Dodaj do ulubionych

Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie

03.10.22, 14:06
Co sprawdzić
Czym to grozi?
Obserwuj wątek
    • purchawka2020 Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 15:16
      Tobie - niczym.
    • anorektycznazdzira Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 15:29
      Sprawdzić- czy nie mają na nazwisko Łukaszenka.
      Czym grozi- że założą ci na chacie kwaterę główną sztabu dowodzenia specjalną operacją wojskową na Ukrainie z ramienia sojuszniczej Białorusi.
      • droch Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 15:57
        Można się podśmiewywać, ale byłoby dziwne, gdyby w zaistniałych okolicznościach ABW nie monitorowała aktywności obywateli RU i BY...
        • gryzelda71 Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 16:51
          I jak to się ma do wynajmu?
          • droch Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 17:04
            Może się jakoś ma, może nie ma wcale. Ja tam np. nie lubię, gdy moją własnością interesują się służby, w dodatku wręcz na moje życzenie i dlatego w niektóre biznesy nie wchodzę.
            Ale ktoś inny może powiedzieć "nie ma ryzyka, nie ma zabawy".
            • gryzelda71 Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 04.10.22, 09:48
              Super. Ja wynajmę. Ty wymyślaj zainteresowanie służb twoja własnością.
              • droch Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 04.10.22, 10:33
                Jak dla mnie, możesz wynająć nawet Koreańczykom. Tym z Ludowo-Demokratycznym big_grin
      • annaboleyn Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 05.10.22, 01:13
        anorektycznazdzira napisała:

> Sprawdzić- czy nie mają na nazwisko Łukaszenka.
        > Czym grozi- że założą ci na chacie kwaterę główną sztabu dowodzenia specjalną o
        > peracją wojskową na Ukrainie z ramienia sojuszniczej Białorusi.

big_grin <3
        KABUM.
        >
    • gryzelda71 Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 15:44
      Odpowiem serio. Wynajmuje drugiej parze z Białorusi i jestem zadowolona. Płatności na czas, nie ruinuja mieszkania.
      • ajaksiowa Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 16:18
        U mnie też rodzina Białoruska wynajmuje od kilku lat,bardzo ok są,nawet pieska mają🙂
    • nicknanowyrok Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 16:44
      Jak mają na nazwisko bar albo fal, to nie wynajmować.
    • m_incubo Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 17:13
      Od 8 lat wynajmuję dwa mieszkania Białorusinom, różnym, nie ciągle tym samym, głównie studentom.
      Nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu, zwłaszcza z kasą.
    • engine8t Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 03.10.22, 18:08
      Policzyc wysoko i skasowac z gory - w dolarach..
    • bcde Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 05.10.22, 00:18
      Komu?
      • bywalec.hoteli Re: Białorusini chcą wynająć moje mieszkanie 05.10.22, 00:27
        gomu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka