak膮 sukni臋 bo bez tego nie ma efektu.
    • dvdva Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:35
      Du偶o szcz臋艣cia dla c贸rki!
    • taki-sobie-nick Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:35
      Dres tongue_out taki sobie i bardzo eksponuje ty艂ek. C贸rka 艂adna. Jak to si臋 zapina?
    • heca7 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:42
      Bardzo 艂adna c贸rka smile Sukienka te偶 艂adna. Chocia偶 ty艂 bardziej podoba mi si臋 od przodu. Tzn tak od pasa w d贸艂 co艣 nie do ko艅ca ale rozumiem, 偶e to kwestia dopasowania rozmiaru.
      • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 00:08
        Na tylku bylo ciasno, w pasie lu藕no, a w barach w og贸le si臋 dopi膮膰 nie da艂o. Ale babka ja pomierzy艂a i przy艣l膮 inny rozmiar, ale i tak pewnie trzeba b臋dzie robi膰 poprawki uncertain
    • gama2003 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 02.10.22, 23:42
      Gratulacje dla c贸ry !
      艢wietna dziwczyna.
      A Ty mog艂aby艣 te 艂ezk臋 uroni膰, co Ci szkodzi 馃槈!
    • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 00:05
      A, jeszcze mi si臋 przypomnia艂o: jeste艣my tam, kiecka wybrana, trzeba przej艣膰 do kasy i wp艂aci膰 pierwsza cz臋艣膰, a na rachunku miejsce na napiwek! Szczerze Wam powiem zaskoczyli mnie. Napisa艂am $50, a stary mi potem w domu m贸wi, ze ma艂o i trzeba by艂o da膰 $100.. I znowu wysz艂am na skner臋 wink.
      • taki-sobie-nick Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 00:13
        Trzeba by艂o da膰 ok. 10% warto艣ci kiecki, a w og贸le jakim prawem sklep z sukniami 偶膮da napiwku?
        • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 00:21
          taki-sobie-nick napisa艂a:
          > Trzeba by艂o da膰 ok. 10% warto艣ci kiecki,

Oj nie 馃槄
          Nie 偶膮da艂a, powiedzia艂a nawet, 偶e nie musz臋 馃槈
          • taki-sobie-nick Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 00:24
            To trzeba by艂o nie musie膰. tongue_out
      • azja_pl2 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 12:43
        Napiwek bym rozwazyla po odbiorze sukni...
    • primula.alpicola Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 07:05
      O, to pewnie du偶a ulga mie膰 t臋 decyzj臋 z g艂owy.
    • chebellacosa92 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 07:14
      Bardzo 艂adna suknia i jeszcze 艂adniejsza c贸rka. Zazdroszcz臋 jej takiej mamy, moja nie by艂a zainteresowana moim 艣lubem, na weselu nie by艂a, ba, nawet 偶ycze艅 nie z艂o偶y艂a, ju偶 nie m贸wi膮c o kupieniu sukni - sami wszystko p艂acili艣my.
    • mandre_polo Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 07:25
      C贸rka pi臋kna!

W USA chyba jest moda na eksponowane pupy - kuzyn przys艂a艂 zdj臋cia c贸rki w sukni balowej i te偶 uchwycone w ten spos贸b
      • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 17:06
        Powiem Wam, ze ogl膮da艂am suknie na polskich stronach tez. I tak bardzo si臋 one nie r贸偶ni艂y od miejscowych.
        • afro.ninja Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 16:14
          U nas rzadko ktora panna mloda decyduje sie na taka sukni臋. Obecnie trend w Polsce to s膮 suknie tiulowe, a na nich sa wyszywane r贸偶ne kwiatki. Ze niby panna mloda prawie go艂a, ale jednak nie.
    • mid.week Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 07:48
      Fajna c贸rka smile
      Gratulacje i powodzenia z ca艂膮 reszt膮.
    • extereso Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 07:51
      Super! Idziecie jak burza, dziewczyny
    • iwles Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 07:52

Laska z tej twojej c贸rki. I w艂osy ma pi臋kne 馃檪
    • alina460 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 08:15
      Wybaczcie, ale od razu mi sie tak nasun臋艂o: fajna dupa smile
      • la_mujer75 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 14:03
        Mnie te偶 smile
      • taki-sobie-nick Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 23:39
        No c贸偶, nie bez powodu.
      • jednoraz0w0 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 04.10.22, 02:57
        Nooo pupa ma szans臋 skra艣膰 show.
    • daszka_staszka Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 10:18
      Pi臋kna sukienka. Powodzenia dla c贸rki
    • fornita111 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 10:40
      Super wyglada. Ale co ona ma na rece??
      • karme-lowa Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 12:52
        fornita111 napisa艂a:

> Super wyglada. Ale co ona ma na rece??
        S膮dz臋, 偶e c贸rka autorki choruje na cukrzyc臋.
        • fornita111 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 13:02
          A to sorry
          • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 13:32
            Nie no co Ty, wszyscy ju偶 si臋 przyzwyczaili艣my, niestety.
            • fornita111 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 13:38
              A bedziesz zakladac watek z kreacja matki panny mlodej? wink rozruszalabys forum wink
              • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 17:08
                Najpierw musz臋 schudn膮膰, bo mi znowu fragile napisze, ze nie dosy膰, ze podstarza艂a i ma艂o bystra (a to jeszcze mog臋 wybaczy膰 wink), to jeszcze gruba wink.
                • fornita111 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 17:09
                  big_grin mozesz chudnac i sie laszczyc do woli, bez obawy, ze corke przycmisz wink
                • spirit_of_africa Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 21:01
                  ale chyba s艂ynnej kiecki- 艂y偶wiarki nie planujesz? big_grin
                  • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 23:28
                    Pokaza艂am zdj臋cie jednej kiecki c贸rce, a ona, 偶e jak 艂y偶wiarka! 馃く Czy ona te偶 siedzi na emamie?? 馃槀
                    • boogiecat Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 06.10.22, 13:17
                      zakladaj szybko watek o swojej kreacji, bo nam wiochy narobisz

ja cie widze w ODMLADZAJACYM zestawie z szerokimi spodniami tongue_out
                      • asia.sthm Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 06.10.22, 13:28
                        > zakladaj szybko watek o swojej kreacji,...

Podpisuje sie pod petycja i szerokimi spodniami. Jak matka taka piekna i zgrabna jak corka, to zazdrosnicom tu wszystkie zylki popekaja z hukiem, a wczesniej zadna sie nie wyspi.
                        • fornita111 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 06.10.22, 13:31
                          Taaaak!
                        • boogiecat Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 06.10.22, 13:45
                          jestem prawie pewna, ze Majenkir nam na zlosc wklei jakis olowkowy kostiumik z baskinka!

a po tych nowych, kasiastych tesciach trzeba jechac z nonszalancka elegancja na bogato made in Europe
                          https://media.sezane.com/image/upload/c_fill,d_placeholder_dark.png,fl_progressive:semi,h_816,q_auto:best,w_582/dxb9vxp9e9tqsakrdyqy.jpg
                          • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 06.10.22, 13:52
                            W spodniach to bym si臋 najlepiej czu艂a, ale pono膰 nie pasuje. Na ostatnich dw贸ch weselach nosi艂am kombinezony, wg emamy pewnie dla 艂y偶wiarek wink. Ale teraz b臋d臋 mother of the Bride, a to zobowi膮zuje big_grin.
                            • boogiecat Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 06.10.22, 14:02
                              poka co tam wymyslilas

i kto mowi, ze spodnie nie pasuja?
                            • magdallenac Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 06.10.22, 14:05
                              Prosz臋 tutaj na bie偶膮co wkleja膰 opcje kreacji. Przecie偶 Ty tam b臋dziesz reprezentowa膰 polsk膮 ematk臋. Musimy zakasowa膰 t臋 ameryka艅sk膮 te艣ciow膮!
    • kropkacom Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 10:44
      C贸rka podobna do ciebie. big_grin
    • aqua48 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 11:44
      C贸rka 艣liczna, sukienk臋 mo偶na b臋dzie oceni膰 dopiero jak w艂a艣ciwy rozmiar dostanie. A w og贸le gratulacje!
    • segregatorwpaski Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 12:51
      Pupa rewelacja! Reszta c贸rki te偶 wink Gratulacje smile
      • karme-lowa Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 12:53
        Gratulacje! Pi臋kn膮 masz c贸rk臋馃槉.
    • katiemorag Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 13:46
      Ale fajna dupcie ma Twoja c贸rka. Figura, kt贸ra najbardziej mi si臋 podoba u kobiet. Gratulacje!
      • grey_delphinum Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 13:52
        C贸rka pi臋kna, sukienka bardzo fajna (ja lubi臋 klasyk臋). Gratki!
        • taki-sobie-nick Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 23:33
          To jest klasyka?
    • magdallenac Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 15:09
      Jest tak pi臋knie, 偶e nawet jatki z tego nie b臋dzie!馃挋
      • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 15:13
        Jatka zawsze mo偶e by膰 馃槍. P贸藕niej wrzuc臋 kiecki, kt贸re przymierza艂a 馃槄
    • la_mujer75 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 15:26
      C贸rka pi臋kna smile
      Sukienka mi si臋 podoba, bo sama mia艂am podobn膮 smile
      • homohominilupus Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 16:13
        la_mujer75 napisa艂a:

> C贸rka pi臋kna smile
        > Sukienka mi si臋 podoba, bo sama mia艂am podobn膮 smile
        >

Pan m艂ody te偶 niczego sobie 馃榿
        • majenkir Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 03.10.22, 17:04
          homohominilupus napisa艂a:
          > Pan m艂ody te偶 niczego sobie
          馃榿

big_grinbig_grin

Niekt贸re z Was potrafi膮 buzi臋 zas艂oni膰 kwiatkiem czy czym艣 tam. Jak to si臋 robi?
      • kk345 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 04.10.22, 00:43
        W jakim sensie podobn膮? Tylko satyna jest punktem stycznym.
      • primula.alpicola Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 13:43
        la_mujer75 napisa艂a:

> C贸rka pi臋kna smile
        > Sukienka mi si臋 podoba, bo sama mia艂am podobn膮 smile
        >

W og贸le nie jest podobna.
        • la_mujer75 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 16:20
          Mo偶e tu bardziej b臋dzie dostrzegalne podobie艅stwo .
          Fakt, 偶e ja trenu nie mia艂am, ty艂 by艂 zaledwie przed艂u偶ony
    • demodee [...] 04.10.22, 11:19
      Wiadomo艣膰 zosta艂a usuni臋ta ze wzgl臋du na z艂amanie prawa lub regulaminu.
    • jednoraz0w0 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 04.10.22, 13:01
      Jeszcze b臋dzie tren i pewnie welon, bez przesady
    • primula.alpicola Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 04.10.22, 13:06
      @extereso, m膮drze post膮pi艂a艣 nie pokazuj膮c tu sukni 艣lubnej c贸rki.
      • extereso Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 04.10.22, 22:07
        Ba! Ma si臋 ten 艂eb.
      • daniela34 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 12:30
        Cause there are some nicks on this forum
        Who just have no sense of decorum
        They think they can be poisonous
        Just because they're anonymous
        Well, I guess it is cockalorum
        • extereso Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 15:32
          Racja Daniela. Ale widz臋 偶e si臋 wspinasz coraz wy偶ej 馃榿
          • daniela34 Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 16:04
            "W j臋zyku zagranicznym" wink powinno dotrze膰 do adresata
            • extereso Re: Moja c贸rka powiedzia艂a yes to the dress 馃懓馃徏 05.10.22, 16:13
              馃憤 my艣lisz o wszystkim

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka